برای آغاز یک سفر به یاد ماندنی به شهر جلفا، ابتدا باید اقدام به رزرو و یا اجاره سوئیت جلفا نمایید. پس از آن می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از محل اسکان خود، سفری فوق العاده داشته باشید. شهر جلفا یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی در استان آذربایجان شرقی می باشد.

سفری جذاب به شهر های تاریخی با اجاره سوئیت جلفا

شهری زیبا در دل استان آذربایجان شرقی، که به دلیل هم مرز بودن با کشور ارمنستان و آذربایجان شهری با فرهنگ های مختلف است. با اجاره سوئیت جلفا می توانید، به راحتی در این شهر اقامت کوتاه مدت نموده و به تفریح بپردازید.

جاذبه های تاریخی و دیدنی جلفا

جاذبه های تاریخی و دیدنی این شهر، منجر شده است تا در طول سال مسافرین بسیاری به جلفا سفر کنند. کافیست شما نیز اقدام به رزرو یا اجاره سوئیت جلفا نمایید. پس از آن خود را برای آغاز یک سفر رویایی و خاطره انگیز به این شهر اماده کنید. 

روستای کردشت در شهر جلفا، زیبایی بی نظیری دارد. این روستا در دوران قاجار از اهمیت استراتژیک بسیاری برخوردار بوده است. با اجاره سوئیت جلفا می توانید به این روستا سفر نموده و از مکان های تاریخی آن دیدن کنید. در این روستا بنا های دیدنی بی نظیری همچون حمام کوچک، حمام بزرگ، قلعه کردشت، مسجد غریب و… وجود دارد.

روستای کردشت جلفا

پس از بازدید روستای کردشت می توانید به بازدید از کاروانسرای خواجه نظر بپردازید. این کاروانسرا مربوط به دوران صفویه است، و توسط شخصی به نام خواجه نظر احداث شده است. پس از رزرو یا اجاره سوئیت جلفا، روزها فرصت دارید تا از این مکان های دیدنی در شهر جلفا بازدید نمایید.

کاروانسرای خواجه نظر جلفا

روشی آسان و مقرون به صرفه برای اجاره سوئیت جلفا

همیشه برای آغاز سفر با مشکل اقامت مواجه هستیم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان بدون هیچ دردسری اقدام به رزرو یا اجاره سوئیت جلفا نمود. مسافرت خودتان را به هر شهری که بخواهید، میتوانید آغاز کنید. کافیست به وب سایت املاک باشی مراجعه نموده و ویلا یا سوئیت مورد نظر خود را رزرو کنید.

این وب سایت با ارائه زیباترین و بهترین مکان ها برای اسکان موقت، برای مسافرین این امکان را فراهم کرده است، تا بدون هیچ دردسری اقدام به رزرو یا اجاره سوئیت در جلفا نمایند. این شهر دارای آثار تاریخی و ملی بسیاری می باشد. 

به همین دلیل مسافرت به جلفا مسلما خالی از لطف نخواهد بود. این شهر زیبا مردمی با فرهنگ و مذهب مسیحی دارد. به همین دلیل کلیساهای زیبا و تاریخی در این شهر بنا شده است. با اجاره سوئیت جلفا می توانید به این شهر تاریخی سفر کنید. 

کلیسای سنت استپانوس در جلفا

اپلیکیشن اجاره سوئیت در جلفا

این که شهر جلفا دارای زمستان های سرد و تابستان های گرم و خشکی می باشد، اما مسافرین در تمام فصول به این شهر سفر می کنند. یکی دیگر از روشهایی که می توانید به راحتی اقدام به رزرو یا اجاره منزل در جلفا نمایید، استفاده از اپلیکیشن املاک باشی است. 

این اپلیکیشن را از بازار به صورت رایگان دانلود نمایید و بر روی گوشی های خود نصب کنید. پس از آن هر کجا که هستید بدون نیاز به صرف وقت و هزینه های هنگفت، هر سوئیتی که مد نظرتان است را اجاره و یا رزرو نمایید. با اجاره خانه مبله جلفا می توانید خودتان را برای آغاز یک سفر جذاب و خاطره انگیز به این شهر اماده کنید.

این مسئله را به یاد داشته باشید، که اولین اصل برای آغاز سفر، داشتن مکانی برای اسکان است. زیرا زمانی که از محل اقامت خود مطمئن باشید، بهتر می توانید از سفر خود لذت ببرید.

[faqs style=’filterable-toggle’]

مطلب پیشنهادی

کلیساهای ایران

کلیساهای ایران ؛ جذاب ترین مکان های دیدنی

در میان دیدنی ترین و خاص ترین کلیساهای ایران، برخی به ثبت یونسکو رسیده اند و برخی دیگر به عنوان آثار ملی ایران شناخته می شوند. این کلیساها برای مسیحیان و ارامنه ای که در ایران سکونت دارند بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است. اما در کنار این مسئله، زیبایی های خاص این کلیساها نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.