درباره املاک باشی

سایت املاک باشی در سال 94 با هدف ارائه خدمات در زمینه املاک و مصالح و خدمات ساخنمانی فعالیت خود را آغازکرد .

در پایان سال 96 با توجه به نزدیک بودن به عید نوروز و نیاز مردم به اجاره روزانه و یا چند روزه ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله تصمیم بر آن شد که بخشی بنام اجاره روزانه به بخش سایت املاک باشی اضافه شود.

در این بخش میزبانان ملک خود را برای ارائه به مهمانان در سایت املاک باشی ثبت میکردند و مهمان هم با تماس مستقیم با خود میزبان جهت اجاره اقدام می کردند.

ولی با توجه به اینکه استقبال زیادی از بخش اجاره روزانه شد ما تصمیم گرفتیم که تمام فعالیت سایت املاک باشی را در بخش اجاره روزانه معطوف کنیم .

در مهر ماه سال 1397 سایت بطور رسمی فعالیت خود را بصورت رزرو آنلاین در زمینه اجاره ویلا ، اجاره سوئیت و آپارتمان مبله بصورت رزرو آنلاین آغاز کرد.

شما می توانید با فیلتر کردن استان ، شهر ، منطقه و همچنین امکانات اقامتگاه و مشاهده تصاویر موارد دلخواه خودتان را انتخاب و درخواست رزرو ثبتنمایید بعد از بررسی خالی بودن  و تایید درخواست رزرو از طرف میزبان ، پرداخت را نجام داده و با اطمینان خاطر سفر خود را شروع کنید.

.مبلغ واریز شده توسط شما به سایت ، حداقل تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن واحد توسط شما از میزبان نزد ما بصورت امانت باقی خواهد ماند تا از صحت مطالب ذکر شده اطمینان حاصل شود و بعد با میزبان تسویه خواهد شد

املاک باشی وبسایت رزرو آنلاین است که در زمینه اجاره روزانه خانه، آپارتمان مبله، اجاره سوئیت ، اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه بوم گردی فعالیت دارد.

املاک باشی مجموعه‌ای از سوئیت تهران ، آپارتمان مبله تهران ، ویلا شمال، ویلا کردان ، سوئیت اصفهان ، سوئیت یزد ، سوئیت شیراز ، سوئیت مشهد ، سوئیت کیش ، اقامتگاه‌های بوم گردی و ویلا اطراف تهران را در دسته بندی های مختلف گرد هم آورده است تا خدمات آنلاین اجاره ویلا و اجاره روزانه خانه را برای مسافران ساده‌تر کند.

خدمات املاک باشی شامل : اجاره روزانه خانه در تهران، اجاره سوئیت تهران، اجاره ویلا شمال، اجاره ویلا کردان، اجاره ویلا رامسر، اجاره ویلا ماسال ، اجاره ویلا در نوشهر ، اجاره ویلا در چالوس ، اجاره ویلا متل قو، اجاره ویلا اطراف تهران، اجاره ویلا و سوئیت ، اجاره ویلاهای استخردار ، اجاره ویلا ساحلی ، اجاره ویلا جنگلی ، رزرو اقامتگاه بوم گردی ، اجاره سوئیت اصفهان ، اجاره سوئیت یزد ، اجاره سوئیت مشهد ، اجاره سوئیت کیش و اجاره سوئیت شیراز و در سایر شهرهای توریستی ایران می باشد.