Connect with us

اجاره روزانه

عمارت خسروآباد سنندج؛ رویایی ترین عمارت

در میان تمام عمارتهای تاریخی برجای مانده از دوره قاجار در سنندج، باید به عمارت خسروآباد اشاره کنیم. این عمارت دیدنی و زیبا از جمله جاذبه های گردشگری در سنندج است، که بسیاری از مسافران را به سمت خود جذب می کند. می توانید ساعت ها برای بازدید از قسمت های مختلف این عمارت زمان بگذارید.

Published

on

عمارت خسروآباد

زمانی که صحبت از خانه های بزرگ مسکونی بر جای مانده از دوران گذشته به میان می آید، یکی از خانه های جذابی که به ذهن انسان خطور می کند، عمارت خسروآباد است. این عمارت رویایی نمادی از اعیان نشینی مردم ایران در زمان های قدیم است و از سبک معماری فوق العاده جذابی نیز برخوردار می باشد. اگر به سبک معماری این عمارت توجه کنید، می توانید شاهد زیبایی ها و تفاوت های این عمارت با عمارت های دیگر باشید.

یکی از ویژگی های ناب و خاصی که منجر شده است تا این عمارت به عنوان جاذبه ای دیدنی و خاص در کشور به شمار رود، باغ بزرگی است که عمارت خسروآباد را در خود احاطه نموده است. به صراحت می توانیم این عمارت را از جمله عمارت های خاص و زیبا در سنندج به شمار آوریم. البته علاوه بر این عمارت، عمارت های ناب دیگری نیز در این شهرستان وجود دارند.

عمارت خسروآباد سنندج

زیبایی های ناب و بی نظیر عمارت خسروآباد

بیشتر عمارت هایی که از دوره قاجار برجای مانده اند، از سبک معماری خاص و بی نظیری برخوردار هستند. اما از این میان باید به عمارت دیدنی خسروآباد اشاره کنیم، که با مساحت 6000 متر مربعی، به عنوان یک منطقه توریستی و گردشگری شناخته می شود. بیشتر مردم محلی از این عمارت در زمان های قدیم برای انجام مراسم های تشریفاتی استفاده می کرده اند.

سبک معماری عمارت خسروآباد با آجر کاری ها، گچبری ها و زیبایی های دیگر، منجر شده است تا این عمارت به عنوان منطقه ای توریستی و گردشگری به شمار رود. حوزه مرمری که در مقابل عمارت ساخته شده است نیز، دلیل دیگری بر زیبایی این عمارت فوق العاده خواهد بود. در صورتی که تمایل دارید از نزدیک این عمارت رویایی را مشاهده کنید، کافیست به وب سایت املاک باشی مراجعه نمایید.

با اجاره سوئیت یا خانه در سنندج، می توانید به راحتی از عمارت خسروآباد بازدید کنید. کافیست چمدان خود را ببندید و خودتان را برای یک سفر تاریخی و گردشگری آماده کنید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.