بابلسر شهر آرزو های شیرین

بابلسر شهر آرزو های شیرین

بابلسر شهر آرزو های شیرین

یکی از زیباترین شهرهای استان مازندران، بابلسر دنیایی رویاییست. با سفر به این شهر ساحلی فراموش می کنیم در دنیا زندگی می کنیم. گویی در دنیایی فراتر از واقعیت هستیم. این شهر زیبا مردمی خونگرم دارد. مردم این منطقه به گویش مازندرانی صحبت می کنند. 

بابلسر به دلیل داشتن آب و هوایی معتدل، در تمام طول سال مسافرین و گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. اما بهترین فصل برای سفر به این شهرستان، فصل بهار و تابستان است. به صراحت می توانیم بگوییم این شهرستان یکی از خوش اب و هوا ترین شهر های کشور به شمار می رود.

شهرستان بابلسر در شمال ایران قرار گرفته و از یک طرف به دریای مازندران و از طرفی دیگر به رشته کوه های البرز متصل شده است. می توانید با سفر به این شهرستان از طبیعت فوق العاده بی نظیرش لذت ببرید.

همیشه سفر کردن برای انسان، آرامش روح و اعصاب می آورد. پس تصور کنید طبیعت زیبای بابلسر تا چه اندازه می تواند شما را از دنیای ماشینی دور کند. دنیایی رویایی و زیبا را پیش روی خود می بینید، این دنیا شما را به اوج خوشبختی می کشاند.

سواحل مازندران از یک سمت، و از سمت دیگر کوه های سربه فلک کشیده ی سرسبز و خارق العاده. می توانید روزها حس زندگی واقعی را در بابلسر تجربه نمایید.

پل معلق بابلسر

جاذبه ی گردشگری و مناطق دیدنی زیبا

این شهرستان جذاب و دیدنی علاوه بر داشتن طبیعت زیبا، مناطق دیدنی فوق العاده ای نیز دارد. می توانید به معرفی برخی از این مناطق بپردازیم.

پارک وحش بابلسر:

منطقه ای ساحلی که به پارک وحش شهرت دارد. با سفر به این شهرستان می توانید به پارک وحش رفته و از انواع حیوانات زیبا دیدن نمایید. حیواناتی چون میمون، خرس، گرگ، شتر، گوش سیاه و… . 

پل معلق و تاریخی:

پل معلق و زیبایی که در دوران حکومت پهلوی اول بنا شده است. این پل یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان بابلسر به شمار می رود. پلی فلزی که بعد از جنگ جهانی دوم در این شهرستان احداث شد.

منطقه ساحلی میرود:

این شهرستان مناطق ساحلی خاص و بی نظیری دارد. یکی از جذاب ترین مناطق این شهرستان منطقه ساحلی میرود می باشد. می توانید با سفر به بابلسر از این منطقه ی ساحلی دیدن نمایید.

اسکله قایقرانی بابلرود:

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهرستان اسکله ی قایقرانی بابلرود است. با سفر به این منطقه می توانید از تفریح های عالی بهره مند شوید.

منطقه توریستی کرفون:

ساحلی بی کران و فوق العاده زیبا را می توانید در منطقه توریستی کرفون شاهد باشید. ساحلی پر از آرامش، غروبی دلنشین و صدای امواج آرامش بخش را می توانید در این منطقه شاهد باشید.

بابلسر شهر آرزو های شیرین

بابلسر شهر رویاها

سوغات ها و صنایع دستی زیبای بابلسر

مسافرانی که به این شهرستان سفر می کنند، می توانند محصولات بی نظیری چون نیشکر و توت فرنگی خریداری نمایید. این منطقه به عنوان رتبه ی اول تولید نیشکر و توت فرنگی شناخته می شود. علاوه بر آن می توانید صنایع دستی چوبی زیبایی را نیز از این شهرستان خریداری کنید. محصولات چوبی با کیفیت و زیبا.

بازارهای محلی و سنتی شهر آرزوها

شهرستان بابلسر دو بازار قدیمی و جدید دارد. با سفر به این شهرستان می توانید از بازارهای محلی آن خریداری نمایید. بازارهای سنتی و قدیمی این شهرستان معمولا در تمام طول سال برپا هستند. اما اوج شور و حال این بازارهای در ایام عید و سه ماه تابستان می باشد. 

مسافرانی که به این شهرستان سفر می کنند، معمولا در این ایام بیشترین خریدها را از فروشنده های بی واسطه دارند. زیباترین محصولات خوراکی چون نیشکر و محصولات تهیه شده از توت فرنگی های تازه، و زیباترین صنایع دستی محصولات چوبی این شهرستان است.

اقامتگاه های زیبا با امکانات ویژه

برای سفر همیشه باید محل اسکان خود را از پیش تهیه نموده باشید. اجاره ویلا شمال در ایام تابستان و عید بسیار دشوار است. اما املاک باشی با ارائه زیباترین ویلا های اجاره در شهرستان بابلسر، مشکل اقامت بسیاری از مسافرین را برطرف نموده است.

می توانید با مراجعه به وب سایت املاک باشی اقدام به اجاره ویلا بابلسر نمایید. اگر به دنبال اجاره سوئیت بابلسر هستید می توانید با کارشناسان مجرب وب سایت در ارتباط باشید.

بازار سنتی بابلسر

[faqs style=’filterable-toggle’]

مطلب پیشنهادی

کلیساهای ایران

کلیساهای ایران ؛ جذاب ترین مکان های دیدنی

در میان دیدنی ترین و خاص ترین کلیساهای ایران، برخی به ثبت یونسکو رسیده اند و برخی دیگر به عنوان آثار ملی ایران شناخته می شوند. این کلیساها برای مسیحیان و ارامنه ای که در ایران سکونت دارند بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است. اما در کنار این مسئله، زیبایی های خاص این کلیساها نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.