Connect with us

اجاره روزانه

رستم آباد شهر گنج های پنهان

رستم آباد با جاذبه های گردشگری فراوان و آثار باستانی کشف شده ی متعدد. از طرف دیگر آب هوای این شهرستان مدیترانه ای بوده و از رطوبت خبری نیست

م . س

منتشر شده

در

رستم آباد

رستم آباد شهر گنج های پنهان

شهرستان رستم آباد که شهر گنج های پنهان می باشد که در رودبار شهری زیبا از توابع استان گیلان واقع شده است . با وجود این که خود به تنهایی جاذبه های بی نظیری دارد، ، نیز در این شهر واقع شده است. 

این شهرستان زیباترین مناطق گردشگری و طبیعی را در خود جای داده است. به دلیل پیشینه ی تاریخی بسیار زیاد، تاکنون آثار باستانی زیادی در این منطقه کشف شده است. با سفر به شهرستان رستم آباد می توانید از جنگل های زیبای ان دیدن نمایید. جنگل هایی پوشیده از درختان سرو، کاج، درختان سوزنی برگ و … .

منطقه ای با آب و هوای مدیترانه ای و جلگه ای، رطوبت در این منطقه نسب به دیگر شهرهای های شمالی کمتر است. مردم خونگرم این شهرستان به زبان گیلکی صحبت می کنند. شهرستان رستم آباد دارای منطقه ای نیمه کوهستانی می باشد. 

این شهرستان تنها 15 کیلومتر با رودبار فاصله دارد و از شمال به انزلی متصل می شود. بخش جنوبی این شهرستان را قزوین، بخش غربی آنرا فومن و سمت شرق آن را جنگلهای بی نظیر سلان سر، در بر گرفته اند.

مکان های دیدنی و زیبای شهرستان رستم آباد

منطقه رستم آباد نیز همچون دیگر مناطق شهرهای شمالی جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی دارد. با سفر به این شهرستان نیز می تواند از تمام زیبایی های آن بهره مند شوید. برخی از این مناطق گردشگری را به شما معرفی خواهیم نمود.

سی دشت یا دشت توت فرنگی:

این منطقه ی فوق العاده که به دشت توت فرنگی ها شهرت دارد معروف ترین منطقه ی دیدنی شهرستان رستم آباد است. در منطقه ی ییلاقی کوه درفک قرار گرفته است و با این شهرستان 30 کیلومتر فاصله دارد.

سی دشت یا دشت توت فرنگی

جنگل نقله بر:

جنگلی دیدنی با فضایی پوشیده از گیاهان سرسبز کوهپایه ای. به راحتی می توانید در این جنگل آرامش را احساس کنید. یک جنگل زیبا که گونه های متنوع جانوری و گیاهی در آن زندگی می کنند. جنگلی که در تمام فصول ساز زیبایی های ویژه ای دارد.

جنگل نقله بر

دریاچه حلیمه جان ار:

منطقه ای دیدنی و سرسبز که در شهرستان رستم آباد واقع شده است. این دریاچه در نزدیکی روستای حلیمه جان ار قرار گرفته است. به راحتی می توانید در این منطقه تضاد دو رنگ آبی و سبز را شاهد باشید. بهترین زمانی که می توانید زیبایی این دریاچه را شاهد باشید، فصل تابستان است.

دریاچه حلیمه جان ار

تپه ی گنج پر:

تاریخی ترین تپه ی شهرستان رستم آباد تپه ی گنج پر است. این تپه در کلورز واقع شده و در سال 1386 به ثبت ملی ایران رسید. آثار باستانی متعددی در این منطقه کشف شده است از جمله انواع ساتور و تبر های دستی، و تراشه ابزارها. 

تپه ی گنج پر

صنایع دستی و سوغات های رستم آباد

این شهرستان صنایع دستی و سوغات به خصوصی ندارد. اما از آنجایی که نزدیک به شهر رودبار است مسلما زیتون های معروف این شهرستان را نیز می توانید در رستم آباد تهیه و خریداری نمایید. از طرف دیگر بامبو بافی، جاجیم بافی، گلیم بافی و دیگر صنایع دستی این منطقه همه توسط مردم محلی مناطق دیگر گیلان تهیه و تولید می شوند.

گلیم بافی رستم اباد

بازارهای سنتی و هفتگی شهرستان گنج ها

این شهرستان در روزهای چهارشنبه رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. چهارشنبه بازارهای رستم آباد از شهرت بسیاری برخوردار هستند. بهترین محصولات خوراکی و صنایع دستی را می توانید در این بازار ها تهیه و خریداری نمایید.

هرگز در سفر بدون سوغاتی برنگردید. هر سوغاتی که در سفر تهیه می نمایید، به شما خاطرنشان می کند چه سفر خاطره انگیزی را سپری نمودید. باعث می شود مجددا به فکر مسافرت به این منطقه بیفتید.

اقامتگاه های زیبا با امکانات ویژه

شهرستان رستم آباد منطقه ای زیبا و خاص است. از این رو برای اقامت در این محل باید اقدام به اجاره ویلا شمال، در خاص ترین مناطق نمایید. املاک باشی با ارائه ی لیستی از بهترین ویلاهای اجاره ای در این شهرستان به شما حق انتخاب بهترین ها را داده است.

کافیست تصمیم به سفر بگیرید. سپس به املاک باشی مراجعه نموده و اقدام به اجاره ویلا رستم آباد و یا اجاره سوئیت در رستم آباد نمایید. سفری خاطره انگیز را در محل های اقامتی این شهرستان تجربه کنید.

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

اجاره روزانه

شهرستان نکا ؛ سرزمین سرسبز مازندران

شهرستان نکا مازندران، از جمله دیدنی ترین و خاص ترین مناطق این ایران به شمار می رود، که بیشتر مردم کشور نسبت به این منطقه آشنایی ندارند. حتی تاکنون نام این شهرستان را نیز نشنیده اند. به همین دلیل بازدید از نکا می تواند هم تفریح و هم جذابیت برای مسافران به همراه داشته باشد. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

شهرستان نکا؛ سرزمین سرسبز مازندران

بیشتر شهرهای شمالی به دلیل داشتن آب وهوا خوش، پربازدید هستند و پرطرفدار. اما آیا تاکنون نام شهرستان نکا را شنیده اید، این شهرستان کمتر شناخته شده، در استان مازندران واقع شده است، و از دیدنی ترین و خاص ترین مناطق این استان به شمار می رود. 

در میان رودهایی که به دریای خزر سرازیر می شوند، رودی با نام نکا وجود دارد که از میان شهری با همین نام می گذرد. این شهر فوق العاده زیبا به دلیل داشتن دشت های سرسبز و آب و هوای مرطوب و معتدل، بهترین انتخاب برای یک سفر کوتاه مدت است. 

در این شهر مناطق دیدنی بسیاری وجود دارد که برای انسان هیجان انگیز است. بهترین زمان سفر به شهرستان نکا فصل بهار و تابستان است. زیرا در این ایام می توانید از دیدنی ترین طبیعت این منطقه بازدید نمایید. البته به خاطر داشته باشید که برای تفریح و گردش، اولین نکته اجاره ویلا یا اجاره سوئیت در شهر مورد نظر است.

پس برای این که به شهرستان نکا سفر کنید، ابتدا محل اقامت خود را تعیین نمایید. پس از آن خودتان را برای یک تفریح کوتاه مدت، چند روزه اماده نمایید.

دشت سرسبز شهرستان نکا

جاذبه های دیدنی و گردشگری شهرستان نکا

بدون شک این شهر کمتر شناخته شده، جاذبه های خاصی برای دیدن خواهد داشت. از جمله این مناطق گردشگری در شهرستان دیدنی و خاص نکا باید به دریاچه استخر پشت، آبشار دزده، غار گمیشان، پارک تپه تاریخی نارنج باغ و … اشاره کنیم.

⦁ پارک تپه تاریخی نارنج باغ:

این باغ بی نظیر و دیدنی بر روی تپه ای تاریخی بنا شده است. به همین دلیل از منظره ای دل انگیز و خاص برخوردار می باشد.بیشتر مسافران و گردشگران ترجیح می دهند این منطقه را برای تفریح و استراحت انتخاب کنند.

⦁ آبشار دزده:

این آبشار که از جمله جذاب ترین و دیدنی تری مناطق گردشگری در شهرستان نکا به شمار می رود، در میان مزارع و جنگل هایی با درختان بزرگ و پهن برگ واقع شده است. برای دیدن آبشار دزده لازم است مسیر فرعی را از روستای سه کیله ادامه دهید تا به آن برسید.

طبیعت بی نظیر نکا

⦁ دریاچه استخر پشت:

این دریاچه همچون گودالی بزرگ و دایره ای شکل در میان دره ای در شهرستان نکا واقع شده است. تمامی محیط اطراف ان محلی برای کشت برنج بوده و تا چشم کار می کند سرسبزی است و مزارع کشت برنج. 

⦁ غار گمیشان:

این غار باستانی دارای قدمتی بین 14 تا 15 هزار سال بوده و به همین دلیل به شهرت دست یافته است. از جمله تاریخی ترین و خاص ترین مناطق دیدنی نکا، غار گمیشان است. بازدید از ان می تواند سفری در تاریخ برای انسان باشد. 

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

ویلا فشم ؛ زیباترین ییلاق در پایتخت

اجاره ویلا فشم اولین قدم برای برنامه ریزی جهت گذراندن یک روز لذت بخش در منطقه ییلاقی تهران است. این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن، مردم بسیاری را به سمت خود جذب نموده و خاطرات زیبایی را برای آنها به ارمغان می آورد. فشم از جمله خوش آب وهواترین ناحیه های پایتخت به شمار می رود. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

ویلا فشم؛ زیباترین ییلاق در پایتخت

تهران با آنکه از آلودگی هوا و آلودگی صوتی بسیاری برخوردار است، اما مناطق دیدنی و جذابی نیز دارد که زیبایی های خلقت خدا را به نمایش می گذارد. با اجاره ویلا فشم می توانید به این منطقه سفر کنید و خودتان از نزدیک زیباترین طبیعت تهران را مشاهده نمایید. 

منطقه فشم از سرسبز ترین و خاص ترین مناطق لذت بخش در پایتخت به شمار می رود، که در روز های تعطیل مسافران زیادی را به سمت خود جذب میکند. زیرا فاصله ویلا فشم با تهران خیلی کم است. علاوه بر آن دیدنی های خاصی که در این منطقه واقع شده است، منجر شده تا اشخاص زیادی این منطقه را برای تفریح انتخاب کنند. 

با اجاره خانه مبله یا اجاره ویلا فشم در کمترین زمان ممکن می توانید به این منطقه خوش آب و هوا سفر کنید. اما آیا می دانید بهترین زمان سفر به این منطقه چه فصلی از سال است؟ زمستان های فشم بدون تردید سخت بوده و این فصل را برای سفر با دشواری مواجه می سازد. 

اما از سوی دیگر بازی های زمستانی که در این منطقه کوهستانی و خوش آب و هوا وجود دارد، منجر شده تا مردم از سراسر کشور با اجاره ویلا فشم در تمام فصل های سال به این منطقه سفر کنند. 

فشم بهترین منطقه تهران

جاذبه های پایتخت استراحت در ویلا فشم

می توانید با سفر به منطقه کوهستانی فشم از جاذبه های بسیاری دیدن نمایید. از جمله جاذبه های این منطقه باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

آبشار لار محله: 

این آبشار که از آبشار های معروف فشم به شمار می رود، در فصل بهار بهترین منطقه توریستی و گردشگری پایتخت است. آبشار لار محله از کوه کاسونک سرچشمه گرفته و طبیعت زیبا و سرسبزی را در این ناحیه به وجود آورده است. با رزرو ویلا فشم می توانید خودتان را برای یک آخر هفته لذت بخش در این منطقه اماده کنید. 

آبشار لاوان: 

از دیگر جاذبه هایی که در منطقه فشم واقع شده است، آبشار لاوان است. این آبشار در دره ای با همین نام واقع شده است و می تواند بازدید از آن برای طبیعت گردان بسیار لذت بخش باشد. آبشار لاوان مردم تهران و اطراف تهران را در ایان تعطیل به فشم می کشاند، تا علاوه بر تفریح ورزش نیز انجام داده باشند. 

اجاره ویلا فشم و بازدید از آبشار های دیدنی

روستاهای فشم:

از دیگر ویژگی های معروف شدن منطقه فشم، روستاهای زیبا و دیدنی است که در این منطقه واقع شده اند. بسیاری از مردم روز های تعطیل خود را به ویلا فشم سفر می کنند، تا از این منطقه دیدن نمایند. از جمله بهترین روستاهای دیدنی این منطقه باید به جیرود، رایگان، گرمابدر، درود و روته، آبنیک و … اشاره کنیم. 

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

لواسان؛ خوش اب و هواترین منطقه در استان تهران

لواسان از جمله مناطق خوش آب و هوا در تهران است، که بیشتر سران مملکت در آن منطقه سکونت دارند. این منطقه خوش آب و هوا جاذبه های دیدنی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. از این رو بیشتر مردم تهران و شهرستان های اطراف، این منطقه را برای تفریح انتخاب می کنند. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

لواسان؛ خوش اب و هواترین منطقه در استان تهران

بیشتر مردم ایران تصور می کنند که سراسر استان تهران را آلودگی و هرج و مرج تشکیل داده است. اما باید بگوییم برخی مناطق دیدنی در این استان شلوغ وجود دارد، که انسان را مدهوش می کند. لواسان از جمله شهرهای شهرستان شمیرانات در این استان است، که به دلیل جذابیت فوق العاده ای که دارد به شهرت رسیده است. 

این دره ییلاقی و خوش آب و هوا، چشم انداز زیبا و دل انگیزی دارد، که رودخانه جاجرود و دریاچه زیبای سد لتیان در آن قرار گرفته است. در اصل همین رودخانه و سد منجر شده است تا طبیعت سرسبز و زیبایی اطراف منطقه لواسان را بپوشاند. به همین دلیل لواسون در تمامی ایام سال زیبایی های خاص خود را دارا است. 

منطقه دیدنی و خوش آب و هوای لواسان در تهران، در منطقه ای ییلاقی واقع شده است. که باید بگوییم بیشتر سران و وزیران کشور در این منطقه سکونت دارند. علاوه بر آن در این منطقه محله های خاص و قدیمی نیز وجود دارند که آنجا را به منطقه ای توریستی تبدیل کرده است. محله لشگرک، باغ سرهنگ قریب، چناربن و …. .

منطقه دیدنی لواسان

جاذبه های دیدنی و گردشگری لواسان

برای این که بتوانید آخر هفته خود را در این منطقه خوش آب و هوای تهران سپری کنید، لازم است ابتدا از محل اسکان موقت خود مطمئن شوید. به همین منظور می توانید اقدام به اجاره سوئیت یا اجاره آپارتمان نموده، و لواسون را برای یک گردش یک روزه یا چند روزه انتخاب نمایید. 

می توانید در این منطقه به بازدید از سد لتیان، رودخانه لواسان، رودخانه کُند،پارک جنگلی لتیان، پارک جنگلی تلو، آبشار ناران، تپه سرخه، غار موزه وزیری، کوه زینکوه، رشته کوه های هزار دره و … بپردازید. اما از میان تمامی این مناطق دیدنی، تنها سد لتیان است که بیشترین گردشگر و مسافر را به سمت خود جذب میکند. 

این سد در جنوب لواسان واقع شده است و یک نقش عمده ای در تامین آب و برق شهر تهران بر عهده دارد. پیش از انقلاب اسلامی، این سد را با نام سد فرحناز می شناختند. آب رودخانه هایی که به درون این سد ریخته میشود، رودخانه جاجرود است که از ارتفاع کوه های مختلفی به سمت سد لتیان در جریان هستند. 

زمانی که به منطقه لواسان سفر می کنید، تصور می کنید وارد یکی از شهرهای شمالی شده اید. زیرا طبیعت جنگی و رودهای خروشان، این باور را در ذهن انسان تقویت می کند، که این منطقه بسیار دیدنی و خوش آب و هوا است. 

زیباترین ویلا های لواسان

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

روستای سنگده؛ جاذبه ای روح نواز و دل انگیز

روستای سنگده از جمله دیدنی ترین و زیباترین مناطق در استان مازندران به شمار می رود، که به دلیل داشتن زیبایی های خاص هر ساله گردشگران بیشتری را به سمت خود جذب میکند. جنگل راش و آبشار اوبن در این منطقه انسان را به رویا فرو می برد و آرامش را به تمام وجود تزریق می کند.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

روستای سنگده؛ جاذبه ای روح نواز و دل انگیز

روستاهای زیبا و دیدنی بسیاری در شمال ایران وجود دارد. اما از این میان روستای سنگده را باید یکی از خاص ترین و جذاب ترین روستاهای شهر ساری به شمار آوریم. این روستا تا تهران تنها 200 کیلومتر فاصله داشته و از این رو مسافرن زیادی از پایتخت به سمت این منطقه سفر می کنند. 

سنگده را باید از جمله روستاهایی در استان مازندران به شمار آوریم، که به هیچ عنوان دستخوش تحولات انسانی نشده است. در زمان های قدیم از این روستا با نام سید ده یاد می شده است. اما پس از سالها تغییر نام داده و امروزه با نام سنگ ده شناخته می شود. 

مردم این روستا غالبا به زبان مازندرانی صحبت می کنند، و از مهمان نواز ترین مردم کشور هستند. همین مزایای روستای سنگده منجر شده است، تا هر ساله به تعداد افرادی که تمایل دارند در این روستا مدتی را به تفریح بپردازند، بیشتر می شود. 

بیشتر مردم کشور و به خصوص مردم تهران، با اجاره سوئیت یا اجاره خانه مبله به روستای سنگده سفر می کند، تا ایام تعطیل و آخر هفته های خود را در یک منطقه خوش آب و هوا سپری کنند. زیبایی های این منطقه به شدت می تواند روحیه انسان را دستخوش تغییر کند. 

روستای بی نظیر سنگده

دیدنی های زیبا و خاص روستای سنگده

می دانیم که تمامی شهرها و روستاهای شمالی جاذبه های دیدنی خاصی دارند. این روستا نیز از جمله مکان هایی است که با داشتن پوشش گیاهی و جنگلی فوق العاده، زیبایی و جذابیت بی نظیری به دست آورده است. جنگل راش در این منطقه با درختان سر به فلک کشیده، بهترین مکان برای تفریح به شمار می رود. 

می توانید در این جنگل با انواع درختان رو به رو شوید، که حتی برخی از آنها 40 متر ارتفاع نیز دارند. که اگر سرتان را بلند کنید، بدون شک دچار سرگیجه خواهید شد از دیدن درختان سربه فلک کشیده جنگل راش سنگده. 

علاوه بر آن در این منطقه آبشار اوبن وجود دارد که در اصل بین مرز سمنان و استان مازندران واقع شده است. برای دیدن این آبشار دیدنی و خارق العاده، باید از مسیر جنگل راش عبور کرده و تجهیزات لازم را برای جنگل نوردی با خود به همراه داشته باشید. 

دیدن روستای سنگده به تنهایی می تواند ساعت ها وقت شما را به خود اختصاص دهد. از این رو همیشه به خاطر داشته باشید که برای لذت بردن از هر نوع زیبایی، لازم است زمان مناسبی صرف کنید. پس برای دیدن این روستا چند ساعت زمان کوتاهی است. خودتان را برای یک سفر چند روزه به این روستا اماده کنید.  

جنگل راش روستای سنگده

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

روستای دیدنی سیاه بیشه؛ نگین چالوس

روستای دیدنی و زیبای سیاه بیشه که در منطقه چالوس واقع شده است، از جمله مناطق زیبا و خاص در شمال ایران به شمار می رود. این منطقه را می توان به خاطر آب و هوای عالی و پوشش گیاهی فوق العاده زیبا، برای یک گردش چند روزه انتخاب کرد

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

روستای دیدنی سیاه بیشه؛ نگین چالوس

در میان روستاهای دیدنی و زیبای شمال، باید به روستای سیاه بیشه چالوس اشاره نماییم. این روستا همچون نگینی در منطقه چالوس می درخشد و به دلیل داشتن کوه ها و دشت های زیبا منطقه ای عالی برای تفریح و گردش به شمار می رود. 

هوای روستای زیبای سیاه بیشه همیشه مرطوب است، و از آنجایی که بر بلندای کوهستان قرار دارد همیشه با ابر و مه های غلیظی پوشیده شده است. علت نامگذاری این روستا به نام بیشه سیاه، همین ابرها و مه های غلیظ است که بر فراز این روستا قرار گرفته است. 

بسیاری از مردم کشور اصولا شهرها و روستاهای شمالی را برای تفریح و گردش انتخاب می کنند. اما نمی دانند که روستای سیاه بیشه در میان تمامی این مناطق، از جذابیت فوق العاده ای برخوردار است. کافیست اقدام به اجاره خانه مبله یا اجاره ویلا در این منطقه نموده و خودتان را برای یک سفر رویایی اماده کنید.  

می توانید علاوه به استراحت در این روستای آرام، به بازدید از جاذبه های دیدنی این منطقه نیز بپردازید. زیرا اطراف روستای بیشه مکان های دیدنی زیادی وجود دارد. 

روستای دیدنی سیاه بیشه

مهمترین جاذبه های دیدنی و گردشگری روستای سیاه بیشه

از میان جاذبه هایی که در اطراف این روستا واقع شده اند، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

⦁ جنگل های هیرکانی:

این جنگل که بیشتر کوه های بیشه را فرا گرفته است، بیشترین سهم را در ایران به خود اختصاص می دهد. زیرا امتداد جنگل های هیرکانی به جمهوری آذربایجان میرسد. از آنجایی که این جنگل عمر بسیار زیادی دارد، از آن به عنوان موزه طبیعی و فسیل زنده یاد میشود. 

⦁ سد دیدنی سیاه بیشه

سد و نیروگاه بیشه که در 10 کیلومتری شمال تونل کندوان واقع شده است، یکی دیگر از مناطق دیدنی اطراف این روستا می باشد. اطراف این سد پوشیده از درختان جنگلی فوق العاده زیبا می باشد. که همین مسئله زیبایی این منطقه را افزایش داده است. 

گردنه هزار چم سیاه بیشه

⦁ گردنه زیبای هزارچم 

یکی دیگر از جاذبه های اطراف روستای سیاه بیشه گردنه هزار چم می باشد. پیچ های بسیار تند که نزدیک به 360 درجه هستند، این گردنه را به شهرت رسانده اند. علاوه بر این پیچ های تند و خطرناک، پوشش گیاهی زیبایی که در اطراف جاده است نیز می تواند چشم هر بیننده ای را به سمت خود خیره کند. 

⦁ دره اندرسم

این دره دیدنی و جذاب از دیگر مکان های گردشگری و جاذبه های سیاه بیشه به شمار می رود. علت نامگذاری این دره با نام اندرسم، وجود خرس های قهوه ای است که در جنگل های بیشه میزیستند. می توانید در اطراف دره با درختان و پوشش گیاهی زیبایی روبرو شوید و از آلو های جنگلی خوشمزه آن بچشید. 

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

کافه کتاب تهران ؛ دنج ترین مکان پایتخت

کافه کتاب تهران از جمله مکان های دنج و ارامی در پایتخت به شمار می روند، که حس زیبایی را به شخص منتقل می کنند. بسیاری از مردم ساکن در تهران معمولا برای دور شدن از هیاهو و آلودگی های صوتی درون شهر، به این کافه های دنج و آرام پناه میبرند. تا علاوه بر استفاده از کتاب، کمی آرامش برای روح و اعصاب خود به ارمغان آورند.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

کافه کتاب تهران؛ دنج ترین مکان پایتخت

همه ما در طول روز ممکن است یک بار یا چند بار به کافه های مختلف سر بزنیم. اما نشستن در کافه ها به تنهایی می تواند حس عجیبی را در انسان به وجود آورد. آیا تاکنون نشستن در کافه کتاب تهران را تجربه کرده اید؟ می دانید بهترین کافه کتاب ها در تهران کدام کافه ها هستند؟ و به طور کلی استفاده از این کافه ها چه مزایایی برای مردم می تواند داشته باشد؟

زمانی که خسته از یک روز کاری به دنبال مکانی می گردید که کمی آرامش به روح شما تزریق کند، شاید هرگز به یاد کافه کتاب نیفتید. اما اگر یک بار در چنین حالتی به کافه مراجعه نمایید، حس بی نظیر ارامش را با تمام وجود احساس خواهید کرد. 

در این کافه ها شما هم می توانید به استراحت بپردازید، هم با نوشیدن قهوه یا هر نوشیدنی دیگر، مجددا انرژی را در بدن خود تقویت کنید. کتاب از دیرباز بهترین دوست انسان بوده است و همیشه نیز بهترین دوست خواهد ماند. پس بهتر است از این دوست به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. 

کافه کتاب تهران

دنج ترین و بهترین کافه کتاب تهران

در صورتی که ساکن تهران باشید، می توانید هر زمان که بخواهید به کافه کتاب های معتبر و زیبا مراجعه نمایید. اما حتی اگر ساکن تهران نیز نبوده، و این شهر را برای سفر انتخاب کرده باشید هم، می توانید با اجاره آپارتمان یا اجاره سوئیت در تهران خودتان را به چند روز تفریح و بازدید از کافه های دیدنی این شهر دعوت کنید. 

از میان بهترین کافه کتاب هایی که در تهران واقع شده اند، باید به کافه کراسه اشاره نماییم. این کافه زیبا و دیدنی، دارای فروشگاه لوازم و التحریر، تزیینات، صنایع دستی و … می باشد. برای رسیدن به کافه کتاب کراسه لازم است ابتدا از این سه قسمت اول کافه عبور کنید. 

البته می توانید در این بخش هم به بازدید از قسمت های زیبا بپردازید، و هم کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی شما قادر خواهید بود پس از خروج از کافه کتاب مورد نظرتان را خریداری نمایید. نمونه دیگری ازکافه کتاب های زیبای تهران کافه شهر فرشته ها می باشد. 

این کافه که میدان تجریش تهران واقع شده است، دارای فضای سبز فوق العاده زیبایی بوده و در تمام فصل های سال می توان از این بخش کافه استفاده کرد. بدون شک کتاب خواندن در دل طبیعت لذت بیشتری را می تواند برای انسان به همراه داشته باشد. پس اگر به دنبال یک روش عالی برای گذراندن روز تعطیل خود هستید، به کافه های دیدنی تهران سری بزنید. 

زیبا ترین کافه کتاب تهران

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

پر بازدیدها