منطقه سادات حسینی؛ منطقه ای خوش آب و هوا در ایذه

منطقه سادات حسینی ؛ منطقه ای خوش آب و هوا در ایذه

تعداد افراد کمی در ایران هستند که با استان های چهارمحال و بختیاری آشنا هستند. این استان نیز همچون دیگر استان ها جاذبه های طبیعی و گردشگری زیادی دارد که یکی از این جاذبه های دیدنی، منطقه سادات حسینی در مرز بین دو استان چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد است. این منطقه سرسبز و خوش آب و هوا در شهرستان ایذه واقع شده است.

شاید اگر از مردم محلی استان چهارمحال در مورد ایذه بپرسید، تنها خطرات جاده ای آن را به یاد داشته باشند. اما در دل این شهرستان، مناطق گردشگری و زیبایی وجود دارد. می توان به سفر به شهرستان ایذه، از منطقه سادات حسینی که منطقه ای آرام بخش است بازدید کرد. در این منطقه کوه های بلند وجود دارند که بیشتر آنها با درختان بلوط پوشانده شده اند.

منطقه سادات حسینی

 

جاذبه های طبیعی و گردشگری منطقه سادات حسینی

اگر قصد دارید از منطقه گردشگری سادات حسینی دیدن کنید، بهتر است بدانید در این منطقه چه در انتظار شما خواهد بود. کوه ها، دشت های پرگل، پرنده های دیدنی همچون کبک، بز های وحشی و .. را در این منطقه به وفور مشاهده خواهید کرد. از سوی دیگر شما قادر خواهید بود در این منطقه بکر به استراحت و تفریح بپردازید.

مکان های بکر و دیدنی زیادی در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد، که گردشگران را علاقه مند به بازدید از ان می نماید. از جمله جاذبه های طبیعی و گردشگری که در منطقه سادات حسینی با ان مواجه خواهید شد، چلچله های باغی، سه مقبره امامزاده در کنار دریاچه کارون، نوای بلبل های کوهستانی و صدای گوش نواز کبک ها خواهد بود.

با اجاره خانه از طریق سایت املاک باشی، خودتان را برای سفر به سادات حسینی مهمان کنید. سفری روح نواز که خستگی را از تن شما دراورد. این سفر لذت بخش ترین سفر در زندگی شما خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

کلیساهای ایران

کلیساهای ایران ؛ جذاب ترین مکان های دیدنی

در میان دیدنی ترین و خاص ترین کلیساهای ایران، برخی به ثبت یونسکو رسیده اند و برخی دیگر به عنوان آثار ملی ایران شناخته می شوند. این کلیساها برای مسیحیان و ارامنه ای که در ایران سکونت دارند بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است. اما در کنار این مسئله، زیبایی های خاص این کلیساها نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.