قوانین اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در سایت املاک باشی

قوانین اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در سایت املاک باشی

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت مطالعه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده از سایر خدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سایت است و در صورت نپذیرفتن قوانین و مقررات مجاز به استفاده از سایت نمیباشد.
نکته: هرگونه پیش پرداخت و رزرو اقامتگاه که طی تماس تلفنی از طرف میزبان به مهمان پیشنهاد میگردد و پرداخت از طریق سایت صورت نگیرید املاک باشی هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد.

شرایط و قوانین مهمان 

 1. افراد بیش از 18 سال سن و واجد اهلیت قانونی می‌توانند درسایت املاک باشی ثبت نام نمایید.
 2. شرط استفاده از محل اقامت، ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت و همچنین همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به محل اقامت.
 3. برگزاری جشن و مهمانی در امکان ثبت شده در سایت املاک باشی مجاز نیست.( بجز در مواردی که میزبان اعلام نماید )
 4. املاک باشی در مورد ساعت ورود و خروج میهمانان دخالتی ندارد و هماهنگی آن بر عهده طرفین است.
 5. صحت و سقم اطلاعات درج شدهٔ محل‌های اقامتی و كليهٔ اطلاعات و مشخصات اعم از: نرخ، کیفیت و کمیت محل اقامت عیناً از میزبان استعلام شده و کلیهٔ مسٔولیت‌ها برعهده میزبان است.
 6. همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط ، در همین صفحه  بّه‌عمل می‌آید، کاربران موظفند هر از چند گاهی از سایت املاک باشی دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جاری و لازم‌الاجرا مطلع گردند.
 7.  سایت املاک باشی تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

شرایط و قوانین میزبانی

 1. میزبان میبایست اطلاعات شخصی کامل خود را اعم از تلفن ثابت، موبایل و موبایل شخص ثالث در موارد اضطراری و غیره را به هنگام ثبت‌نام در سایت وارد نماید.
 2. اخذ هرگونه هزینهٔ اضافه بر مبلغ درج شده در سایت املاک باشی توسط میزبان از میهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نیست.
 3. ثبت اقامتگاه تکراری مورد تایید نمیباشد و اولویت ثبت آگهی با مالک و یا نماینده قانونی مالک میباشد.
 4. میزبان پس از تسویه حساب با مهمان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است.
 5. میزبان در صورت مواجه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسٔولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ میهمان است.
 6. زمان تحویل و یا تخلیهٔ محل اقامت مطابق با قانون آن محل است. در صورت نیاز به تحویل زودتر محل اقامت از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتماً هماهنگی قبلی با میزبان انجام پذیرد.
 7. رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفاً با دریافت تأیید رزرو مستند خواهد بود.
 8. میزبان پس از قرار دادن ملک خود در املاک باشی ملزم به پاسخ مؤدبانه به تماس‌ها، پیغام‌ها و درخواست‌های رزروی که برایش ارسال می‌شود است و در صورت عدم توجه مکرر به این امر ابتدا از املاک باشی تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق می‌گردد.
 9. میزبان اگر به هر دلیلی از خدمات رسانی در ملک موردنظر خود صرف نظر کند، باید اقدام به غیر فعال نمودن پروفایل خویش کند.
 10. میزبان میبایست جهت اطلاع از تغییر رویه‌ها و مقرراتی که در سایت اعمال می‌شود قسمت اعلانات سایت را ملاحظه و در صورت نیاز با املاک باشی تماس بگیرند.

شرایط و قوانین رزرو

 1. کاربر با ثبت نام در املاک باشی  می‌پذیرد که قوانین و مقررات املاک باشی را به‌صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.
 2. کاربر می‌پذیرد هیچ‌ وقت درخواست رزرو به املاک باشی ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس املاک باشی را داشته باشد.
 3. درخواست اقامت توسط میهمان و پذیرش توسط میزبان ، پس از پرداخت بیعانه قطعی خواهد بود.
 4. چنانچه هریک از کاربران املاک باشی  در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، همکاران ما در واحد پشتیبانی پاسخگوی کاربران هستند.
 5. در مواردی نادر اشتباهات میزبان، مشاهدهٔ خرابی و مشكلات در واحد اقامتی رزرو شده، دلايل امنيتی يا اشتباهات كارمندان شرکت وجود دارد، كه در اين موارد سعی مي‌گردد املاک باشی  واحد اقامتی ديگری با همان شرایط در همان زمان برای میهمان تهيه و يا در صورت عدم امكان، وجه به میهمان باز می‌گردد. 

شرایط و قوانین لغو کردن رزرو

 1. تحویل ملک ساعت 14:00 و زمان تخلیه ملک ساعت 12:00 توسط میزبانان تعیین شده‌است. (مگر اینکه میهمان و میزبان از قبل با یکدیگر هماهنگ نمایند)
 2. کنسل نمودن رزرو چنانچه بیش از 72 ساعت به زمان تحویل مانده باشد ، استرداد مبلغ اجاره بسته به تشخیص مالک اقامتگاه است می باشد.
 3. کنسل نمودن رزرو چنانچه کمتر از 72 ساعت مانده به تحویل مبلغ یک روز بعنوان ضرر و زیان از مهمان اخذ می‌گردد.
  نکته: درصورتیکه زمان رزرو کمتر از 6 ساعت مانده به شروع سفر باشد و ملک را تحویل نگیرید مبلغ کنسلی 50% محاسبه میگردد در صورتیکه ملک را تحویل گرفته باشبد مبلغ یک روز  کسر و الباقی به مهمان عودت داشته میشود.
 4. در صورت مراجعه  نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
 5. در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قیبل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد و املاک باشی هزینه ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار میزبان کسر و یا برداشت می کند. 
 6. مهمان تنها ۲۴ ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی  به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
 7. در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .


خسارت وارده به محل اقامت

 1. مهمان وظیفه دارد ملک را همانطور که تحویل می گیرد، تحویل نیز بدهد و در صورت بروز هرگونه خسارتی توسط خودش، مهمانانش و یا افرادی که با اجازه او به ملک وارد شده اند، پدید آید موظف به جبران می باشد.
 2. اعلام خسارت توسط میزبان به مهمان انجام خواهد شد. در صورت توافق مهمان خسارت را پرداخت می کند.


اعلام سوء رفتار

 • در صورتیکه طی اقامت مهمان در ملک میزبان هر یک از طرفین شاهد رفتار نامناسب، دزدی، خشونت و غیره بودند ابتدا سریعاً به پلیس اطلاع داده و سپس سایت را مطلع می کنند. اما سایت مسئولیتی برای اقدام علیه ان افراد ندارد و تنها حساب کاربری آن فرد حذف خواهد شد.

:در صورتیکه سوالی غیر از موارد مطرح شده دارید از طریق راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید

 1. برای مشاهده راهنمایی کامل میزبانی در سایت املاک باشی اینجا کلیک کنید
 2. جهت مشاهده سوالات متداول اینجا کلیک کنید
 3. جهت ورود به صفحه تماس با ما اینجا را کلیک کنید 
 4. جهت ورود به سایت اینجا را کلیک کنید
 5. جهت راهنمای عضودیت در املاک باشی اینجا کلیک کنید
 6. جهت راهنمای عضودیت هموطنان خارج از کشور در املاک باشی اینجا کلیک کنید
 7. جهت راهنمای استفاده از واحد های خالی امروز در املاک باشی اینجا کلیک کنید
 8. جهت راهنمای درخواست رزرو در املاک باشی اینجا کلیک کنید