Connect with us

آپارتمان مبله

رزرو اقامتگاه ارزان نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران

رایا

منتشر شده

در

رزرو آنلاین سوئیت نزدیک بیمارستان تهران

رزرو اقامتگاه ارزان نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران

رزرو اقامتگاه : علم پزشکی روز به روز در حال پیشرفت بوده و امکان درمان بسیاری از بیماری هایی که در گذشته به عنوان بیماری های صعب العلاج مطرح می شدند به شکلی ساده تر، مؤثرتر و بعضا با درمانهایی که به لحاظ اقتصادی بودجه کمتری را می طلبند فراهم شده است.

بسیاری از بیماری ها در گذشته با اینکه درمان می شدند با عوارض زیادی که برای بیمار فراهم می کردند شرایط را برای بیمار سخت تر می کردند ولی امروزه در پیشرفت تکنولوژی پزشکی اکثر درمانها به سمت ساده تر شدن و عوارض کمتر سوق داده شده اند از جمله درمانهایی مانند تزریق tpa برای بیمار سکته مغزی و غیره که در مراکز پزشکی معتبر انجام می شود.

 از سوی دیگر برخی مشکلات مانند تهیه و رزرو اقامتگاه افرادی در فواصل دورتر دسترسی به درمان را سخت کرده که باعث شده بعضا به همان درمانهای قبلی بپردازند ولی ما این مسئله را برایتان مرتفع کردیم.

با توجه به اینکه کشور ایران خوشبختانه از این پیشرفت عقب نمانده و مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی ایده آلی در تهران فراهم شده که بیمار در آنها به خوبی مراحل درمان را طی می کند رزرو اقامتگاه در تهران یک مسئله مهم برای بیماران است.

بیماران شهرستانی برای رزرو اقامتگاه بخوانند

ولیکن به دلیل تجمع اکثر بیمارستانهای فوق تخصصی در پایتخت، تهران به یک مامن امن تر و خواسته بیماران شهرستانی تبدیل شده، اکثر این بیماران با پذیرش در بیمارستان مسائل حاشیه ای از جمله محل اقامت بیمار برای مراحل تشخیص و درمان و نیز همراهان را پیدا می کنند.

از این بابت این متن آماده شده تا رزرو اقامتگاه نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی ارزان در تهران و در عین حال تخصصی و فوق تخصصی راحتتر و در زمان کمتری صورت پذیرد.

در این تاپیک بیمارستانهای فوق تخصصی تهران به شما معرفی شده و می توانید با استفاده از موقعیت یاب مناسب نزدیکترین اقامتگاه را با شرایط خودتان انتخاب و رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را با چند کلیک انجام دهید.

امکانات اقامتی برای تورهای پزشکی و رزرو اقامتگاه توریستها

علاوه بر شهرستانیهای محترم بسیاری از توریستها علی الخصوص از کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای همسایه به دلایل مختلفی از جمله پیشرفتهایی که پزشکان ایرانی در جهان داشته و آمار مناسب موفقیت این قشر جامعه در علم و فناوری از خود به جای گذاشته، مانند:

پائین تر بودن هزینه های درمان در کشور ایران نسبت به برخی کشورهای همسایه و یا کشورهای دورتر، بالارفتن قیمت دلار و برخی دیگر دلایل ترجیح می دهند تا خدمات پزشکی خود را از بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی ایران دریافت کنند.

اگر شما نیز جزء این دسته عزیزان هستید مطالعه این مطلب به شما بسیار کمک می کند تا بدانید با کدام بیمارستانها و با چه امکاناتی در ارتباط خواهید بود و اقامتگاههای مناسب برای شما کدامند.

شما می توانید در سایت املاک باشی  به رزرو اقامتگاه مورد نظرتان بپردازید.

لیست بیمارستانهای تخصصی در تهران

بیمارستان های خصوصی تهران

بیمارستان آبان:

واقع در منطقه 6 تهران و دارای بخش های مختلف بستری، ستاره دار، کلینیکی و پاراکلینیکی می باشد، بیمارستان به شکل عمومی فعالیت می کند
از بخش های کلینیکی بیمارستان درمانگاهای ارتوپدی، چشم، شنوایی سنجی، درمانگاه ارولوژی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، اطفال و زنان و زایمان هستند.

بیمارستان همچنین شامل بخش های فیزیوتراپی، داروخانه، سونوگرافی، آزمایشگاه طبی، اکوکاردیوگرافی، آندوسکوپی، کلینیک آزمایشگاهی ناباروری و پاتولوژی می باشد.
با توجه به واقع شدن بیمارستان در خیابان کریمخان زند و منطقه شش راحتترین اقامتگاهها برای شما محل هایی در منطقه شش خواهد بود و اگر به دنبال رزرو اقامتگاه در اطراف این بیمارستان هستید در سایت املاک باشی اقامتگاههای این منطقه را بررسی کنید.

بخش های سوختگی، جراحی زیبایی، جراحی دست، فک و صورت و جراحی پلاستیک و ترمیمی از جمله بخش های بستری بیمارستان است.
آدرس: خیابان کریم خان زند، آبان جنوبی و یا همان خیابان شهید عضدی ، پلاک 46

اجاره سوئیت و اقامتگاه نزدیک بیمارستان آبان

نزدیک بودن محل اقامت به بیمارستان همواره برای بیماران و افرادی که چند روزی برای طی شدن مراحل درمان مجبور به اسکان در تهران هستند مورد توجه است . نزدیک ترین اقامتگاه ها را برای شما پیدا کرده ایم که میتوانید با مراجعه به سایت املاک باشی از طریق فیلتر مناطق جستجو کنید و رزرو نمایید.

انواع سوئیت ، آپارتمان مبله و هتل آپارتمان های نزدیک بیمارستان آبان در خیابان کریم خان زند با مسافت 550 متر و زمان 2 دقیقه، میدان ولیعصر با مسافت 1 کیلومتر و زمان 4 دقیقه ، خیابان سمیه با مسافت 1.8 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، خیابان هفت تیر با مسافت 1.7 کیلومتر و زمان 6 دقیقه ، خابان بهار با مسافت 2.5 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، مفتح با مسافت 2.5 کیلومتر و مدت زمان 11 دقیقه

جهان آرا با مسافت 3.4 کیلومتر و مدت زمان 12 دقیقه ، عباس آباد با مسافت 3.3 کیلومتر و مسافت 11 دقیقه ، در میدان سپاه با مسافت 3.8 کیلومتر و مدت زمان 13 دقیقه ، یوسف آباد با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 3.4 کیلومتر و مدت زمان 11 دقیقه ، سهروردی شمالی با مسافت 4.6 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، شریعتی با مسافت 4.5 کیلومتر و زمان 17 دقیقه ، گاندی با مسافت 4.2 کیلومتر و مدت زمان 14 دقیقه واقع است.

بیمارستان آپادانا:

دارای بخش های داخلی- جراحی مردان و زنان، بخش های زایمان، نوزادان، ICU و CCU مشغول به کار است، بیمارستانی خصوصی با قدمت 50 سال
واقع در خیابان فردوسی، سپهبد قرنی، نرسیده به کریمخان، نبش خیابان سپند، منطقه 1 شهرداری

اقامتگاه های نزدیک به بیمارستان آپادانا در سایت املاک باشی

انواع سوئیت ، آپارتمان مبله و هتل آپارتمان های نزدیک بیمارستان آپادانا در کریم خان زند با مسافت 1 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، طالقانی با مسافت 1.2 کیلومتر و زمان 3 دقیقه ، فردوسی با مسافت 1.2 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، ولیعصر با مسافت 1.5 کیلومتر و زمان 7 دقیقه ، هفت تیر با 2.2 کیلومتر مسافت و 6 دقیقه زمان ، مفتح با مسافت 2.1 کیومتر و زمان 14 دقیقه ، سعدی با مسافت 2.6 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان سپاه با مسافت 3 کیلومتر و

زمان 14 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 3.5 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، جهان آرا با مسافت 3.8 کیومتر و مسافت 16 دقیقه ، سهروردی شمالی با مسافت 4 کیلومترو زمان 18 دقیقه ، یوسف اباد با مسافت 4 کیلومتر و زمان 15 دقیقه در سایت املاک باشی وجود دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی از طریق فیلتر منطقه مناطق فوق را انتخاب کرده و اقدام به رزرو نمایید.

بیمارستان آتیه:

بخش های بستری شامل جراحی، نوزادان، اطفال، بخش های داخلی، شیمی درمانی، مراقبت های ویژه و اعصاب و روان
این مرکز همچنین شامل بخش های آنژیوگرافی، دیالیز و بخش آمادگی قبل از عمل نیز می باشد، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، رادیولوژی و سنگشکن از دیگر امکانات بیمارستان آتیه است.
آدرس: شهرک قدس، بلوار فرحزادی، تقاطع دادمان، منطقه 2 شهرداری

رزرو اقامتگاه نزدیک بیمارستان آتیه

سوئیت یا آپارتمان مبله های نزدیک بیمارستان در شهرک غرب با مسافت 3.1 کیلومتر و مدت زمان 9 دقیقه ، سوئیت در گیشا با مسافت 4.9 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، سوئیت در پونک با مسافت 5 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، سوئیت مبله در سعادت آباد با مسافت 4.5 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آپارتمان مبله در مرزداران با مسافت 5 کیلومتر با زمان 8 دقیقه از نزدیک ترین اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آتیه است.

برای رزرو سوئیت ، آپارتمان مبله و همچنین هتل آپارتمان نزدیک بیمارستان آتیه میتوانید به سایت املاک باشی مراجعه نمایید و از طریق فیلتر مناطق ، اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آتیه را جستجو کرده و از پیش رزرو نمایید.

بیمارستان آراد:

بیمارستان واقع در منطقه 7 شهرداری و شامل بخش های داخلی ، زنان و زایمان، جراحی، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، چشم پزشکی، قلب، مراقبتهای ویژه و مراقبتهای ویژه پزشکی می باشد.
بخش های آنژیوگرافی، دیالیز، شیمی درمانی، پزشکی هسته ای، زنان و مامایی، فیزیوتراپی و داروخانه از دیگر بخش های بیمارستان است.
تصویربرداری پزشکی، طب هسته ای، طب انتقال خون نیز قسمتهایی از فعالیتهای این مرکز می باشد.
آدرس: خیابان سمیه، بین خیابان دکتر شریعتی و بهار
اگر قصد استفاده از امکانات این مرکز را دارید می توانید رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را در محدوده خیابانهای شریعتی، بهار، سمیه و اطراف آن انجام دهید.

اقامتگاه های نزدیک به بیمارستان آراد در سایت املاک باشی

سوئیت یا آپارتمان مبله های نزدیک بیمارستان آریا در میدان سپاه با مسافت 1.6 کیلومتر و زمان 8 دقیقه ، شریعتی با مسافت 2.8 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، بهار با مسافت 1.9 کیلومتر و زمان 8 دقیقه ، دروازه شمیران با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، فردوسی 2.3 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، آرژانتین با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، انقلاب با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، مفتح با مسافت 3.4 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، سبلان

3.6 کیلومتر و زمان 16 دقیقه ، هفت تیر با مسافت 3.2 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان ولیعصر با مسافت 3.4 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 4.8 کیلومتر و زمان 18 دقیقه ،سهروردی شمالی 4.3 کیلومتر با زمان 15 دقیقه در سایت املاک باشی وجود دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی از طریق فیلتر منطقه مناطق فوق را انتخاب کرده و اقدام به رزرو نمایید

بیمارستان آریا:

بیمارستان در منطقه 6 تهران قرار گرفته، جراحی عمومی زنان، زنان و زایمان، ارتوپدی، گوش و حلق، روانپزشکی، اطفال، جراحی عمومی مردان، شیمی درمانی، ارولوژی، جراحی مغز و اعصاب، چشم، آی سی یو، ان آی سی یو، سی سی یو از بخشهای بستری بیمارستان می باشد.
اورژانس، درمانگاههای اطفال، ارولوژی، عفونی، ارتوپدی، قلب، ریه، چشم، روانشناسی و پوست بخش هایی از درمانگاههای این بیمارستان بزرگ است.
آدرس: بلوار کشاورز – نبش وصال شیرازی – بیمارستان آریا
بهتر است رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را در محدوده منطقه 6 در نظر بگیرید.

اقامتگاه و سوئیت های نزدیک به بیمارستان آریا در سایت املاک باشی

سوئیت ، آپارتمان مبله و اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آریا در مناطقی همچون میدان ولیعصر با مسافت 1.1 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 1.7 کیلومتر و زمان 6 دقیقه ، کریم خان زند با مسافت 1.9 کیلومتر و زمان7 دقیقه ، فردوسی با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، هفت تیر با مسافت 3 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آرژانتین با مسافت 2.3 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، یوسف آباد 3.8 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ،

رودکی با مسافت 3.3 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، جمهوری با مسافت 3.2 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، کامرانیه با مسافت 3.6 کیلومتر و زمان 15 دقیقه ، نواب با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 13 دقیقه، جهان آرا با مسافت 3.9 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آذربایجان با مسافت 3.5 کیلومتر و زمان 12 دقیقه و مفتح با مسافت 3.9 کیلومتر و زمان 18 دقیقه قرار دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی و از طریق فیلتر مناطق منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و واحدهای موجود را مشاهده کرده و انتخاب نمایید و اقدام به رزروکنید.

بیمارستان ابن سینا:

این بیمارستان شامل کلینیک های زیادی است که با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص به ویزیت بیماران می پردازد.

از جمله کلینیک های مغز و اعصاب، ارتوپدی، زنان، گوش و حلق و بینی، جراحی عمومی، گوارش، خون و انکولوژی، ریه، آسم و آلرژی، غدد، نفرولوژی، روماتولوژی، چشم پزشکی، عفونی، جراحی ارتوپدی، کلیه و مجاری، پلاستیک و زیبایی، جراحی کولورکتال، تسکین درد، پوست و مو، زیبایی، روانشناسی، قلب و عروق، تغذیه، ژنتیک، شنوایی سنجی، داخلی مغز و اعصاب، گفتاردرمانی و دیگر کلینیک ها آماده پذیرایی از بیماران است.

این بیمارستان در مرز میان منطقه 2 و منطقه 5 شهرداری واقع شده است.
آدرس: فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان آیه الله کاشانی

پذیرش بیمارستان اقبال و رزرو اقامتگاه در منطقه 10

این مرکز شامل بخش های بستری جراحی عمومی، زنان و زایمان، بخش نوزادان ، POST CCU و قلب، داخلی، اطفال، ارولوژی و CCU می باشد.

درمانگاهها از جمله ارولوژی، گوش و حلق، ارتوپدی، اطفال، نوزادان، اورژانس، جراحی عمومی، زنان، قلب، داخلی اعصاب، پوست، جراحی ترمیمی، داخلی گوارش و طب فیزیکی بخش های کلینیکی بیمارستان و قسمتهای پاراکلینیکی شامل، آندوسکوپی، اکو، تست ورزش، شنوایی سنجی، سونوگرافی، کولونوسکوپی، الکتروآنسفالوگرافی، پاتولوژی فیزیوتراپی، لیزر، تغذیه، داروخانه و سنجش تراکم هستند.
منطقه 10 شهرداری
آدرس: خیابان آذربایجان – تقاطع خیابان رودکی – بیمارستان اقبال

بیمارستان بهمن:

شامل کلینیک های زنان، گوش و حلق و بینی، قلب، زخم و هیپوفیز، خدمات پاراکیلینیکی بیمارستان من جمله دیالیز، پزشکی هسته ای، فیزیوتراپی، کلینیک ناباروری، دندانپزشکی، تصویربرداری و آزمایشگاه می باشد و در منطقه 2 شهرداری واقع شده است.
آدرس: شهرك غرب، خيابان ايران زمين شمالي، بيمارستان بهمن

بیمارستان تریتا

درمانگاه ها و کلینیک های بیمارستان شامل مغز و اعصاب، داخلی، قلب، گوارش، غدد، هماتولوژی، انکولوژی، نفرولوژی، عفونی، طب فیزیکی، کلینیک درد، جراح قلب، روانشناسی، ارولوژی، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، جراح عمومی، جراح مغز و اعصاب، اطفال، نوزادان، تغذیه، ریه، جراحی پلاستیک، زنان و زایمان، طب سوزنی، روانپزشکی

بیمارستان تریتا در محدوده منطقه 20 شهرداری واقع شده است
آدرس: بزرگراه شهید خرازی ، بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان
لیست رزرو اقامتگاه ها در منطقه 20 شهرداری را از سایت املاک باشی ببینید

پذیرش بیمارستان دی و رزرو اقامتگاه در محدوده ولیعصر

دارای کلینیک های لاپاراسکوپی، مغز و اعصاب، زایمان، آندوسکوپی، آنکولوژی، ارتوپدی، استروبوکوپی، اطفال، اورولوژی، ایمونولوژی، آلرژی، تغذیه، جراحی اطفال، جراحی عروق، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، پلاستیک، داخلی، داخلی کلیه، روانپزشکی، روماتولوژی، ریه، زنان، غدد، قلب، پوست، چشم، درد و درمان، گفتاردرمانی، گوارش و گوش و حلق و بینی
آدرس: خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور
گزیده بیمارستانهای دولتی

بیمارستان اختر:

از جمله بیمارستان های مجهز و با رتبه بندی درجه یک مثبت ارزشیابی در بین بیمارستانهای تهران است, عمده فعالیت بیمارستان در زمینه ارتوپدی و مشکلات مربوط به آن می باشد، بیمارستان در خیابان شریفی منش در تهران واقع شده است .
آدرس بیمارستان : خیابان شریعتی، خیابان پل رویمی، خیابان شریفی منش، بیمارستان اختر

بیمارستان امام حسین

درمانگاه روانشناسی، انکولوژی، چشم و شامل بخش های داخلی، کودکان، گوارش، نورولوژی، روانپزشکی، غدد، روماتولوژی، نفرولوژی، انکولوژی، بیهوشی، درد، post ccu، نوزادان، عفونی، زنان است.

همچنبن دارای خدمات پاراکلینیکی زیادی از جمله آزمایشگاه، رادیولوژی، ام آر آی، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیوتراپی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، گفتار درمانی، سی تی اسکن، پاتولوژی، اکوکاردیوگرافی، الکترومیوگرافی، سنجش تراکم استخوان، کاردرمانی، روانشناسی بالینی و پاتولوژی می باشد.
آدرس : خیابان شهید مدنی

بیمارستان امام خمینی

این بیمارستان با بخش های بستری جراحی عمومی، اورولوژی، جراحی اعصاب، ارتوپدی، نفرولوژی، جراحی قلب، داخلی قلب، پیوند کلیه، پیوند کبد، گوارش، ریه، روان تنی، عمومی، پوست، اعصاب داخلی، پیوند مغز استخوان و البته بسیاری از رشته های پزشکی دیگر، همچنین با درمانگاههای مغز و اعصاب و سرطان در دو بخش صبح و عصر پذیرای بیماران می باشد.
آدرس: انتهای بلوار کشاورز خیابان دکتر قریب؛ مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

رزرو اقامتگاه مناسب در کمتر از چند دقیقه

برای رزرو اقامتگاه در موارد پزشکی به این دلیل که رفت و آمد در مواقع لزوم راحتتر باشد و سریعتر بتوانید به مقصد مورد نظرتان بروید می توانید از امکانات آورده شده در سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی استفاده کنید و نزدیک ترین محل را به مرکز پزشکی تان انتخاب کنید.

رزرو اقامتگاه

 

آپارتمان مبله

کافه کتاب تهران ؛ دنج ترین مکان پایتخت

کافه کتاب تهران از جمله مکان های دنج و ارامی در پایتخت به شمار می روند، که حس زیبایی را به شخص منتقل می کنند. بسیاری از مردم ساکن در تهران معمولا برای دور شدن از هیاهو و آلودگی های صوتی درون شهر، به این کافه های دنج و آرام پناه میبرند. تا علاوه بر استفاده از کتاب، کمی آرامش برای روح و اعصاب خود به ارمغان آورند.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

کافه کتاب تهران؛ دنج ترین مکان پایتخت

همه ما در طول روز ممکن است یک بار یا چند بار به کافه های مختلف سر بزنیم. اما نشستن در کافه ها به تنهایی می تواند حس عجیبی را در انسان به وجود آورد. آیا تاکنون نشستن در کافه کتاب تهران را تجربه کرده اید؟ می دانید بهترین کافه کتاب ها در تهران کدام کافه ها هستند؟ و به طور کلی استفاده از این کافه ها چه مزایایی برای مردم می تواند داشته باشد؟

زمانی که خسته از یک روز کاری به دنبال مکانی می گردید که کمی آرامش به روح شما تزریق کند، شاید هرگز به یاد کافه کتاب نیفتید. اما اگر یک بار در چنین حالتی به کافه مراجعه نمایید، حس بی نظیر ارامش را با تمام وجود احساس خواهید کرد. 

در این کافه ها شما هم می توانید به استراحت بپردازید، هم با نوشیدن قهوه یا هر نوشیدنی دیگر، مجددا انرژی را در بدن خود تقویت کنید. کتاب از دیرباز بهترین دوست انسان بوده است و همیشه نیز بهترین دوست خواهد ماند. پس بهتر است از این دوست به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. 

کافه کتاب تهران

دنج ترین و بهترین کافه کتاب تهران

در صورتی که ساکن تهران باشید، می توانید هر زمان که بخواهید به کافه کتاب های معتبر و زیبا مراجعه نمایید. اما حتی اگر ساکن تهران نیز نبوده، و این شهر را برای سفر انتخاب کرده باشید هم، می توانید با اجاره آپارتمان یا اجاره سوئیت در تهران خودتان را به چند روز تفریح و بازدید از کافه های دیدنی این شهر دعوت کنید. 

از میان بهترین کافه کتاب هایی که در تهران واقع شده اند، باید به کافه کراسه اشاره نماییم. این کافه زیبا و دیدنی، دارای فروشگاه لوازم و التحریر، تزیینات، صنایع دستی و … می باشد. برای رسیدن به کافه کتاب کراسه لازم است ابتدا از این سه قسمت اول کافه عبور کنید. 

البته می توانید در این بخش هم به بازدید از قسمت های زیبا بپردازید، و هم کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی شما قادر خواهید بود پس از خروج از کافه کتاب مورد نظرتان را خریداری نمایید. نمونه دیگری ازکافه کتاب های زیبای تهران کافه شهر فرشته ها می باشد. 

این کافه که میدان تجریش تهران واقع شده است، دارای فضای سبز فوق العاده زیبایی بوده و در تمام فصل های سال می توان از این بخش کافه استفاده کرد. بدون شک کتاب خواندن در دل طبیعت لذت بیشتری را می تواند برای انسان به همراه داشته باشد. پس اگر به دنبال یک روش عالی برای گذراندن روز تعطیل خود هستید، به کافه های دیدنی تهران سری بزنید. 

زیبا ترین کافه کتاب تهران

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

دهکده چوبی نیشابور؛ جذاب ترین روستای ایران

دهکده چوبی از جمله جاذبه های گردشگری و دیدنی در شهر نیشابور به شمار می رود، که هر ساله گردشگران بیشتری را به سمت خود جذب میکند. این منطقه در اصل به سبک روستاهای قدیم امریکایی طراحی و ساخته شده، و از این رو امروزه به عنوان یک منطقه توریستی از آن استفاده می شود. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

دهکده چوبی نیشابور؛ جذاب ترین روستای ایران

در میان روستاهای دیدنی و جذابی که در ایران وجود دارد، باید به دهکده چوبی نیشابور اشاره نماییم، که سبک خاص آن انسان را به یاد سبک خانه های روستایی در کشور آمریکا می اندازد. این دهکده از روز اولی که ساخته شده است، سبک معماری خود را از روستاهای قدیمی آمریکا برگرفته است. 

علت این مسئله ان است که معمار این روستای دیدنی، آقای مهندس مجتهدی است که فارغ التحصیل معماری در آمریکا بوده است. می توانید با سفر به دهکده چوبی خودتان را در میان یک تراژدی وسترن آمریکایی بیابید. این دهکده قدیمی در نیشابور، امروزه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری ایران شناخته می شود. 

افراد بسیاری هستند در کشور که سبک معماری این دهکده را بی نهایت دوست دارند. به همین دلیل هر ساله به تعداد افرادی که دهکده چوبی را برای سفر انتخاب می کنند، افزوده می شود. تنها زمانی که وارد این روستا می شوید، متوجه خواهید شد که تا چه میزان سبک معماری این روستا خاص است. 

حتی باید بگوییم افرادی که تصور می کنند این دهکده یک روزه بنا شده است، با دیدن سبک خاص معماری آن به این نتیجه میرسند که ساخت این دهکده دیدنی و زیبا کار یک روز و دو روز نخواهد بود. زیرا ساخت هر یک از ساختمان های این روستا نیاز به صرف وقت و انرژی زیاد دارد. 

دهکده چوبی نیشابور

دیدنی ترین نقاط دهکده چوبی نیشابور

این دهکده زیبا و خاص را از جنس چوب ساخته اند،  که به عنوان یکی از مهمترین بناهای نیشابور به شمار می رود. از جمله نماهای خاص این دهکده باید به مسجد آن اشاره نماییم. این مسجد با این که از جنس چوب ساخته شده است، اما همچون دیگر نماها، دارای مناره می باشد. با این تفاوت که این مناره ها تماما جنس چوب دارند. 

همین ویژگی منجر شده است تا نمای مسجد دهکده چوبی خارق العاده و خاص دیده شود. نکته ای که منجر شده است تا این روستا به عنوان یکی از دیدنی ترین مناطق ایران به شمار رود، تمام چوب بودن تجهیزات و وسایل آن است. 

حتی کابینت ها و سینی های مسجد نیز از جنس چوب ساخته شده اند. البته باید بگوییم تنها تفاوتی که مسجد دهکده چوبی با دیگر ساختمان های این روستا دارد، جنس چوبی است که در آن به کار رفته است. محراب درون مسجد را از چوب درخت توت، منبر آن را از چوب درخت گیلاس و سقف آن را از چوب های دیگر طراحی و ساخته اند. که همین ویژگی ها، این روستا را به جذابیت بالایی رسانده است. اولین اقدام برای مشاهده این روستای جذاب اجاره سوئیت یا خانه مبله در نیشابور است.

نماهای چوبی در دهکده چوبی

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

دره کال جنی طبس ؛ سرزمین اسرار آمیز

دره کال جنی یکی از دیدنی ترین و زیباترین مناطقی است که در طبس واقع شده است. مردم ایران همیشه به دنبال بازدید از مناطق مخوف و دیدنی بوده اند. از این رو شناخت این دره می تواند برای آنها فرصتی باشد تا آخر هفته خود را به سراغ کشف رمز و راز موجود در دره کال جنی روند. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

دره کال جنی طبس؛ سرزمین اسرار آمیز

برخی از جاذبه های دیدنی در ایران، ممکن است نام ترسناکی داشته باشند. اما زمانی که آنها را از نزدیک مشاهده می کنید، می توانید زیبایی و جذابیت خارق العاده آنها را با تمام وجود لمس کنید. دره کال جنی از جمله این مکان های خاص و دیدنی در ایران به شمار می رود. 

اگر شما هم به دنبال کشف اسرار و رموز تاریخی هستید، بهتر است دره کال جنی را برای سفر انتخاب کنید. این دره مخوف و جذاب که در طبس واقع شده است، دنیایی از رمز و راز را در خود جای داده است. تصور کنید در فیلم های تخیلی و تاریخی هالیوودی مناطقی را مشاهده می کنید که علاوه بر ترس هیجان را نیز در شما افزایش می دهد. 

سفر به دره کال جنی دقیقا حس سه بعدی دیدن چنین فیلمی را در انسان تداعی می کند. البته شاید برخی تصور کنند که این دره به دلیل واقع شدن در منطقه گرمسیر طبس، خشک و سرد باشد. اما باید بگوییم دره جنی طبس به دلیل رودی که از میان آن عبور می کند، در اطراف خود پوشش گیاهی جذابی را شکل داده است. پس بازدید از این منطقه خالی از لطف نخواهد بود. 

دره مخوف و جذاب کال جنی

علت نام گذاری دره کال جنی طبس

بدون تردید برای همه مردم ایران سوال است که چرا این نام را برای این دره دیدنی انتخاب کرده اند؟ نامی عجیب و غریب که حس ترسناکی را در انسان ایجاد می کند. اما باید بگوییم کال در لغت به معنی دره یا مسیری است، که توسط جریان آب به وجود آمده است. 

اما علت انتخاب نام جنی برای کال جنی، اعتقاداتی بوده است که مردم قدیمی منطقه طبس به آن باور داشته اند. مردم قدیمی این منطقه بر این باور بودند که از میان این دره ترسناک و جذاب، اجنه عبور می کنند. از این رو نام آن را چنین انتخاب کرده اند. 

نکته ای که باعث شده است بسیاری از مردم ایران علاقه مند به بازدید از این منطقه باشند، شکل عجیب و غریب دره کال جنی است. می توانیم نمونه دیگری همچون این دره را در گرند کنیون آمریکا مشاهده کنید. اگر برای بار اول این منطقه را مشاهده کنید، بدون تردید از حسی که در شما به وجود می آورد، ترس خاصی سراسر وجودتان را در بر خواهد گرفت. 

اما زمانی که به صورت علمی و موشکافانه این دره شگفت انگیز را مشاهده می کنید، می تواند زیبایی های خاص آن را با تمام وجود لمس کنید. برای بازدید از این منطقه زیبا اولین قدم اجاره خانه مبله در طبس است. 

دره کال جنی طبس

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

جهنم دره؛ زیباترین منطقه بر روی زمین

جهنم دره از مناطق دیدنی استان آذربایجان غربی به شمار می رود که از زیبایی های خاصی برخوردار است. این دره با وجود آنکه از نام خطرناکی برخوردار است، اما پوشش های گیاهی جذابی دارد که انسان را به سمت خود جذب میکند. افرادی که به دنبال منطقه ای برای تجربه های خطرناک هستند، می توانند این دره را در برنامه تفریحی خود قرار دهند. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

جهنم دره؛ زیباترین منطقه بر روی زمین

شاید با شنیدن جهنم دره تصور کنید که این منطقه چقدر ممکن است ترسناک باشد. زیرا بیشتر انسان ها وقتی عصبی می شوند و یا از سوالات دیگران ملافه هستند، در پاسخ سوال دیگران از این کلمه استفاده می کنند. ما نیز همچون دیگر مردم کشور تصور می کردیم که چنین مکانی تنها در خیال و رویا وجود دارد. 

اما مسئله جالبی که باید به آن اشاره نماییم این است که در استان آذربایجان غربی منطقه ای وجود دارد که با نام جهنم دره شناخته می شود. این دره با این که نام ترسناکی را به خود اختصاص داده است، اما از طبیعت فوق العاده زیبا و سرسبزی برخوردار است. 

استان آذربایجان غربی جاذبه های دیدنی بسیاری دارد. که از میان این جاذبه ها باید به جهنم دره اشاره نماییم. دره ای که از گونه های جانوری و گیاهی بسیاری پوشیده شده است. چشمه های آب معدنی زیادی در این منطقه قرار دارد و همین مسئله این منطقه را به جاذبه ای گردشگری تبدیل کرده است. 

جهنم دره

علت نام گذاری این منطقه به نام جهنم دره

در زمان های قدیم این منطقه به دلیل داشتن شیب تند و صخره های بلندی که در اطراف آن قرار دارد، به این نام شناخته شده است. عمق این دره تقریبا بین 1700 تا 2800 متر است. یک دره خطرناک و زیبا که بسیاری از مردم استان آذربایجان غربی را ترغیب به بازدید از آن نموده است. 

البته باید بگوییم جهنم دره منطقه ای خطرناک است که اگر کسی در این دره اسیر شود، به راحتی قادر به خارج شدن از آن نخواهد بود. همین خطرناک بودن دره منجر شده است تا بسیاری از افراد که تحت تعقیب هستند با پنهان شدن در دل این دره، خود را پنهان کنند. که امنیت این نقطه زیبا و دیدنی آذربایجان غربی را برای ساکنان روستای قریس با مشکل مواجه ساخته است. 

بیشتر طبیعت گردانی که علاقه مند به تحقیق در نقاط دست نیافتنی هستند، می توانند جهنم دره را به عنوان محلی عالی برای تفریح و تحقیق انتخاب کنند. البته مسلما برای این که به این منطقه سفر کنید و چند روزی را به تفریح و گردش بپردازید، ابتدا لازم است اقدام به اجاره خانه یا اجاره سوئیت در نزدیکی این دره نمایید. 

در اطراف دره زیبای جهنم پرندگان وحشی بسیاری همچون عقاب و شاهین زندگی می کنند. که این پرندگان در کنار خرس، آهو، گراز و کفتار هایی که در این منطقه وجود دارند، جذابیت خاصی را به منطقه بخشیده اند. می توانید خودتان را برای یک سفر هیجان انگیز و خطرناک اماده کنید و جهنم دره مراجعه کنید. 

دره زیبا و دیدنی آذربایجان غربی

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

خاص ترین و جذاب ترین دیدنی های زنجان

دیدنی های زنجان بسیار زیاد هستند. زیرا این شهر از دیرباز محلی خوش آب و هوا بوده و شاهان و شاهزاده های ایرانی زنجان را برای تفریح و گردش انتخاب می کردند. از این رو این شهر جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. می توانید با سفر به این شهر دیدنی، از جاذبه های بازدید نمایید. 

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

خاص ترین و جذاب ترین دیدنی های زنجان 

استان زنجان از جمله مناطق دیدنی ایران به شمار می رود، که جاذبه های زیادی را در خود جای داده است. از جمله دیدنی های زنجان باید به دودکش جن، آبشار شارشار، تپه آلاداغلار، غار کتله خور و معبد داش کسن اشاره نماییم. این جاذبه های دیدنی هر ساله مسافران زیادی را به سمت زنجان می کشاند. 

زنجان شهری سردسیر است و به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به این استان، تابستان خواهد بود. بیشتر افرادی که علاقه مند به طبیعت گردی هستند، می توانند این استان را برای سفر انتخاب کنند. جاذبه های گردشگری زنجان انسان را به وجد می آورد و خاطرات خوبی را برای انسان رقم می زند. 

مهمترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری زنجان

⦁ آبشار شارشار زنجان 

این آبشار که در میان سنگ های صخره ای واقع شده است، در منطقه تهم قرار داد. آبشار شارشار زنجان را باید از جمله جاذبه های دیدنی و گردشگری خاص در این استان به شمار آوریم. اگر قصد سفر به این استان را دارید، بهتر است حتما بازدید از این اآشار را در برنامه تفریحی خود بگنجانید. 

البته باید بگوییم این آبشار در منطقه کوهستانی قرار دارد و برای دسترسی به آن لازم است یک کوهنوردی یک ساعته را تجربه کنید. 

آبشار شارشار زنجان

⦁ دودکش جن زنجان

این دودکش پدیده ای زمین شناسی در زنجان به شمار می رود، که در اصل به دلیل شکل سنگ ها به این نام معروف شده است. سنگ های قارچی شکل که به مناره های نازک و بلند شباهت دارند. می توانیم دودکش جن را از جمله جذاب ترین و خاص ترین دیدنی های زنجان به شمار آوریم. 

دودکش جن زنجان

⦁ تپه آلاداغ لار زنجان

این تپه که از رنگ های مختلفی برخوردار است، منظره ای دیدنی و ناب را در پیش چشم انسان به تصویر می کشد. می توانید از این تپه دیدنی و فوق العاده بازدید نمایید و شگفتی این تپه زیبا را با تمام وجود لمس کنید. 

تپه آلاداغ لار زنجان

⦁ غار کتله خور زنجان

این غار ترسناک و هیجان انگیز می تواند انسان را به شور آورد. غار کته خور به دلیل پستی ها و بلندی هایی که دارد به این نام شهرت یافته است. این غار را می توانیم از زیباترین دیدنی های زنجان به شمار آوریم. که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. 

غار کتله خور زنجان

⦁ معبد داش کسن زنجان

این معبد قدیمی به دلیل حجاری های زیبایی که بر روی آن وجود دارد به شهرت رسیده است. در نزدیکی روستای ویر، سه غار نسبتا عمیق وجود دارند که از آنها با نام معبد داش کسن یاد می شود. می توانید با اجاره خانه در نزدیکی این روستا، به بازدید از معبد دیدنی زنجان بپردازید. 

معبد داش کسن زنجان

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

ساحل نقره ای جزیره هنگام ؛ سرزمین درخشان

ساحل نقره ای یکی از جاذبه های دیدنی و خاص در جزیره هنگام است. این ساحل به دلیل داشتن دانه ها و ذرات کانی براق، در شب همچون سرزمینی رویایی می درخشد. افراد بسیاری از سراسر کشور این منطقه را برای تفریح و گردش خود انتخاب می کنند، تا سفری به یاد ماندنی برای خود رقم بزنند

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

ساحل نقره ای جزیره هنگام؛ سرزمین درخشان

بسیاری از مردم ایران تصور می کنند که جنوب ایران گرم و غیر قابل تحمل است. اما با دیدن ساحل نقره ای دنیایی از شگفتی را در برابر چشمان خود مشاهده می کنند. این ساحل زیبا و خارق العاده که در جزیره هنگام که در دو کیلومتری جزیره قشم قرار دارد واقع شده است، از زیبایی خاصی برخوردار می باشد.

تمام سطح این ساحل پوشیده از شن های نقره ای و براق است، و به همین علت گردشگران زیادی را از اقصی نقاط ایران به سمت خود جذب می کند. تمام اطراف ساحل نقره ای را رستوران ها و کافه های بی نظیر فراگرفته اند. می توانید روزهای تعطیل خود را در این ساحل به بهترین شکل ممکن سپری کنید.

اگر قصد دارید برای یک هفته یا حتی اخر هفته های خود محلی را برای گردش انتخاب کنید، ساحل نقره ای با هتل های باشکوه پذیرای شماست. برای این کار می توانید اقدام به اجاره سوئیت یا اجاره خانه مبله در جزیره هنگام نمایید. تا از دیدنی های این جزیره بهره مند شوید. 

ساحل نقره ای در شب

دیدنی های جذاب اطراف ساحل نقره ای

در اطراف این ساحل محلی برای زندگی دلفین ها وجود دارد، که می تواند بازدید از آن برای شما جذاب باشد. در کنار گشت و گذار در اطراف ساحل، به بازدید از محل زندگی دلفین ها نیز بپردازید. آیا شب های ساحل هنگام را از نزدیک دیده اید؟ در مورد شگفتی های آن چیزی شنیده اید؟ 

تنها زمانی می توانید زیبایی و جذابیت این ساحل را لمس کنید، که خودتان آن را با چشمان خودتان ببینید. علاوه بر دلفین ها، در ساحل نقره ای خاردم مصری، آهوها، کشتی به گل نشسته پرتغالی و سواحل بی نظیر نقره ای وجود دارد. که بازدید از هر کدام این نقاط، می تواند ساعت ها زمان شما را به خود اختصاص دهد. 

ماسه های درخشان ساحل نقره ای

علت درخشندگی ساحل خاص نقره ای در شب 

شاید تصور کنید که درخشندگی ساطع شده ساحل نقره ای در شب، به خاطر انعکاس نور مهتاب باشد. اما این باور غلط است. ذرات درخشانی در ماسه های این ساحل وجود دارند، که از نوع کانی براق می باشند. از این رو در تاریکی شب به شکل خارق العاده ی شروع به درخشش می کنند. 

این ساحل زیبا در شب به قدری جذاب و خاص می شود، که چشم را خیره می کند. البته باید بگوییم تنها زمانی این نور در ساحل نقره ای دیده می شود، که امواج با ساحل برخورد کنند. پس از آن ساعت ها می توانید این منظره دلنشین و زیبا را مشاهده نمایید. 

اگر به زیبایی محیط اهمیت می دهید، بهتر است این ذرات نقره ای را از ماسه های ساحل جزیره هنگام جدا نکنید. تا این منطقه برای همیشه به عنوان یک ساحل دیدنی و شگفت انگیز در خاطر مسافران باقی بماند. همه ما می توانیم در این ساحل، خاطرات فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنیم.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

پر بازدیدها