روستای ناتر؛ نگین نهفته در منطقه چالوس

روستای ناتر ؛ نگین نهفته در منطقه چالوس

سفر به استان مازندران، انسان را همیشه مشتاق میکند. زیرا می توان در این منطقه از طبیعت فوق العاده زیبایی لذت برد، که در هیچ کجای کشور نمی توان شاهد آن بود. روستای ناتر که در استان مازندران و در قلب چالوس قرار گرفته است، در اصل یکی از تکه های گم شده پازل بهشت می باشد. 

تنها زمانی می توانید زیبایی های این روستا را با تمام وجود لمس کنید، که سفر خود را به روستای ناتر آغاز نمایید. زمانی که از پیچ و خم های خاص و کمیاب چالوس عبور میکنید، به جاده ای فرعی نزدیک می شوید. که انتهای این جاده بهشتی رویایی نهفته است. 

روستای ناتر در اصل یکی از روستاهای قدیمی در استان مازندران به شمار می رود، که قدمتی 2500 ساله دارد. این روستای ناب که در دل کوهستان های سرسبز و دیدنی شمال واقع شده است، خانه هایی سنتی و زیبا، با سبک معماری قدیمی دارد. 

می توانید با سفر به روستای ناتر هم تفریح کنید و هم از طبیعت بکر ان برای گردش استفاده نمایید. در این روستا درختان زیبایی وجود دارد که روح انسان را به پرواز در می آورد. درختانی همچون فندق، بید، گردو، صنوبر، سیب و … . که در کنار سرسبزی جالیزها و یونجه زارها انسان را به دنیای قصه ها می برد.

روستای ناتر چالوس

بهترین زمان سفر به روستای ناتر

مهمترین مسئله ای که لازم است پیش از سفر به آن توجه نماییم، زمان آغاز سفر است. برخی از نقاط کشور ممکن است در زمستان هوای سرد و سختی داشته باشند. به همین دلیل مناسب نیست در چنین زمانی به آنجا سفر کنیم. یا این که برخی مناطق دیگر از تابستان های گرمی برخوردار می باشند.

 پس لازم است پیش از آغاز سفر زمان را در نظر بگیرید. اصولا می توان در هر فصلی از سال به روستای ناتر سفر نمود. اما در فصل زمستان این منطقه پوشیده از برف می شود و ممکن است سرما شما را اذیت کند. از این رو بهترین زمان برای سفر به ناتر، مسلما فصل بهار و تابستان است. 

پیش از حرکت حتما به وب سایت املاک باشی سری بزنید، و خانه مورد نظر خود را اجاره یا رزرو کنید. تا در مدت اقامت خود در روستای ناتر با مشکل اقامتی مواجه نشوید. از سوی دیگر می توانید از طریق اپلیکیشن املاک باشی نیز اقدام به اجاره سوئیت یا اجاره ویلا در این منطقه نمایید. با سفر به مناطق شمالی ارامش را برای روح و جسمتان به ارمغان آوریم.

طبیعت بی نظیر ناتر

مطلب پیشنهادی

غار سنگ شکن

غار سنگ شکن جهرم؛ لانه عجیب و دست ساز

در میان جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر جهرم، باید به غار سنگ شکن اشاره کنیم. این غار دیدنی از زیبایی های خاصی برخوردار است، که می تواند انسان را به وجد آورد. همین جاذبه های تاریخی در جهرم است که منجر شده تا هر ساله بر تعداد گردشگرانی که این شهر را برای سفر انتخاب می کنند، افزوده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *