معرفی خلیج نایبند

خلیج نایبند ؛ خلیجی رویایی در دل استان بوشهر

بسیاری از ما تصور می‌کنیم که شهرهای جنوبی خشک و غیرقابل تحمل هستند. اما باید بگویم در دل این استان های گرم و خشک، مکان های دیدنی و فوق العاده جذابی وجود دارد. این مکان ها می توانند ساعت ها ذهن شما را به خود درگیر نموده و با خود آرامش به همراه آورند. خلیج نایبند در استان بوشهر یکی از این مناطق هیجان انگیز و منحصر به فرد است، که می تواند شما را مدهوش نماید.

در واقع مسئله ای که منجر شده است تا خلیج نایبند به عنوان یک منطقه توریستی و گردشگری در استان بوشهر شناخته شود، تبدیل شدن آن به پارک ملی دریایی است. حتی می‌توانیم این خلیج رویایی را اولین پارک ملی دریایی در کشور نیز به شمار آوریم. این پارک ملی در ابتدا به منظور حفاظت از محیط زیست ساخته شد. اما موفق شد پس از مدتی، به یکی از جاذبه های توریستی و جذاب در استان بوشهر تبدیل شود.

خلیج نایبند

دیدنی های خلیج نایبند در بوشهر

اگر علاقه زیادی به مناطق جنوب کشور دارید بهتر است حتما استان بوشهر را برای سفر انتخاب کنید، تا از طبیعت فوق العاده خاص آن بازدید نمایید. می توانید ساعت ها در کنار سواحل این استان قدم زده و در رویایی عمیق فرو روید. مردم استان های همسایه ترجیح می دهند آخرهفته های خود را به این استان سفر کرده، و از جذابیت های این منطقه بازدید کنند.

البته لازم به ذکر است، که زیبایی های این منطقه تنها مختص به خلیج نایبند آن نیست. بلکه تپه های مرجانی دیدنی ای نیز در این منطقه وجود دارد که بیشتر آبزیان و لاکپشت های دریایی در آنجا تخمک گذاری می کنند. پس می توانید در این منطقه علاوه بر زیبایی های خلیج فارس، از زیبایی های دیگری نیز بازدید نمایید.

ساله مسافران و گردشگران زیادی با مراجعه به وب سایت املاک باشی در استان بوشهر اقدام به اجاره سوئیت و خانه می نمایند، خود و دوستانشان را به یک سفر خاطره انگیز دعوت می کنند.

مطلب پیشنهادی

کلیساهای ایران

کلیساهای ایران ؛ جذاب ترین مکان های دیدنی

در میان دیدنی ترین و خاص ترین کلیساهای ایران، برخی به ثبت یونسکو رسیده اند و برخی دیگر به عنوان آثار ملی ایران شناخته می شوند. این کلیساها برای مسیحیان و ارامنه ای که در ایران سکونت دارند بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است. اما در کنار این مسئله، زیبایی های خاص این کلیساها نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *