Connect with us

اجاره سوئیت

روستای سله بن ؛ منطقه کوهستانی و خوش آب و هوای فیروزکوه

روستای سله بن که از توابع شهرستان فیروزکوه در تهران می باشد، جاذبه ای طبیعی و گردشگری به شمار می رود. این روستا زیبایی های طبیعی بسیاری را در خود جای داده است. از جمله زیبایی های سله بن باید به سد نمرود اشاره کنیم. سدی با طبیعت زیبا در اطراف آن. 

leilafarhangian

Published

on

روستای سله بن؛ منطقه کوهستانی و خوش آب و هوای فیروزکوه

استان های ایران همگی از شهر روستاهای زیبا تشکیل شده اند. برخی از این روستاها دارای جاذبه های طبیعی و کوهستانی هستند و برخی دیگر زیبایی های طبیعی دیگری را در خود جای داده اند. روستای سله بن که در بخش فیروزکوه تهران قرار دارد، از بهشت هایی به شمار می رود که در پشت کوه های البرز خود را پنهان کرده است.

این روستای خاص به دلیل آب هوای کوهستانی، بهترین انتخاب برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مردم استان تهران به شمار می رود. بسیاری از طبیعت دوستان برای کوهنوردی روستای سله بن را انتخاب می کنند. تا در آخرین روز هفته، به سمت ییلاقات و مناطق کوهستانی این استان سفر کنند. می توان در سله بن علاوه بر تفریح و کوهنوردی، به لذت بردن از طبیعت زیبای آن نیز پرداخت.

سد نمرود روستای سله بن

جاذبه های گردشگری و طبیعی روستای سله بن

با اجاره سوئیت از طریق وب سایت املاک باشی، خودتان را برای یک سفر خاطره انگیز به طبیعت جذاب و رویایی سله بن اماده کنید. این روستا در فصل بهار و تابستان جاذبه های گردشگری زیادی دارد. از جمله دریاچه سد نمرود، طبیعت کوهستانی سله بن، دشت های سرسبز و رویایی آن و موارد دیگر.

این روستا از خاک حاصلخیزی برخوردار است، و به دلیل داشتن چشمه ها و رود های متعدد، منطقه ای مناسب برای گردشگری به شمار می رود. می توانید با خانواده خود یک روز تعطیل را از خانه خارج شده، و در این روستای خوش آب و هوا به تفریح بپردازید. سفر به طبیعت همیشه روح انسان را به آرامش خاصی کشانده و منجر می شود تا برای آغاز یک هفته پر مشغله دیگر، انرژی مضاعفی به دست آورید.

در کنار طبیعت زیبای روستای سله بن نیز، می توانید از سد نمرود که مردم محلی آن را سد ارجمند یا سد سله بن نیز می شناسند، بازدید کنید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها