Connect with us

آپارتمان مبله

رزرو اقامتگاه ارزان نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران

رایا

Published

on

رزرو آنلاین سوئیت نزدیک بیمارستان تهران

رزرو اقامتگاه ارزان نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران

رزرو اقامتگاه : علم پزشکی روز به روز در حال پیشرفت بوده و امکان درمان بسیاری از بیماری هایی که در گذشته به عنوان بیماری های صعب العلاج مطرح می شدند به شکلی ساده تر، مؤثرتر و بعضا با درمانهایی که به لحاظ اقتصادی بودجه کمتری را می طلبند فراهم شده است.

بسیاری از بیماری ها در گذشته با اینکه درمان می شدند با عوارض زیادی که برای بیمار فراهم می کردند شرایط را برای بیمار سخت تر می کردند ولی امروزه در پیشرفت تکنولوژی پزشکی اکثر درمانها به سمت ساده تر شدن و عوارض کمتر سوق داده شده اند از جمله درمانهایی مانند تزریق tpa برای بیمار سکته مغزی و غیره که در مراکز پزشکی معتبر انجام می شود.

 از سوی دیگر برخی مشکلات مانند تهیه و رزرو اقامتگاه افرادی در فواصل دورتر دسترسی به درمان را سخت کرده که باعث شده بعضا به همان درمانهای قبلی بپردازند ولی ما این مسئله را برایتان مرتفع کردیم.

با توجه به اینکه کشور ایران خوشبختانه از این پیشرفت عقب نمانده و مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی ایده آلی در تهران فراهم شده که بیمار در آنها به خوبی مراحل درمان را طی می کند رزرو اقامتگاه در تهران یک مسئله مهم برای بیماران است.

بیماران شهرستانی برای رزرو اقامتگاه بخوانند

ولیکن به دلیل تجمع اکثر بیمارستانهای فوق تخصصی در پایتخت، تهران به یک مامن امن تر و خواسته بیماران شهرستانی تبدیل شده، اکثر این بیماران با پذیرش در بیمارستان مسائل حاشیه ای از جمله محل اقامت بیمار برای مراحل تشخیص و درمان و نیز همراهان را پیدا می کنند.

از این بابت این متن آماده شده تا رزرو اقامتگاه نزدیک به بیمارستانها و مراکز درمانی ارزان در تهران و در عین حال تخصصی و فوق تخصصی راحتتر و در زمان کمتری صورت پذیرد.

در این تاپیک بیمارستانهای فوق تخصصی تهران به شما معرفی شده و می توانید با استفاده از موقعیت یاب مناسب نزدیکترین اقامتگاه را با شرایط خودتان انتخاب و رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را با چند کلیک انجام دهید.

امکانات اقامتی برای تورهای پزشکی و رزرو اقامتگاه توریستها

علاوه بر شهرستانیهای محترم بسیاری از توریستها علی الخصوص از کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای همسایه به دلایل مختلفی از جمله پیشرفتهایی که پزشکان ایرانی در جهان داشته و آمار مناسب موفقیت این قشر جامعه در علم و فناوری از خود به جای گذاشته، مانند:

پائین تر بودن هزینه های درمان در کشور ایران نسبت به برخی کشورهای همسایه و یا کشورهای دورتر، بالارفتن قیمت دلار و برخی دیگر دلایل ترجیح می دهند تا خدمات پزشکی خود را از بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی ایران دریافت کنند.

اگر شما نیز جزء این دسته عزیزان هستید مطالعه این مطلب به شما بسیار کمک می کند تا بدانید با کدام بیمارستانها و با چه امکاناتی در ارتباط خواهید بود و اقامتگاههای مناسب برای شما کدامند.

شما می توانید در سایت املاک باشی  به رزرو اقامتگاه مورد نظرتان بپردازید.

لیست بیمارستانهای تخصصی در تهران

بیمارستان های خصوصی تهران

بیمارستان آبان:

واقع در منطقه 6 تهران و دارای بخش های مختلف بستری، ستاره دار، کلینیکی و پاراکلینیکی می باشد، بیمارستان به شکل عمومی فعالیت می کند
از بخش های کلینیکی بیمارستان درمانگاهای ارتوپدی، چشم، شنوایی سنجی، درمانگاه ارولوژی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، اطفال و زنان و زایمان هستند.

بیمارستان همچنین شامل بخش های فیزیوتراپی، داروخانه، سونوگرافی، آزمایشگاه طبی، اکوکاردیوگرافی، آندوسکوپی، کلینیک آزمایشگاهی ناباروری و پاتولوژی می باشد.
با توجه به واقع شدن بیمارستان در خیابان کریمخان زند و منطقه شش راحتترین اقامتگاهها برای شما محل هایی در منطقه شش خواهد بود و اگر به دنبال رزرو اقامتگاه در اطراف این بیمارستان هستید در سایت املاک باشی اقامتگاههای این منطقه را بررسی کنید.

بخش های سوختگی، جراحی زیبایی، جراحی دست، فک و صورت و جراحی پلاستیک و ترمیمی از جمله بخش های بستری بیمارستان است.
آدرس: خیابان کریم خان زند، آبان جنوبی و یا همان خیابان شهید عضدی ، پلاک 46

اجاره سوئیت و اقامتگاه نزدیک بیمارستان آبان

نزدیک بودن محل اقامت به بیمارستان همواره برای بیماران و افرادی که چند روزی برای طی شدن مراحل درمان مجبور به اسکان در تهران هستند مورد توجه است . نزدیک ترین اقامتگاه ها را برای شما پیدا کرده ایم که میتوانید با مراجعه به سایت املاک باشی از طریق فیلتر مناطق جستجو کنید و رزرو نمایید.

انواع سوئیت ، آپارتمان مبله و هتل آپارتمان های نزدیک بیمارستان آبان در خیابان کریم خان زند با مسافت 550 متر و زمان 2 دقیقه، میدان ولیعصر با مسافت 1 کیلومتر و زمان 4 دقیقه ، خیابان سمیه با مسافت 1.8 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، خیابان هفت تیر با مسافت 1.7 کیلومتر و زمان 6 دقیقه ، خابان بهار با مسافت 2.5 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، مفتح با مسافت 2.5 کیلومتر و مدت زمان 11 دقیقه

جهان آرا با مسافت 3.4 کیلومتر و مدت زمان 12 دقیقه ، عباس آباد با مسافت 3.3 کیلومتر و مسافت 11 دقیقه ، در میدان سپاه با مسافت 3.8 کیلومتر و مدت زمان 13 دقیقه ، یوسف آباد با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 3.4 کیلومتر و مدت زمان 11 دقیقه ، سهروردی شمالی با مسافت 4.6 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، شریعتی با مسافت 4.5 کیلومتر و زمان 17 دقیقه ، گاندی با مسافت 4.2 کیلومتر و مدت زمان 14 دقیقه واقع است.

بیمارستان آپادانا:

دارای بخش های داخلی- جراحی مردان و زنان، بخش های زایمان، نوزادان، ICU و CCU مشغول به کار است، بیمارستانی خصوصی با قدمت 50 سال
واقع در خیابان فردوسی، سپهبد قرنی، نرسیده به کریمخان، نبش خیابان سپند، منطقه 1 شهرداری

اقامتگاه های نزدیک به بیمارستان آپادانا در سایت املاک باشی

انواع سوئیت ، آپارتمان مبله و هتل آپارتمان های نزدیک بیمارستان آپادانا در کریم خان زند با مسافت 1 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، طالقانی با مسافت 1.2 کیلومتر و زمان 3 دقیقه ، فردوسی با مسافت 1.2 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، ولیعصر با مسافت 1.5 کیلومتر و زمان 7 دقیقه ، هفت تیر با 2.2 کیلومتر مسافت و 6 دقیقه زمان ، مفتح با مسافت 2.1 کیومتر و زمان 14 دقیقه ، سعدی با مسافت 2.6 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان سپاه با مسافت 3 کیلومتر و

زمان 14 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 3.5 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ، جهان آرا با مسافت 3.8 کیومتر و مسافت 16 دقیقه ، سهروردی شمالی با مسافت 4 کیلومترو زمان 18 دقیقه ، یوسف اباد با مسافت 4 کیلومتر و زمان 15 دقیقه در سایت املاک باشی وجود دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی از طریق فیلتر منطقه مناطق فوق را انتخاب کرده و اقدام به رزرو نمایید.

بیمارستان آتیه:

بخش های بستری شامل جراحی، نوزادان، اطفال، بخش های داخلی، شیمی درمانی، مراقبت های ویژه و اعصاب و روان
این مرکز همچنین شامل بخش های آنژیوگرافی، دیالیز و بخش آمادگی قبل از عمل نیز می باشد، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، رادیولوژی و سنگشکن از دیگر امکانات بیمارستان آتیه است.
آدرس: شهرک قدس، بلوار فرحزادی، تقاطع دادمان، منطقه 2 شهرداری

رزرو اقامتگاه نزدیک بیمارستان آتیه

سوئیت یا آپارتمان مبله های نزدیک بیمارستان در شهرک غرب با مسافت 3.1 کیلومتر و مدت زمان 9 دقیقه ، سوئیت در گیشا با مسافت 4.9 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، سوئیت در پونک با مسافت 5 کیلومتر و زمان 9 دقیقه ، سوئیت مبله در سعادت آباد با مسافت 4.5 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آپارتمان مبله در مرزداران با مسافت 5 کیلومتر با زمان 8 دقیقه از نزدیک ترین اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آتیه است.

برای رزرو سوئیت ، آپارتمان مبله و همچنین هتل آپارتمان نزدیک بیمارستان آتیه میتوانید به سایت املاک باشی مراجعه نمایید و از طریق فیلتر مناطق ، اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آتیه را جستجو کرده و از پیش رزرو نمایید.

بیمارستان آراد:

بیمارستان واقع در منطقه 7 شهرداری و شامل بخش های داخلی ، زنان و زایمان، جراحی، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، چشم پزشکی، قلب، مراقبتهای ویژه و مراقبتهای ویژه پزشکی می باشد.
بخش های آنژیوگرافی، دیالیز، شیمی درمانی، پزشکی هسته ای، زنان و مامایی، فیزیوتراپی و داروخانه از دیگر بخش های بیمارستان است.
تصویربرداری پزشکی، طب هسته ای، طب انتقال خون نیز قسمتهایی از فعالیتهای این مرکز می باشد.
آدرس: خیابان سمیه، بین خیابان دکتر شریعتی و بهار
اگر قصد استفاده از امکانات این مرکز را دارید می توانید رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را در محدوده خیابانهای شریعتی، بهار، سمیه و اطراف آن انجام دهید.

اقامتگاه های نزدیک به بیمارستان آراد در سایت املاک باشی

سوئیت یا آپارتمان مبله های نزدیک بیمارستان آریا در میدان سپاه با مسافت 1.6 کیلومتر و زمان 8 دقیقه ، شریعتی با مسافت 2.8 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، بهار با مسافت 1.9 کیلومتر و زمان 8 دقیقه ، دروازه شمیران با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، فردوسی 2.3 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، آرژانتین با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، انقلاب با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، مفتح با مسافت 3.4 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، سبلان

3.6 کیلومتر و زمان 16 دقیقه ، هفت تیر با مسافت 3.2 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان ولیعصر با مسافت 3.4 کیلومتر و زمان 13 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 4.8 کیلومتر و زمان 18 دقیقه ،سهروردی شمالی 4.3 کیلومتر با زمان 15 دقیقه در سایت املاک باشی وجود دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی از طریق فیلتر منطقه مناطق فوق را انتخاب کرده و اقدام به رزرو نمایید

بیمارستان آریا:

بیمارستان در منطقه 6 تهران قرار گرفته، جراحی عمومی زنان، زنان و زایمان، ارتوپدی، گوش و حلق، روانپزشکی، اطفال، جراحی عمومی مردان، شیمی درمانی، ارولوژی، جراحی مغز و اعصاب، چشم، آی سی یو، ان آی سی یو، سی سی یو از بخشهای بستری بیمارستان می باشد.
اورژانس، درمانگاههای اطفال، ارولوژی، عفونی، ارتوپدی، قلب، ریه، چشم، روانشناسی و پوست بخش هایی از درمانگاههای این بیمارستان بزرگ است.
آدرس: بلوار کشاورز – نبش وصال شیرازی – بیمارستان آریا
بهتر است رزرو اقامتگاه مورد نظرتان را در محدوده منطقه 6 در نظر بگیرید.

اقامتگاه و سوئیت های نزدیک به بیمارستان آریا در سایت املاک باشی

سوئیت ، آپارتمان مبله و اقامتگاه های نزدیک بیمارستان آریا در مناطقی همچون میدان ولیعصر با مسافت 1.1 کیلومتر و زمان 5 دقیقه ، میدان انقلاب با مسافت 1.7 کیلومتر و زمان 6 دقیقه ، کریم خان زند با مسافت 1.9 کیلومتر و زمان7 دقیقه ، فردوسی با مسافت 2.7 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، هفت تیر با مسافت 3 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آرژانتین با مسافت 2.3 کیلومتر و زمان 10 دقیقه ، یوسف آباد 3.8 کیلومتر و زمان 14 دقیقه ،

رودکی با مسافت 3.3 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، جمهوری با مسافت 3.2 کیلومتر و زمان 11 دقیقه ، کامرانیه با مسافت 3.6 کیلومتر و زمان 15 دقیقه ، نواب با مسافت 3.8 کیلومتر و زمان 13 دقیقه، جهان آرا با مسافت 3.9 کیلومتر و زمان 12 دقیقه ، آذربایجان با مسافت 3.5 کیلومتر و زمان 12 دقیقه و مفتح با مسافت 3.9 کیلومتر و زمان 18 دقیقه قرار دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی و از طریق فیلتر مناطق منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و واحدهای موجود را مشاهده کرده و انتخاب نمایید و اقدام به رزروکنید.

بیمارستان ابن سینا:

این بیمارستان شامل کلینیک های زیادی است که با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص به ویزیت بیماران می پردازد.

از جمله کلینیک های مغز و اعصاب، ارتوپدی، زنان، گوش و حلق و بینی، جراحی عمومی، گوارش، خون و انکولوژی، ریه، آسم و آلرژی، غدد، نفرولوژی، روماتولوژی، چشم پزشکی، عفونی، جراحی ارتوپدی، کلیه و مجاری، پلاستیک و زیبایی، جراحی کولورکتال، تسکین درد، پوست و مو، زیبایی، روانشناسی، قلب و عروق، تغذیه، ژنتیک، شنوایی سنجی، داخلی مغز و اعصاب، گفتاردرمانی و دیگر کلینیک ها آماده پذیرایی از بیماران است.

این بیمارستان در مرز میان منطقه 2 و منطقه 5 شهرداری واقع شده است.
آدرس: فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان آیه الله کاشانی

پذیرش بیمارستان اقبال و رزرو اقامتگاه در منطقه 10

این مرکز شامل بخش های بستری جراحی عمومی، زنان و زایمان، بخش نوزادان ، POST CCU و قلب، داخلی، اطفال، ارولوژی و CCU می باشد.

درمانگاهها از جمله ارولوژی، گوش و حلق، ارتوپدی، اطفال، نوزادان، اورژانس، جراحی عمومی، زنان، قلب، داخلی اعصاب، پوست، جراحی ترمیمی، داخلی گوارش و طب فیزیکی بخش های کلینیکی بیمارستان و قسمتهای پاراکلینیکی شامل، آندوسکوپی، اکو، تست ورزش، شنوایی سنجی، سونوگرافی، کولونوسکوپی، الکتروآنسفالوگرافی، پاتولوژی فیزیوتراپی، لیزر، تغذیه، داروخانه و سنجش تراکم هستند.
منطقه 10 شهرداری
آدرس: خیابان آذربایجان – تقاطع خیابان رودکی – بیمارستان اقبال

بیمارستان بهمن:

شامل کلینیک های زنان، گوش و حلق و بینی، قلب، زخم و هیپوفیز، خدمات پاراکیلینیکی بیمارستان من جمله دیالیز، پزشکی هسته ای، فیزیوتراپی، کلینیک ناباروری، دندانپزشکی، تصویربرداری و آزمایشگاه می باشد و در منطقه 2 شهرداری واقع شده است.
آدرس: شهرك غرب، خيابان ايران زمين شمالي، بيمارستان بهمن

بیمارستان تریتا

درمانگاه ها و کلینیک های بیمارستان شامل مغز و اعصاب، داخلی، قلب، گوارش، غدد، هماتولوژی، انکولوژی، نفرولوژی، عفونی، طب فیزیکی، کلینیک درد، جراح قلب، روانشناسی، ارولوژی، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، جراح عمومی، جراح مغز و اعصاب، اطفال، نوزادان، تغذیه، ریه، جراحی پلاستیک، زنان و زایمان، طب سوزنی، روانپزشکی

بیمارستان تریتا در محدوده منطقه 20 شهرداری واقع شده است
آدرس: بزرگراه شهید خرازی ، بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان
لیست رزرو اقامتگاه ها در منطقه 20 شهرداری را از سایت املاک باشی ببینید

پذیرش بیمارستان دی و رزرو اقامتگاه در محدوده ولیعصر

دارای کلینیک های لاپاراسکوپی، مغز و اعصاب، زایمان، آندوسکوپی، آنکولوژی، ارتوپدی، استروبوکوپی، اطفال، اورولوژی، ایمونولوژی، آلرژی، تغذیه، جراحی اطفال، جراحی عروق، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، پلاستیک، داخلی، داخلی کلیه، روانپزشکی، روماتولوژی، ریه، زنان، غدد، قلب، پوست، چشم، درد و درمان، گفتاردرمانی، گوارش و گوش و حلق و بینی
آدرس: خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور
گزیده بیمارستانهای دولتی

بیمارستان اختر:

از جمله بیمارستان های مجهز و با رتبه بندی درجه یک مثبت ارزشیابی در بین بیمارستانهای تهران است, عمده فعالیت بیمارستان در زمینه ارتوپدی و مشکلات مربوط به آن می باشد، بیمارستان در خیابان شریفی منش در تهران واقع شده است .
آدرس بیمارستان : خیابان شریعتی، خیابان پل رویمی، خیابان شریفی منش، بیمارستان اختر

بیمارستان امام حسین

درمانگاه روانشناسی، انکولوژی، چشم و شامل بخش های داخلی، کودکان، گوارش، نورولوژی، روانپزشکی، غدد، روماتولوژی، نفرولوژی، انکولوژی، بیهوشی، درد، post ccu، نوزادان، عفونی، زنان است.

همچنبن دارای خدمات پاراکلینیکی زیادی از جمله آزمایشگاه، رادیولوژی، ام آر آی، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیوتراپی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، گفتار درمانی، سی تی اسکن، پاتولوژی، اکوکاردیوگرافی، الکترومیوگرافی، سنجش تراکم استخوان، کاردرمانی، روانشناسی بالینی و پاتولوژی می باشد.
آدرس : خیابان شهید مدنی

بیمارستان امام خمینی

این بیمارستان با بخش های بستری جراحی عمومی، اورولوژی، جراحی اعصاب، ارتوپدی، نفرولوژی، جراحی قلب، داخلی قلب، پیوند کلیه، پیوند کبد، گوارش، ریه، روان تنی، عمومی، پوست، اعصاب داخلی، پیوند مغز استخوان و البته بسیاری از رشته های پزشکی دیگر، همچنین با درمانگاههای مغز و اعصاب و سرطان در دو بخش صبح و عصر پذیرای بیماران می باشد.
آدرس: انتهای بلوار کشاورز خیابان دکتر قریب؛ مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

رزرو اقامتگاه مناسب در کمتر از چند دقیقه

برای رزرو اقامتگاه در موارد پزشکی به این دلیل که رفت و آمد در مواقع لزوم راحتتر باشد و سریعتر بتوانید به مقصد مورد نظرتان بروید می توانید از امکانات آورده شده در سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی استفاده کنید و نزدیک ترین محل را به مرکز پزشکی تان انتخاب کنید.

رزرو اقامتگاه

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها