Connect with us

اجاره روزانه

دریاچه حیرت انگیز حلیمه جان گیلان

دریاچه دیدنی و زیبای حلیمه جان در منطقه رودبار استان گیلان، زیباترین طبیعت را به خود اختصاص داده است. بیشتر مردم از سراسر کشور علاقه مند به بازدید از این منطقه هستند. کافیست برنامه ریزی مناسبی انجام داده، و خودتان را برای آغاز یک سفر لذت بخش به دل طبیعت اماده کنید. 

Published

on

دریاچه حیرت انگیز حلیمه جان گیلان

در میان تمامی دیدنی های استان گیلان، دریاچه حلیمه جان همچون عروسی زیبا می درخشد. این دریاچه زیبا در منطقه رودبار واقع شده است و به دریاچه عروس نیز شهرت دارد. نزدیکی دریاچه به روستای حلیمه منجر شده است تا این دریاچه را با این نام نیز بشناسند. 

استان گیلان با محیط سرسبز و دیدنی که دارد، از هر سوی کشور می تواند انسان را به سمت خود جذب نماید. به همین دلیل دیدن هر گونه زیبایی در این استان، نمی تواند انسان را شگفت زده نماید. اما مسئله ای که باعث شده است دریاچه حلیمه جان به عنوان یک منطقه توریستی و خاص شناخته شود، سطح دو رنگ دریاچه است. 

سطح این دریاچه پوشیده از جلبک است که همین جلبک ها همچون تور عروسی سطح دریاچه را پوشانده اند. زمانی که این جلبک ها کنار می ورند، شما تازه می توانید شفافیت آب دریاچه را به رنگ آبی مشاهده کنید. دریاچه حلیمه جان شاید دقیقا به همین دلیل به نام دریاچه عروس معروف شده است. 

با اجاره ویلا در اطراف این دریاچه زیبا، می توانید در بهترین حالت لاک پشت ها و گاو میش هایی که از این دریاچه آب می نوشند را نیز مشاهده نمایید. دیدن این همه زیبایی در یک روز، می تواند هوش از سر آدم ببرد.

دریاچه حلیمه جان رودبار

بهترین زمان سفر به گیلان و بازدید از دریاچه حلیمه جان

معمولا تابستان فصل مناسبی برای سفر به شهرهای شمالی نیست. زیرا هوای این استان ها به شدت شرجی و گرم می شود. از این رو بهترین زمان برای بازدید از طبیعت زیبای استان های شمالی، فصل بهار و پاییز است. می توانید با یک برنامه ریزی عالی خودتان را برای سفر در ماه های فروردین و اردیبهشت و مهر به این استان آماده کنید. 

اگر علاقه مند هستید دریاچه حلیمه جان را پر آب و زیبا ببینید، فصل های پربارش را برای سفر خود انتخاب کنید. تا هم از طبیعت این استان جذاب دیدنی نمایید، هم روحتان را به آرامش برسانید. طبیعت همیشه انسان را به آرامش رسانده و می رساند. از این رو کافیست خودتان را در دل آن تصور کنید، تا ببینید چقدر روح شما به آرامش میرسد. 

اطراف دریاچه حلیمه جان بهترین طبیعت را به خود اختصاص داده است که می تواند عالی ترین سوژه برای عکاسی به شمار رود. پس ساک خود را بردارید و با یک دوربین عکاسی به طبیعت این استان بروید. بهترین و خاص ترین عکس های طبیعی را می توانید از خودتان به ثبت برسانید و خاطره ای خوش به یادگار بگذارید. 

دریاچه دیدنی حلیمه جان

[faqs style=”accordion” filter=”shomal”]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.