Connect with us

اجاره روزانه

کافه گل رضاییه ؛ کافه شعرا و نویسندگان

کافه گل رضاییه یکی از کافه های دیدنی و ناب در دل تهران است، که علاوه بر جاذبه ای گردشگری، محلی دنج و آرام برای استراحت است. می توانید زمان خود را در کنار دوستان صمیمی در این کافه به زیبایی سپری کنید، و خاطرات ناب و جالبی را در این کافه از خود به یادگار بگذارید. 

leilafarhangian

Published

on

کافه گل رضاییه؛ کافه شعرا و نویسندگان

در هر گوشه ای از شهر بزرگ تهران، کافه ای دیدنی و جذاب وجود دارد. اما از این میان باید به کافه گل رضاییه اشاره کنیم، که با ورود به آن گویی وارد دنیای نویسندگان و شاعران بزرگ ایرانی می شوید. بدون تردید هر رستورانی طرفداران خاص خود را دارد. اما برخی از کافه ها به نوعی هویت فرهنگی شهر را به نمایش می گذارند. گویی در میان دنیای مدرن، کافه هایی هنوز در زمان قدیم ثابت مانده اند.

کافه گل رضاییه، کافه ای دنج و آرام برای معاشرت با آدم های دیگر است. می توانید ساعت ها در کنار دوستانتان بنشینید و از زیبایی و آرامی این کافه لذت ببرید. در تهران کافه های زیادی وجود دارد، اما سبک قدیمی و خاص کافه رضاییه منجر به خاص شدن آن در این شهر بزرگ گردیده است. کافه ای در خیابان سی تیر، که قصه های قدیمی و نابی را در خود پنهان نموده است.

کافه گل رضاییه

جذابیت های خاص کافه گل رضاییه

زمانی که وارد کافه می شوید، ابتدا دکوراسیون آن نظرتان را به خود جلب می کند. گویی وارد دنیای تاریخی شده اید. هر گوشه از این کافه را تصویری از انسان های بزرگ، نویسندگان و شاعران معروف دربر گرفته است. حتی اگر اهل شعر و شاعری هم نباشید، با ورود به این کافه ذوق خاصی در شما به وجود می آید. گویی دلتان می خواهد دست بر قلم بردارید و با تمام عشق بسرایید.

معمولا بیشترین طرفداران کافه گل رضاییه در تهران، کارکنان سفارت خانه هایی هستند که در نزدیکی این کافه قرار دارند. سفارت آلمان، ترکیه، روسیه، فرانسه، واتیکان، ایتالیا و … . از سوی دیگر نیز می توانید با حضور در این کافه با بازیگران و هنرمندان زیادی نیز مواجه شوید. زیرا علاقه آنها به این کافه نسبت به مردم عادی بیشتر است. برای آنکه بتوانید زمان کوتاهی را به آرامش روح خود اختصاص دهید، کافیست به کافه رضاییه روید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها