روستای الیمستان؛ طلای سبز ایران زمین

روستای الیمستان؛ طلای سبز ایران زمین

در میان روستاهای دیدنی و زیبای استان مازندران، یک روستای همچون طلای سبز می درخشد. روستای الیمستان که در شهرستان آمل واقع شده است، به دلیل داشتن طبیعی زیبا و خاص، بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران کشور قرار می گیرد. از این رو گردشگران از نقاط مختلفی به این روستا سفر میکنند.

بیشتر افرادی که علاقه مند به عکاسی در طبیعت هستند، روستای الیمستان را برای این کار انتخاب می کنند. زیرا این روستا در فصل بهار و تابستان، چنان رویایی و دیدنی می شود، که گویی قطعه ای از بهشت را خدا برای نمونه بر روی زمین آفریده است.

علت ان که نام این روستا را روستای الیمستان نهادند، وجود گیاه الیما در این منطقه است. می توانید در اردیبهشت ماه هر سال، در الیمستان با گیاه الیما مواجه شوید. زیبایی طبیعت و مه غلیظی که در این منطقه ایجاد می شود، هوش از سر انسان می برد. می توان در این منطقه ارامش هر دو عالم را به دست آورد. گویی در جهانی دیگر زندگی می کنیم.

روستای الیمستان

دیدنی های خاص و جذاب روستای الیمستان

سفر به الیمستان می تواند آغاز یک سفر رویایی و هیجان انگیز باشد. زیرا این منطقه توریستی و دیدنی، جنگ زیبا و سرسبزی دارد که همچون خیال و رویا می ماند. بیشتر مردم کشور برای این که بتوانند به خوبی روح خود را به آرامش برسانند، این منطقه را برای سفر انتخاب می کنند.

می توان با سفر به روستای الیمستان از چشمه سارهای زیبا و آبهای زلال آن نیز دیدن نمود. علاوه بر تمام این زیبایی ها، حس ارامش فوق العاده ای که به انسان دست میدهد، جذاب ترین رویای زندگی در الیمستان است. اگر قصد سفر به شهرستان آمل رو بازدید از این روستا را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت املاک باشی، یا از طریق اپلیکیشن املاک باشی، اقدام به اجاره ویلا در الیمستان نمایید.

با اجاره ویلا یا اجاره سوئیت در نزدیکی روستای الیمستان خودتان را به سفری خاطره انگیز در کار دوستان و خانواده دعوت کنید. اطراف این روستا پر از هتل ها و مهمانسراهای مناسب جهت اقامت است. پس نیازی نیست نگران محل اقامت خود باشید.

کافیست تصمیم بگیرید و خودتان را برای آغاز یک سفر رویایی آماده نمایید. حتی می توانید در کنار طبیعت زیبای روستای الیمستان، از چشمه ها و رودهای آن نیز دیدن کنید. طبیعت بدون تردید تنها جاذبه ای است که میتواند روح انسان را با خود آشتی دهد. پس همیشه به یاد داشته باشید که در طبیعت زندگی کردن یعنی نهایت خوشبختی.

روستای خوش آب و هوای الیمستان

مطلب پیشنهادی

غار سنگ شکن

غار سنگ شکن جهرم؛ لانه عجیب و دست ساز

در میان جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر جهرم، باید به غار سنگ شکن اشاره کنیم. این غار دیدنی از زیبایی های خاصی برخوردار است، که می تواند انسان را به وجد آورد. همین جاذبه های تاریخی در جهرم است که منجر شده تا هر ساله بر تعداد گردشگرانی که این شهر را برای سفر انتخاب می کنند، افزوده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.