Connect with us

اجاره روزانه

شرایط اجاره ويلا در تهران چیست؟

اجاره ويلا اطراف تهران يكي از موضوعات مورد علاقه پايتخت نشيناني است كه دوست دارند روزهاي آخر هفته به تعطيلات بروند. به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران علي رغم قيمت هاي بالا بازهم طرفداران خاص خود را دارد و ویلا اجاره ای اطراف تهران يكي از بهترين شرايطي است كه مي توان پيشنهاد كرد.

leilafarhangian

منتشر شده

در

ویلا اجاره ای اطراف تهران

شرايط اجاره ويلا

اجاره ويلا اطراف تهران يكي از موضوعات مورد علاقه پايتخت نشيناني است كه دوست دارند روزهاي آخر هفته به تعطيلات بروند. به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران علي رغم قيمت هاي بالا بازهم طرفداران خاص خود را دارد و ویلا اجاره ای اطراف تهران يكي از بهترين شرايطي است كه مي توان پيشنهاد كرد تا بتوان ويلايي را اجاره كرد. اجاره ويلا در اطراف تهران متناسب با شرايط محلي متفاوت است و بنابراين كساني كه به دنبال يك اجاره ويلا بهتر در تهران هستند، بايد متناسب با شرايط خود، موردهاي اجاره ويلا در تهران را بررسي كنند. اجاره ويلا کردان يكي از بهترين شرايطي است كه شما مي توانيد آن را امتحان كنيد. ویلا اطراف تهران شرايط خاصي دارد و شما بايد با همان شرايط خاص، ويلاي مورد نظر خودتان را پيدا كنيد.

اجاره ويلا اطراف تهران يكي از موضوعات مورد علاقه پايتخت نشينان است

برتري اجاره ويلا نسبت به خريد آن در تهران

در برخي شرايط مي توان متوجه شد كه اجاره ويلا در اطراف تهران نسبت به خريد ملك بهتر است كه بخاطر اين كه زماني كه شما ويلايي را خريداري مي كنيد؛ مجبور هستيد كه كليه هزينه هاي نگهداري ملك را نيز هر ماه پرداخت كنيد، ولي در شرايط اجاره، شما ملك را تا حداكثر يك ماه اجاره كرده و در آن سكونت خواهيد كرد.

انواع ويلا

ويلا نيز مانند خانه در مدل هاي مختلفي وجود دارد و تقسيم بندي شده است. ويلا به گونه اي ساخته مي شوند كه هر بيننده اي در همان ابتدا، ويلا را پسند كرده و سعي مي كند كه آن را اجاره كند.

ويلا فلت

اين نوع ويلاها بسيار بزرگ بوده و چندين واحد به همراه با يك سرويس بهداشتي در يك طبقه قرار داشته و آشپزخانه اين نوع ويلاها به شكل اپن يا معمولي بوده و در داخل حياط چند پله وجود دارد كه به وسيله آن ها مي توان به ويلا داخل شد.

ويلا دوبلكس

نسبت به مورد اولي، چند واحد به همراه با سرويس بهداشتي و حمام در يك طبقه قرار دارند. در اين نوع خانه هاي ويلايي، آشپزخانه در پايين و اتاق هاي نشيمن در بالا قرار گرفته اند، حتي اگر در طبقه دوم نيز آشپزخانه وجود داشته باشد، مساحت آن نسبت به آشپزخانه طبقه اول كمتر خواهد بود. اين نوع خانه هاي ويلايي، در طبقه دوم، تراس بزرگي دارند كه مي توان با آن حياط را تماشا كرد.

اجاره ويلا در اطراف تهران نسبت به خريد ملك بهتر است

ويلا تريبلكس

اين نوع ويلا نسبت به دو مورد قبلي، بسيار بزرگ تر هستند و در طبقه سوم، آشپزخانه، اتاق خواب و نشيمن جاي گرفته اند و مساحت آشپزخانه در مقايسه با آشپزخانه اصلي كمتر است. تراس بزرگي در طبقه دوم اين نوع خانه هاي ويلايي وجود دارد. حتي در طبقه سوم نيز بالكن كوچكي نيز  مد نظر گرفته مي شود و همين مشخصات است كه باعث زيبا ديده شدن ويلا مي شود. حتي سر و صدا به طبقه سوم راه نمي يابد، ويلانشينان آرامش بيشتري را تجربه خواهند كرد.

بهترين مورد براي اجاره خانه ويلا

شما بايد در ابتدا مطابق نيازهاي خودتان، ويلا را پيدا كرده و آن را اجاره كنيد. شما بايد با توجه به نيازهاي خانواده خودتان، خانه هاي ويلايي را بررسي كنيد. املاك باشي بهترين موسسه اي است كه شما به وسيله مشاوران آن ها مي توانيد ويلاي مورد نظر خودتان را يافته و اجاره كنيد. در صورتي كه خانواده پر جمعيتي هستيد، ويلا با تعداد خواب بالا را انتخاب كنيد. به هنگام اجاره ويلا، حتما شرايط مختلف را سنجيده و اقدام كنيد. حتي مي توانيد به دنبال ويلاهايي كه آسانسور دارند باشيد، رفاه اين نوع ويلاها نسبت به سايرين بيشتر بوده و به طور يقين، رفاه شما و خانواده شما هم بيشتر خواهد شد.

در ايام تعطيلات نوروزي، اجاره ويلا و سوئيت بحث داغ كساني است كه به نقاط مختلف كشور سفر مي كنند

اجاره ويلا و سوئيت در نوروز

نوروز در راه است و مردم از خيلي وقت خود را براي استقبال از آن آماده مي كنند. در ايام تعطيلات نوروزي، اجاره ويلا و سوئيت بحث داغ كساني است كه به نقاط مختلف كشور سفر مي كنند. شما مي توانيد از مدت ها قبل، ويلا و سوئيت مورد نظر خود را انتخاب كرده و با پيش پرداختي، ويلا مورد نظر خودتان را رزرو كرده باشيد. با پيش پرداخت ، مي توانيد از رزرو كردن آن براي خودتان، خيال تان را راحت كنيد.

عوامل تاثيرگذار در اجاره ويلا در اطراف تهران

قيمت

قيمت يكي از عوامل تاثيرگذار بر اجاره ويلا است و اولين چيزي است كه توجه شما را جذب مي كند. مشخص است كه هر چقدر كه امكانات ويلايي بيشتر باشد، به همان اندازه مبلغ اجاره هم بالا خواهد بود. وقتي در ابتدا، اولويت هاي خودتان را مشخص كنيد خيلي راحت مي توانيد ويلاي مورد نظر خودتان را پيدا كنيد.

قدمت

هر چقدر كه ويلا نوساز باشد، به همان اندازه، قيمت بالاتري خواهد داشت. اين نوع ويلاها، در مقايسه با ويلاهاي قديمي محكم بوده و مي توان با خيال راحت در آن سكونت كنيد.

موقعيت مكاني

مكان يك ويلا در قيمت آن هم تاثيرگذار است. دسترسي به مراكز خريد و شبكه هايي ارتباطي به هنگام اجاره ويلا در اطراف تهران عامل تاثيرگذاري است و حتي وضعيت شمالي يا جنوبي ويلا هم مهم بوده و بر قيمت آن تاثيرگذار است. حتما به هنگام اجاره ويلا به موارد فوق توجه كنيد.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما یک خانه را برای اقامت انتخاب میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین اجاره روزانه خانه مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

اجاره روزانه

کی به سراغ بازدید از پارک جنگلی سراوان رشت برویم؟

پارک جنگلی سراوان رشت به همراه دریاچه سروان جزء زیبایی های این شهر به حساب می آیند که در آن ها لذت قایق سواری و پینت بال تکرار نشدنی است..

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

کی به سراغ بازدید از پارک جنگلی سراوان رشت برویم؟

پارک جنگلی سراوان رشت به همراه دریاچه سراوان جزء زیبایی های این شهر به حساب می آیند که در آن ها لذت قایق سواری و پینت بال تکرار نشدنی است. امکانات پارک جنگلی سراوان به دلایل ذکر شده می تواند مقصد محبوب بسیاری از خانواده ها باشد. هرساله بسیاری از ایرانیان برای گذراندن اوقات فراغت به سراغ این پارک می آیند.

پارک جنگلی سراوان

پارک جنگلی سراوان رشت کجاست؟

پارک جنگلی سراوان در فاصله 17 کیلومتری شهر رشت در جاده رشت تهران واقع شده است. پس برای دیدن این جنگل باید از این جاده به دنبال این پارک جنگلی باشید. بسیاری از گونه های گیاهی و جانوری در این پارک وجود دارند که آن را به محفلی دوست داشتنی برای گذراندن اوقات تفریح و فراغت تبدیل می کنند.  به هر کجای این پارک که چشم بیندازید سراسر طبیعت است و سرسبزی! با اینکه برای رفاه حال مسافران تدابیر لازم در این پارک اندیشیده شده است اما بافت طبیعی و ظاهر بکر آن همچنان حفظ شده است.

آدرس دقیق این پارک: گیلان، کیلومتر 17 جاده رشت تهران، غرب جاده

بزرگی این پارک 1487 هکتار می باشد و بخشی از آن به صورت حفاظت شده نگهداری می شود. در واقع مسافران می توانند در 520 هکتار غیر حفاظتی آن برای گردش و تفریح اقدام کنند.

رشت

سفر و بازدید از پارک جنگلی سراوان

مثل بازدید از یک شهر موقعیت و زمان سفر به پارک جنگلی سراوان نیز اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین شما نمی توانید به عنوان مثال در فصل زمستان به این منطقه سفر کنید و انتظار داشته باشید که هوای مطبوع و شرایط جوی مناسب باشد. بهترین زمانی که برای بازدید از این پارک پیشنهاد می شود فصل تابستان و بهار است که درختان پر از برگ هستند، سرسبزی در آن بی انتهاست و دمای هوای بسیار قابل تحمل می باشد.

حتی در اوایل فصل پاییز هم دیدن این پارک جنگلی خالی از لطف نیست. چرا که ترکیب های رنگی نارنجی و سرخ جلوه دیگری به آن می بخشند و دمای هوا نیز مطلوب است. با این حال بارش باران در این پارک امری بدیهی است. پس خودتان را برای وقوع چنین شرایطی آماده کنید.

بخش های دیدنی پارک جنگلی سراوان

در این پارک جنگلی امکانات مناسب  متعددی وجود دارد که به مسافران این فرصت را می دهد تا به راحتی در این پارک اقامت داشته باشند. یکی از دیدنی های طبیعی این پارک جاده ی آن است که در فصل پاییز بسیار دیدنی و زیباست. مورد بعدی به موزه میراث روستایی این منطقه مربوط است که در واقع قدمت آن به صد سال پیش برمی گردد.

به جز این موارد شما بسته به زمانی که به این پارک سفر می کنید می توانید به عکاسی، قایق رانی و همانطور که در ابتدای مطلب نیز توضیح داده شده به بازی هایی مانند پینت بال و سوار شدن بر موتور چهارچرخ مشغول شوید. این موتور ها کرایه ای هستند. همچنین برای بازی پینت بال نیز محدودیت های سنی وضع شده. اینکه شخص برای بازی باید دست کم ده سال باشد و توانایی بازی را داشته باشد.

برای اقامت در شهر رشت و مکان های نزدیک به این پارک جنگلی جهت رزرو و اجاره ویلا ، سوئیت ، آپارتمان مبله ، خانه و اقامتگاه می توانید به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی سری بزنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

در سفر به شمال شرق ایران ترکمن صحرا را فراموش نکنید.

ترکمن صحرا یکی از زیباترین و پنهاور ترین مناطق ایران است که در شمال شرقی کشور و در همسایگی با ترکمنستان، خراسان شمالی و دریای خزر است..

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

در سفر به شمال شرق ایران ترکمن صحرا را فراموش نکنید.

ترکمن صحرا یکی از زیباترین و پنهاور ترین مناطق ایران است که در شمال شرقی کشور و در همسایگی با ترکمنستان، خراسان شمالی و دریای خزر است. این منطقه پوشش کاملی از شهر های بندر ترکمن، گنبد کاووس، آق قلا، نگین شهر، مراوه تپه، کلاله، سیمین شهر و داشلی برون است. جاذبه های طبیعی، مردم خونگرم و

آرامشی که در این محیط جاری است باعث می شود تا دیدنش برای بسیاری از افراد یک هدف سفر و گردشگری باشد. ترکمن صحرا به دیروز و امروز متصل نیست و سرگذشت آن در طول تاریخ که شامل تجزیه و سپس اتحاد آن بوده گویای قدمت و تاریخ غنی این منطقه است. بخش هایی از ترکمن صحرا در ترکمنستان، ازبکستان، افغانستان، قزاقستان و تاجیکستان قرار دارد.

ترکمن صحرا

در بازدید از ترکمن صحرا چه خواهیم دید؟

ورود به ترکمن صحرا در واقع ورود به تاریخ ایران و دریایی از آثار تاریخی شگفت انگیز است که هر کدام برای خود داستانی برای روایت دارند. اولین مورد را می توان گنبد قابوس دانست که معماری آن برای بسیاری از ما آشناست. این برج آجری بلند جهان که 15 متر دارد از سده 4 هجری به جا مانده است. مورد بعدی به گورستان و آرامگاه خالد نبی مربوط است که بر قله کوه گوگجه داغ واقع شده است. در این گورستان 600 قبر وجود دارد که

به شکل استوانه هستند و قدمت شان هزار ساله است. بعد به هزار دره می رسیم. هزار دره سرسبز و بهشتی مانند. تپه ها و دره ها کلیت این منطقه را تشکیل می دهند که تقریبا یک شکل  و شمایل دارند. آق قلا نیز بخش دیگری از ترکمن صحراست که یک پل آجری معروف دارد. به جز این موارد رودهایی در این منطقه جاری هستند که شامل رود گرگان، رود اترک، رود قره سو نام دارند و باعث تامین آب در این ناحیه می شوند.

گورستان و آرامگاه خالد نبی

مردم ساکن در ترکمن صحرا

مردم ترکمن صحرا سالهای سال است که در این منطقه ساکن هستند و با آداب و رسوم و فرهنگی غنی که دارند ساختار خاصی به آن بخشیده اند. زبان این مردم از ترکیب آلتایی و اغوز است و با گویش خاصی صحبت می کنند. زبان ترکمنی یکی از گویش تاتاری کریمه و سالار، ازبکی به همراه ترکی آذربایجانی و استانبولی می باشد. غذاهای معروف این ناحیه شامل قاتلاما، باسترمه، بولامه، چکدرمه و غیره هستند.

مردم ترکمن صحرا

کی به ترکمن صحرا سفر کنیم؟

تنوع آب و هوایی در این منطقه به طوری است که یک زمان واحد و مشخص برای آن در ماه های فروردین و اردیبهشت است. این تنوع باعث شکل گیری جاذبه های طبیعی دیدنی این منطقه می شود و به شما این امکان را می دهد تا راحت تر از آن دیدن کنید و عبور از جاده برایتان دشوار نباشد. چرا که در فصول سرد تر تردد سخت و دشوار خواهد بود. به جز این مورد اگر در تابستان نیز به این منطقه سفر کنید می توانید از جذابیت های طبیعی آن بهره مند شوید.

جهت اقامت در شهر های نامبرده شده در ابتدای مطلب و اقامت در محدوده این منطقه زیبا می توانید سری به سایت یا اپ املاک باشی بزنید. در سایت و اپ املاک باشی امکان رزرو خانه و سوئیت برای اقامت مقرون به صرفه و آسان وجود دارد.

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

زمان گلاب گیری کاشان چه هنگام است؟

مراسم گلاب گیری کاشان و نیاسر یکی از مراسم های مهم در این منطقه به شمار می آید که از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد ماه هر سال برگزار می شود..

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

زمان گلاب گیری کاشان چه هنگام است؟

مراسم گلاب گیری کاشان و نیاسر یکی از مراسم های مهم در این منطقه به شمار می آید که از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد ماه هر سال برگزار می شود. جشنواره گلاب گیری بسیاری از مشتاقان عطر گل محمدی را به سمت خود میکشاند. تاریخ و زمان برگزاری این جشنواره از 15 تا 25 اردیبهشت به طور رسمی صورت می گیرد.

شاید در نگاه اول گمان کنید که جشن گلاب گیری کاشان در طی دوران معاصر رخ می دهد. اما آثار باستانی حرف دیگری می زنند. گلاب گیری و چیدن گل های سرخ از دوران باستان توسط اهالی این منطقه انجام می شده است. خرید و فروش گلاب در این منطقه نیز یکی از راه های امرار معاش مردم به حساب می آمده است. این شیوه سنتی گلابگیری از دیرباز تاکنون یک شکل و آیین داشته که در زبان محلی به آن لتان می گویند. یکی از دلایل محبوب بودن گلاب این منطقه نسبت به سایر مناطق کیفیت و اصالت بهتر آن است.

گلاب گیری کاشان

مراسم گلاب گیری کاشان با وسایل لازم

اگر تاکنون یک مراسم گلابگیری را از نزدیک ندیده اید می توانید در ابتدا اطلاعات لازم را در این رابطه به دست آورید و برای سفر در ماه اردیبهشت به این منطقه آماده شوید. شخصی که گلابگیری را انجام می دهد به وسایلی مانند دیگ، پارچ، نی و شیشه و همچنین قرابه نیاز دارد.

دیگ مسی اصولا در اکثر تصاویر مربوط به گلاب گیری کاشان دیده می شود. برای این کار یک کیلو گلبرگ گل محمدی داخل ظرف ریخته می شود و روی آن یک لیتر آب می ریزند. سپس درب دیگ بسته شده و یک واشر بین آن و قابلمه قرار می گیرد. سپس زیر دیگ را روشن می کنند. لوله های استیل روی دیگ به پارچ مسی منتقل شده که پس از طی مراحل لازم گلاب داخل آن ریخته می شود.

مراسم گلاب گیری کاشان در کدام شهر ها و روستاها صورت میگیرد؟

به جز کاشان، شهر های دیگری مانند نیاسر یا قمصر و همچنین روستاها مانند وادقان و سده مراسم گلاب گیری کاشان را به یک شکل انجام می دهند. از این رو بسیاری از مسافران این مقاصد را برای دیدن گلاب گیری و تهیه گلاب تازه انجام می دهند. به جز شهر های نزدیک به کاشان در شهر های دیگری مانند داراب فارس و یا زابل هم گاهی مراسم گلاب گیری انجام می شود.

کاشان

سوغات کاشان به جز گلاب چیست؟

صحبت دائم از گلاب گیری کاشان و جشنواره ای که به خاطر آن برگزار می شود عموم مردم را به این باور رسانده است که سوغات اصلی این شهر فقط گلاب است! اما اینطور نیست. شما در سفر به کاشان می توانید شیرینی های خوش طعمی مانند باقلوا، کلوچه و پشمک تهیه کنید، عرقیات مختلف گیاهی را خریداری کنید و از خشکبار های مختلف مثل زردآلو و هلو بچشید. این شهر در حوزه صنایع دستی نیز ید طولایی دارد.

برای اقامت در کاشان نیاز به اجاره یک اقامتگاه خوب است تا در مدت زمان جشنواره گلاب گیری کاشان در این شهر به راحتی اقامت داشته باشید. برای این منظور سایت و اپ املاک باشی به شما کمک می کند تا یک سوئیت، خانه مبله یا آپارتمان را اجاره نمایید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

فرصت اجاره ویلا ارزان رامسر

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره ویلا ارزان رامسر

اجاره ویلا ارزان رامسر با سایت ما…

اجاره ویلا ارزان رامسر با سایت املاک باشی، باعث تجربه ای شیرین برای شما می شود. در کنار لذت بردن از طبیعت بی نظیر رامسر و جاذبه های گردشگری، تفریحی؛ اجاره ویلا ارزان رامسر هم، به شادی و آرامش بیشتر در سفرتان کمک می کند.

با وجود سایت ها و صفحات مجازی بسیار برای اجاره دادن ویلا، یافتن میزبان مناسب، آسان نیست. ما در سایت املاک باشی کنار شماییم تا اجاره ویلا ارزان رامسر خود را انجام دهید و در کنار امکانات عالی هر ویلا، قیمتی مناسب و در خور بپردازید.

ورود به سایت ما…

پس از ورود به سایت ما از طریق منوی بالا، سمت راست صفحه، گزینه های مختلف از جمله راهنمای سایت را می بینید. وارد آن شوید و پس از عضویت در سایت، درخواست رزرو را به شیوه ای که توضیح داده، انجام دهید. فیلم چگونگی ثبت درخواست رزرو هم وجود دارد.

اجاره ویلا ارزان رامسر

در صورت داشتن هرگونه سوال از گزینه ی تماس با ما، راه های ارتباطی و تلفن های تماس را خواهید دید. در سایت ما به راحتی می توانید اجاره ویلا ارزان رامسر خود را انجام دهید.

قیمت ویلا اجاره ای در رامسر…

قیمت ویلا اجاره ای در رامسر ، بسته به نوع ویلا متفاوت است. پس از ورود به سایت، از قسمت جستجو، نام شهر مورد نظرتان را بنویسید تا خانه ها، سوئیت ها و ویلاها برای شما به نمایش در آیند. اطلاعات مربوط به هر ویلا، به همراه چند عکس از ویلا قرار داده شده است.

قیمت های روزهای عادی و تعطیل، در زیر عکس هر ویلا موجود می باشد. برای ویلاها، در مواقعی، تخفیف هایی عالی در نظر گرفته می شود، که با مراجعه به سایت از این تخفیف ها مطلع خواهید شد. درخواست رزرو رایگان است. بعضی ویلاها با قیمت های توافقی، کرایه داده می شوند.

رزرو ویلا رامسر…

ویلاها هر کدام خصوصیاتی دارند. جنگلی و کوهپایه ای در دامانی از گلها و درختان میوه؛ یا ساحلی و در امتداد امواج دریا می باشند. دارای تراس هایی مزین به گل های خوشرنگ و میز و صندلی های نو و رنگی هستند؛ تا شما بتوانید از تراس، دریا یا کوه های سبز رنگ را تماشا کنید. دارای حیاطی با درختان پرتقال می باشند تا شب هنگام، در حیاط کنار عزیزانتان چایی بنوشید.

مبلمان و اثاثیه تمیز و زیباست، و پس از بازگشت از طبیعت رامسر، می توانید بر آنها لم دهید و استراحت کنید. امکانات آشپزخانه، دارا بودن استخر، چند خواب بودن، متراژ، آدرس و… به طور دقیق در زیر هر ویلا نوشته شده است تا شما بتوانید به راحتی اجاره ویلا ارزان رامسر خود را انجام دهید.

ویلا رامسر…

کرایه ی ویلا رامسر از سایت املاک باشی برای شما شیرین و دلچسب خواهد شد. در کنار زیبایی ویلاها، تمیزی، نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید در رامسر، امکانات سرگرمی و باربیکیوی حیاط و از همه مهم تر، امنیت آن ها، قیمت ها منصفانه است. و شما از لحاظ هزینه ای که می کنید، مطمئن و خرسند، خواهید بود.

ویلاهای چوبی و خوش ساخت با گرمایشان و ویلاهای آجری با سادگیشان، هر دو در دل طبیعتی بکر و آرام شما را مجذوب خواهند.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

چگونگی اجاره شبانه ویلا شمال و مزایای آن

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره شبانه ویلا شمال

چگونگی اجاره شبانه ویلا شمال و مزایای آن

همانطور که شاهد هستید امروزه یکی از بهترین و به صرفه ترین جایگزین ها برا استفاده از هتل، اجاره شبانه ویلا شمال است. شما با این روش دیگر نیازی نیست هزینه ی هنگفتی پرداخت کنید و مدتی را که به تعطیلات می روید، در هتل سپری کنید. یک ساختمان مبله و یا یک ویلای کامل و شخصی می تواند بیشتر به شما احساس راحتی در سفر را یاد آوری نماید.

اجاره شبانه ویلا شمال در تمام کشورها از محبوبیت بالایی برخوردار است. این روش اجاره ویلا در کشور های اروپایی و به خصوص در کشورهای انگلستان و کانادا بسیار مورد استفاده مردم قرار گرفته و از استقبال گرمی برخوردار شده است.

در روش اجاره شبانه ویلا شمال، شما دیگر لازم نیست حضوری به مالک مراجعه کرده و بر سر اجاره ویلا چانه زنی کنید. افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در کشور ما ایران این امکان را به مسافرین محترم داده است که، به راحتی در منزل خود بنشینند و قرارداد اجاره با صاحب ویلا ببندند.

اجاره شبانه ویلا شمال

شب یک محیط آرام برای هر گونه تعاملی بین موجر و مستاجر خواهد بود. از این رو شما می توانید در یکی از شبهای آرام زندگی خود با مالکین اقامتگاه های اجاره مکاتبه نمود و ویلا ی مورد نظر خود را اجاره نمایید. این عمل که به اجاره شبانه ویلا شمال در ایران شهرت دارد یکی از کم هزینه ترین و بهترین روش ها اجاره ویلا است.

اجاره شبانه ویلا و مزایای  آن

سایت املاک باشی با ارائه ی خدماتی در زمینه ی اجاره شبانه ویلا شمال، این امکان را به شما داده است که بتوانید در شب تصاویر و اطلاعات لازم در مورد ویلاهای اجاره ای را مشاهده نموده و به راحتی برای سفر خودتان اقامتگاه مورد نظرتان را جستجو نمایید.

املاک باشی برای راحتی شما تمام اطلاعات را در مورد ویلاهای اجاره ای در شمال، در معرض دید شما قرار داده است. دیگر نباید به این فکر کنید که از کجا و چطور ویلا اجاره کنید. اجاره شبانه ویلا شمال از طریق سایت املاک باشی این مشکل را برای شما برطرف نموده است.

از طرفی علاوه بر این که شما می توانید به راحتی از طریق املاک باشی به ویلای مورد نظرتان دست یابید، دیگر لزومی به قرار ها و دیدار های حضوری با ملک نیز نیست. و همین مسئله به شما این امکان را می دهد که به راحتی محل اقامت خود را انتخاب کنید.

اجاره شبانه ویلا شمال

اجاره شبانه ویلا از طریق سایت املاک باشی به شما ثابت می کند که سفر کردن دیگر آنقدرها که فکر می کنید دردسر ندارد. فقط به یک سرویس اینترنتی احتیاج دارید تا وارد سایت املاک باشی شده و برای خود و خانوادتان یک سفری خاطره انگیز در یک ویلایی مجلل و خاص تدارک ببینید.

از آنجایی که در ماه های گرم سال سفر بیشتر است و اجاره ویلا از رونق بیشتری برخوردار است، شما می توانید با اجاره شبانه ویلا این مشکل را حل کرده و به راحتی و بدون هیچ نگرانی برای محل اسکان خود به سفر بروید. کافیست با املاک باشی باشید تا خیالتان در سفر راحت باشد.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

شرایط اجاره ویلا در شمال به صورت یکروزه

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره ویلا در شمال به صورت روزانه

شرایط اجاره ویلا درشمال به صورت روزانه

اجاره ویلا در شمال به صورت روزانه : هر آدمی بسته به نوع سلیقه ی خود ترجیح می دهد به سبک خاصی سفر کند. این که چه شهری را برای سفر انتخاب می کند و یا چه ویلایی مد نظر اوست بسته به روحیه و شخصیت آدم ها متفاوت است.

اجاره ویلا در شمال معمولا به فکر کسانی می رسد که از سفر خود به دنبال کسب آرامش هستند. شمال یک منطقه ی جنگلی و سرسبز است که انسان را بیش از آن که به هیجان و تکاپو وادار کند، به آرامش و حضور دعوت می نماید.

از این رو افرادی که به اجاره ویلا در شمال فکر می کنند را می توانیم جزء افرادی تصور نماییم که به دنبال راه فراری از شلوغی های کلان شهر ها هستند. نیاز به یک تجدید قوای مجدد دارند. اما برعکس کسانی که قصد سفر به جنوب کشور را دارند معمولا به دنبال هیجان هستند.

اجاره ویلا در شمال به صورت روزانه

مثلا سفر به کیش و یا قشم این باور را در مخاطب ایجاد می کند که جنوب آرامش تعطیل هست و باید از ثانیه به ثانیه ی سفر استفاده نمود. از این رو معمولا مردم کشور ما زمانی به جنوب سفر می کنند که به دنبال هیجان و کشف اتفاقات تازه باشند.

برخی افراد نیز بسته به نوع سفرشان ممکن است سفر کاری داشته باشند. اما تنها نکته ی مهمی که در تمام این قبیل سفر ها ذهن شما را درگیر می کند محل اقامت است. این که کجا اسکان یابید، مسلما موضوع مهمی می باشد.

اجاره ویلا در شمال به ساده ترین روش

حال تصور کنید قصد سفر نموده اید. سوال هایی که ذهن شما را به خود درگیر می کنید از این قبلی است: کجا اقامت گزینم؟، هزینه ی یک شب اقامت در ویلای شمال چقدر است؟، آیا می توانم بدون هیچ دردسری قبل از آغاز سفر محل اقامت خودم را انتخاب کنم؟ و… تمام ای سوالات به یک باره ذهن را درگیر می کند.

برای این که از دست این سوالات رهایی یابید کافیست سری به سایت املاک باشی بزنید. این سایت به عنوان یک سایت معتبر اینترنتی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. سایت املاک باشی برای شما این امتیاز را فراهم نموده تا در هر کجای شمال که بخواهید ویلای مورد نظرتان را تهیه نمایید.

دیگر نگران قیمت ها نیز نباشید زیرا این سایت برای شما مناسب ترین هزینه ها را برگزیده است. به گونه ای که نه شما دچار مشکل شوید و نه نگران هزینه های هنگفت اجاره ویلا در شمال به صورت روزانه باشید. پس از این که ویلا را اجاره نمودید می توانید با دسترسی تمام وقت به مشاورین املاک باشی تا زمان اسکان در ویلا تمام مشکلات را رفع نموده و دیگر نگران هیچ مسئله ای نباشید.

اجاره ویلا در شمال به صورت روزانه

همانطور که میدانید عقد اجاره به صورت های مختلفی انجام می پذیرد. هم به صورت روزانه، هم هفتگی و هم سالانه. شما می توانید بسته به خواسته و زمان خودتان به ایجاد عقد اجاره ویلا در شمال مبادرت ورزید. این عقود کاملا به صورت رسمی بوده و پس از ایجاد عقد می توانید از ویلای مورد نظرتان استفاده نمایید.

شما در این سایت به اطلاعات لازم درمورد ویلا دسترسی کامل داشته و بر حسب سلیقه ویلای مورد نظر خودتان را اجاره خواهید نمود.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

پر بازدیدها