Connect with us

اجاره روزانه

سفر زمینی به کیش، سفر به مروارید خلیج فارس

آیا تا به حال سفر زمینی به کیش را تجربه کرده اید؟ جزیره کیش را به دلایل مختلفی الماس خلیج فارس می نامند. تجربه سفر زمینی به کیش امکان بازدید بهتر و سریعتر از دیدنی های کیش را برایتان فراهم خواهد کرد. کیش یکی..

Published

on

آیا تا به حال سفر زمینی به کیش را تجربه کرده اید؟ جزیره کیش را به دلایل مختلفی الماس خلیج فارس می نامند. تجربه سفر زمینی به کیش امکان بازدید بهتر و سریعتر از دیدنی های کیش را برایتان فراهم خواهد کرد. کیش یکی از جزایر دیدنی استان هرمزگان به حساب می آید که در گذشته به اسم قیس شناخته می شده است. نمی توان شخصی را پیدا کرد که دست کم اطلاعات مشخصی از این جزیره نداشته باشد اما با این حال، پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی این مطلب را مطالعه نمایید.

سفر زمینی به کیش

مزه ها، دیدنی ها و تجربه های ملموس در کیش

کیش نزدیک به جزیره هندورابی، بندر چارک، بندر آفتاب، و جزیره فارور قرار گرفته است. آب و هوای گرم دلیل خوبی برای سفر به کیش در فصول سرد سال است اما با این حال تجربه تفریحات آبی در کیش در فصل های گرم سال نیز پای بسیاری از مسافران را به سمت آن می کشاند. در صورتیکه سفر زمینی به کیش را انتخاب کنید به جز بازدید از این جزیره فرصت بازدید از دیگر شهر های موجود در مسیر را بسته به مبدا، خواهید داشت.

علاقه بیش از حد بسیاری از خانواده ها برای سفر به کیش در وهله اول وجود مکان های تفریحی نظیر شهربازی هایلند، پارک کودک، پاراسل و غیره است، که به طور به خصوص برای کودکان طراحی شده است. اما بزرگسالان هم می توانند با گشت زنی در رستوران ها، مراکز خرید و مکان های دیدنی و تفریحی مانند کلوب بانوان، شهر زیرزمینی کاریز، پارک آبی اوشن، دلفیناریوم، پارک ساحلی سیمرغ، آب انبار، شهر باستانی حریره، روستای باغو و غیره تجربه های متفاوتی از سفر زمینی به کیش را تجربه کنند.

بندر چارک

اکثر مردم در این جزیره پوشش مشخصی نظیر دیگر افراد ساکن جنوب ایران، دارند. مردان همیشه با دشداشه و عرقچین دیده می شوند و زنان لباس های بلند رنگی جنوبی دارند. اگر به این جزیره سفر کردید هرگز مزه قلیه، مجبوس، هریسه را از دست ندهید. اکثر مردم در این جزیره به زبان عربی و بسیاری دیگر به زبان فارسی یا هردو صحبت می کنند.

کیش

چرا سفر زمینی به کیش را انتخاب کنیم؟

سفر زمینی به کیش را می توان به واسطه خودرو شخصی انتخاب و از طی نمودن مسیر دریایی بعد از مراجعه به اسکله لذت برد. مزیت اساسی و دلیل اصلی بسیاری از مسافران از سفر زمینی به کیش این است که هزینه کمتری را می پردازند و در عوض لذت بیشتری از مسیر را تجربه خواهند کرد.

اصولا بسیاری از مسافران به واسطه بندر چارک و شناور هایی که با دریافت مبلغی مشخص افراد را به همراه ماشین شخصی به جزیره منتقل می کنند می توانند از جزیره کیش با ماشین خود دیدن کرده و از این رو در جابجایی با دیگر وسایل نقلیه صرفه جویی کنند.

مجموعه سوارکاری کلهر کیش

اجاره روزانه خانه و اقامتگاه در کیش

جزیره کیش چیزی کم ندارد؛ بهترین اقامتگاه ها را می توان در این جزیره پیدا کرد که نه به اندازه هتل گران هستند و نه امکانات محدودی دارند. اجاره سوئیت، اجاره آپارتمان مبله، اجاره ویلا و اجاره خانه معمولی در این دسته جای میگیرند. شما می توانید به واسطه اپلیکیشن املاک باشی و یا سایت املاک باشی به سادگی یک اقامتگاه با قیمت مناسب روزانه بیابید.

[faqs style=’filterable-toggle’]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.