Connect with us

اجاره سوئیت

دشت کالپوش ؛ دشت شقایق ها و آفتابگردان ها

دشت کالپوش که در نزدیکی استان سمنان واقع شده است، منطقه ای دیدنی و خاص می باشد که از جاذبه های طبیعی و گردشگری زیادی برخوردار است. بهترین زمان برای سفر به منطقه کالپوش، ماه های اردیبهشت و شهریور است. در این ایام گل های سرخ شقایق و زرد آفتابگردان، هوش از سر آدمی می برند. 

leilafarhangian

Published

on

دشت کالپوش؛ دشت شقایق ها و آفتابگردان ها

زمانی که خداوند قلم به دست می شود، تا به انسان نشان دهند هنر چیست، منظره ای را خلق می کند که هوش از سر آدمی می برد. دشت کالپوش یکی از زیباترین و حیرت انگیزترین دشت های طراحی شده به دست خداوند است. می توان در این دشت از گل های سرخ شقایق و گل های زرد آفتابگردان دیدن نمود.

با ورود به دشت کالپوش گویی طراوت بهاری را با تمام وجود احساس خواهید کرد. این طبیعت زیبا که در نزدیکی استان سمنان قرار دارد، در ماه اردیبهشت حال و هوای بهشتی به خود می گیرد. می توانید علاوه بر بازدید از طبیعت فوق العاده حیرت انگیز آن، از درختان جنگلی و آبشار های زیبای این نیز دیدن نمایید.

دشت کالپوش

بهترین زمان برای سفر به دشت کالپوش

پیش از آنکه سفر خود را به این منطقه آغاز نمایید، بهتر است از محل اسکان خود اطمینان حاصل نمایید. زیرا بازدید از این دشت در یک روز نمی تواند روح سرکش و زیباپسند آدمی را ارضاء کند. از این رو بهتر است به وب سایت املاک باشی مراجعه نمایید، و در کمترین زمان ممکن خانه ای در نزدیکی این دشت اجاره کنید.

پس از آن خودتان را برای آغاز سفری لذت بخش به دشت کالپوش آماده کنید. این دشت دیدنی در ماه های اردیبهشت و شهریور بسیار زیبا است.  البته باید بیان نماییم که سفر به این منطقه در فصل زمستان و پاییز نیز، جاذبه های خاص دیگری دارد.

پس شما هر زمان که بخواهید می توانید برای سفر به این دشت رویایی آماده شوید. علاوه بر آن می توانید پس از بازدید از منطقه کالپوش، از سوغاتی های خاص این منطقه نیز دیدن نمایید. می توانید برای دوستان خود از دشت کالپوش یادگاری های جذابی همچون سوزن دوزی، جاجیم بافی و از همه مهمتر تخمه های تازه آفتابگردان به همراه آورید. سفر به این منطقه روح آدمی را به شوق می اورد، و نوید زندگی می دهد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها