همه ما دوست داریم از سفر خود بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنیم. مراحل شروع سفر چیزی جز انتخاب شهر و سپس انتخاب مکان اقامتی مناسب برای روزهای در پیش رو جهت گذران اوقات فراغت نیست. اما اینکه بعد از سفر با همان لب خندان در هنگام شروع سفر به خانه برگردیم، همه چیز را تعیین می کند. در حقیقت مدت زمان..

راهنمای انتخاب و اجاره ویلا شمال برای تعطیلات

همه ما دوست داریم از سفر خود بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنیم. مراحل شروع سفر چیزی جز انتخاب شهر و سپس انتخاب مکان اقامتی مناسب برای روزهای در پیش رو جهت گذران اوقات فراغت نیست. اما اینکه بعد از سفر با همان لب خندان در هنگام شروع سفر به خانه برگردیم، همه چیز را تعیین می کند. در حقیقت مدت زمان اقامت ما در یک مکان خاص، بر کیفیت سفر تا حد بسیار زیادی تاثیر گذار است. اگر قصد دارید تا تعطیلات نوروز یا تعطیلات تابستان را در یک ویلا شمال سپری کنید، حتما قبل از انتخاب این راهنما را مطالعه نمایید. ما تمامی موارد لازم برای پیدا کردن بهترین قیمت و بهترین ویلا شمال را برای شما فراهم کرده ایم.

پیدا کردن بهترین قیمت برای رزرو ویلا شمال؛ چه موقع برای رزرو ارزان اقدام کنیم؟

همیشه تعطیلات نوروز یا مناسبت های کوتاه مدتی که اکثر مردم را به سمت شهر های شمالی سوق می دهد باعث گران شدن قیمت رزرو ویلا شمال می شود. این مسئله در هنگام رزرو ویلا شمال در تابستان کمی متفاوت است. پس در نظر گرفتن زمان تعطیلات و زمان انجام رزرو در میزان هزینه ای که ملزم به پرداخت هستید، بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بهتر است کمی زودتر از شروع عید نوروز برای رزرو ویلا شمال اقدام کنید تا هزینه کمتری را بپردازید. با اینکه امکان رزرو آنلاین، با کمک سایت املاک باشی به شما این امکان را می دهد تا قیمت های مفید و مناسب متناسب با بودجه مورد نظرتان برای سفر را به راحتی بیابید.

قوانین هر ویلا را قبل از رزرو و اجاره بدانید.

باید ها و نباید های هر ویلا جهت اجاره، براساس شرایط و قوانین خاص خود از سوی صاحب ملک می تواند متفاوت باشد. اما اکثر ویلاها قوانین مشخصی دارند. مثلا با توجه به قوانین و شرایط مالک باید مطمئن شوید که برگزاری یک مهمانی در آن مکان از نظر وی مشکلی نداشته باشد؛ یا اینکه حتما زمان ورود به ویلا و زمان تحویل ویلا را با سایتی که در آن اقدام به اجاره ویلا شمال میکنید، چک کنید. شما با مراجعه به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی جهت اجاره ویلا شمال می توانید شرایط و قوانین کلی مرتبط با اجاره و رزرو یا کنسل شدن رزرو یک ویلا (چه از سوی مالک و چه از سوی مهمان) بسته به شرایط مختلف را مرور کنید، تا بعداً برای استرداد پول و هزینه پرداخت شده مشکلی پیش نیاید.

البته لازم به ذکر است که قوانین وضع شده میان شما و میزبان پس از پرداخت نمی بایست تغییر کند و هر دو طرف باید به موارد تعیین شده احترام بگذارند. مثلا بعد از پرداخت هزینه، میزبان نباید پول بیشتری از شما درخواست کند.

در مورد مقصد خود تحقیق کنید.

بسیاری از افراد، از سفر به شمال و رزرو ویلا شمال اهداف گوناگونی دارند. قرار گیری یک ویلا در جنگل یا نزدیک به دریا برای بسیاری از افراد اهمیت بسزایی دارد و شرایط به همراه امکاناتی که در این مکان ها ارائه می شود، با هزینه های متغیر می تواند متفاوت باشد. اما برخی دیگر، ترجیح می دهند ویلایی را انتخاب کنند که دسترسی آسان تر و سریعتر به مرکز شهر داشته باشد یا نزدیک به مراکز خرید و تجاری باشد. این در حالیست که ساکت و آرام بودن یک منطقه، برای رزرو ویلا شمال برای گروهی دیگر از اهمیت بسزایی برخوردار است. این دست موارد را برای عدم پیش آمد مشکل و خراب نشدن سفرتان جدی بگیرید تا در نهایت بتوانید از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید.

از مقابل شرایط و امکانات ویلا شمال، ساده نگذرید.

بسیاری از افراد با دیدن زیبایی های یک ویلا شمال، آن را رزرو و انتخاب می کنند. بعد از ورود به ویلا مورد نظر متوجه می شوند که بسیاری از شرایط موجود در این ویلا مورد نیاز آنها نیست یا در مورد  برخی از امکانات ناراضی هستند. این مسئله تنها متوجه شماست. در حین رزرو ویلا شمال باید توجه بیشتری به بخش امکانات داشته باشید و با توجه به جمعیت خود بزرگی یا کوچک بودن ویلا را بررسی کنید؛ به امکانات آشپزی، پارکینگ، سرویس بهداشتی و دیگر موارد توجه نمایید. سایت املاک باشی همچون سایت www.airbnb.com، که یک نمونه خارجی موفق در این رابطه است در ارائه اطلاعات و موارد خاص مرتبط با یک ویلا به خوبی عمل کرده، تا افراد به سادگی بتوانند از جزئیات مرتبط با ویلا مورد نظرشان قبل از پرداخت هزینه مطلع شوند.

اجاره ویلا شمال

اجاره ویلا شمال برای نوروز

اگر قصد اجاره ویلا شمال برای نوروز را دارید حتما به شلوغ بودن یا نبودن، و شرایط شهر مورد نظر دقت کنید. مثلا بسیاری از شهر های مازندران در هنگام نوروز به شدت شلوغ می شوند و این موضوع می تواند برای برخی افراد ناراحت کننده باشد. ترافیک های متعدد که در کلان شهر ها هم دیده می شود به همراه ازدحام جمعیت در مکان های عمومی شاید چندان دلخواه یک سفر نوروزی برای لذت بردن از آب و هوای مطبوع شمال نباشد. از این رو بهتر است تجربه سفر و اقامت در یک ویلا شمال جدید و شهری که کمتر به آن سفر می شود را نیز در بررسی های خود بگنجانید.

View this post on Instagram

. این پست مخصوص افرادی است که برای تعطیلات نوروز خود برنامه سفر دارند و همچنین کسانی که فکر می‌کنند در این اوضاع اقتصادی نمی‌توانند سفری خوب داشته باشند و از قید آن می‌گذرند، باید به شما بگوییم که می‌توانیم با افتخار به شما کمک کنیم که هزینه های سفر خود را تا حد زیادی کاهش دهید، در هر شهری که بخواهید سفر کنید برای استراحت و تجدید قوای خود باید اقامتگاهی داشته باشید، در این مواقع رزرو هتل اصلا به صرفه نیست چرا که هتل هزینه های جانبی غیر ضروری زیادی دارد و شما میتوانید با اجاره سوئیت،. ویلا و یا آپارتمان مبله مورد پسند خود از هزینه های جاری خود بکاهید. وقتی یک سوئیت یا آپارتمان مبله را برای اقامت خود در نظر بگیرید میتوانید براحتی درآنجا آشپزی کنید و از هزینه خورد و خوراک خود بکاهید حتی با توافق با میزبان میتوانید چند خانواده باهم به اجاره یک اقامتگاه اقدام کنند که هزینه کمتر نیز بشود. برای تعطیلات نوروز نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که رزرو اقامتگاه خود را به روزهای پایانی سال نیندازید چرا که به سختی قادر خواهید بود واحد مناسبی پیدا کنید. شما مهمانان گرامی از همین حالا میتوانید به سایت املاک باشی و یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کرده و خیال خود را از رزرو اقامتگاه نوروزی راحت کنید. در سایت املاک باشی بیش از پنج هزار سوئیت، آپارتمان مبله و ویلا مناسب با هر بودجه ای در جای جای ایران زیبا موجود است که می‌توانید با ورود به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی، در هر شهری که برای سفر نوروزی خود انتخاب کرده اید جستجو کرده و رزرو نمایید. #اجاره_سوئیت #نوروز #سفر_نوروزی #سفر_نوروز #تعطیلات_نوروز #تعطیلات_کجا_بریم #گردشگری #جاذبه_گردشگری ##آپارتمان_مبله #اجاره_ویلا #سایت_رزرواسیون #سفر_عید #عید_نوروز #مسافرت_نوروزی

A post shared by اجاره ویلا|سوئیت|املاک باشی (@amlakbashi_com) on

سوالات متداول

برای اجاره ویلا در شمال چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 02632565304 و 02632565296 و 09360263804 آماده پاسخگویی به شماست.

قیمت اجاره روزانه ویلا در شمال چقدر است؟

اجاره روزانه ویلا در شمال با توجه به منطقه، متراژ و امکانات از شبی حداقل 70,000 تومان تا 3,000,000 تومان متغیر است.

برای اجاره روزانه ویلا در شمال چه مدارکی لازم است ؟

از آنجا که اقامتگاه بصورت مبله با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ارائه حداقل یک مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی یا شناسنامه در هنگام دریافت کلید الزامی است. با این حال میتوانید با میزبان در این مورد توافق کنید.

چگونه در شمال به صورت آنلاین ویلا رزرو کنم ؟

وارد سایت املاک باشی شوید، شمال را انتخاب کنید، کلیه اقامتگاه هایشهرهای شمالی (بیش از 900 مورد) به همراه قیمت و تصاویر با امکان فیلتر کردن برای شما نمایش داده میشود، اقامتگاه مورد نظر را انتخاب و پس از مشاهده جزئیات و اطمینان از شرایط ملک بر روی دکمه ‘درخواست رزرو’ کلیک کنید. درخواست رزرو ثبت کنید منتظر بمانید تا میزبان پاسخ دهد از قسمت چت می توانید سوالات خود را با میزبان مطرح کنید. همچنین در تمامی مراحل پشتیبانها همراه شما و اماده خدمات رسانی به شما هستند

مطلب پیشنهادی

کلیساهای ایران

کلیساهای ایران ؛ جذاب ترین مکان های دیدنی

در میان دیدنی ترین و خاص ترین کلیساهای ایران، برخی به ثبت یونسکو رسیده اند و برخی دیگر به عنوان آثار ملی ایران شناخته می شوند. این کلیساها برای مسیحیان و ارامنه ای که در ایران سکونت دارند بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است. اما در کنار این مسئله، زیبایی های خاص این کلیساها نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *