Connect with us

اجاره روزانه

غار دربند رشی ؛ غار حیرت انگیز رودبار

غار دربند رشی که در نزدیکی رودبار واقع شده است، یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگری در استان گیلان می باشد. این غار بیش از 2 هزار سال قدمت دارد و اطراف آن را طبیعت مسحور کننده ای در بر گرفته است. می توانید با سفر به این استان از غار دربند دیدن نمایید. 

leilafarhangian

Published

on

غار دربند رشی

استان گیلان به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی فوق العاده ای که دارد، در میان استان های کشور بسیار محبوب است. یکی از این جاذبه های طبیعی غار دربند رشی است. این غار که در اصل در نزدیکی رودبار واقع شده است، از توابع استان گیلان می باشد. یک غار باستانی که جاذبه ای دیدنی و فوق العاده حیرت انگیز است. قدمت این غار به بیش از 2 هزار سال پیش برمی گردد.

گردشگرانی که رودبار را برای تفریح خود انتخاب می کنند، بهتر است حتما بازدید از غار دربند رشی را در برنامه تفریحی خود قرار دهند. زیرا این غار دیدنی یکی از آثار ملی کشور به شمار می رود و انسان را حیرت زده می کند. دیدن طبیعت از درون یک غار قدیمی می تواند جذابیت ویژه ای برای انسان داشته باشد. علاوه بر آن طبیعت سرسبزی که در اطراف این غار وجود دارد، سحرانگیز است.

غار دربند رشی

 

چه چیز را می توان در غار دربند رشی مشاهده کرد؟

این غار قدیمی از بقایای باستانی بسیاری برخوردار است. حتی می توانید درون آن ساخته های سنگی زیادی را نیز مشاهده کنید. در زمان های قدیم انسان ها در ایران در این غارها سکونت داشته اند. اگر علاقه مند هستید بدانید انسان های اولیه در چه مکان هایی زندگی می کرده اند، کافیست چمدان خود را آماده کنید و به رودبار سفر کنید.

می توانید از طریق وب سایت املاک باشی در این منطقه خانه ای اجاره نموده، و خودتان را برای یک گردش لذت بخش آماده کنید. بیشتر مردم ایران برای بازدید از غار دربند رشی فصل بهار و پاییز را انتخاب می کنند. تا علاوه بر بازدید از زیبایی های اطراف غار، از نمای محصور کننده آن لذت ببرند. در داخل غار شما با دنیای تاریکی روبرو می شوید که ابتدا در انسان ترس ایجاد می کند. اما ترسی پر از لذت و هیجان که باید با تمام وجود آن را تجربه کرد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها