Connect with us

اجاره روزانه

آبشار وروار؛ بلندترین آبشار در منطقه خاورمیانه

در کنار جاذبه های تاریخی ای که در دل استان کرمان قرار دارد، باید به آبشار رویایی و زیبایی در این استان اشاره کنیم، که به عنوان بلند ترین آبشار در خاورمیانه شناخته می شود. آبشار وروار زیبایی های خاصی دارد که منجر شده است تا استان کرمان به عنوان یکی از مناطق خشک اما دیدنی برای مسافران تبدیل شود.

Published

on

آبشار وروار کرمان

در میان تمام جاذبه های گردشگری که در ایران وجود دارد، باید به برخی از جاذبه های ناب و تک اشاره کنیم که در سطح خاورمیانه نیز خاص هستند. آبشار وروار یکی از این مناطق گردشگری در ایران است، که به دلیل داشتن ارتفاعی معادل 174 متر، به عنوان بلندترین آبشار در خاورمیانه شناخته می شود. این آبشار در کرمان قرار دارد و زیبایی خاصی به این استان بخشیده است.

بسیاری از گردشگران و مردم کشور با اجاره خانه از طریق سایت املاک باشی، استان کرمان را برای سفر انتخاب می کنند، تا تنها بتوانند از این آبشار رویایی دیدن کنند. می توانید به راحتی در مسیر جاده جیرفت به سمت کهنوج، آبشار وروار بلند را مشاهده کرده و از دیدن آن لذت ببرید. بیشتر مردم استان کرمان این منطقه را برای گردش انتخاب می کنند.

آبشار وروار

زیبایی های اطراف آبشار وروار در کرمان

می دانیم که استان کرمان یکی از استان های گرمسیر در ایران به شمار می رود. اما زمانی که به شهرستان عنبرآباد سفر می کنید، می توانید با منطقه ای سرسبز مواجه شوید، که از مکان های گردشگری بکر در این استان به شمار می رود. علاوه بر آن می توانید در اطراف آبشار با قلعه های تاریخی بسیاری نیز روبرو شده، و از آنها بازدید کنید.

ارتفاع بلند آبشار وروار منجر می شود تا آب در سطح زیادی فرو ریخته و در فصل تابستان گرما را از انسان دور کند. همین ویژگی ها باعث شده است تا بیشتر مردم استان کرمان و نواحی همسایه، تابستان های خود را در این شهرستان سپری کنند. یک هفته دور شدن از گرما و سفر کردن به دل طبیعت، انسان را به آرامش عمیقی خواهد رساند.

در صورتی که تمایل دارید از آبشار وروار بازدید کنید، کافیست اپلیکیشن املاک باشی را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کرده و در هر زمان و مکانی اقدام به اجاره سوئیت و خانه در شهرستان عنبرآباد نمایید. پس از آن سفر خاطره انگیز خود را به این منطقه آغاز کنید.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.