Connect with us

جاذبه های گردشگری

استان یزد؛ دیار قنات و قنوت و قناعت

رایا

منتشر شده

در

استان یزد

استان یزد در مرکز کشور پهناور ایران و در قلمرو سلسله جبال مرکزی ایران استانی قرار دارد که یکی از کهن ترین شهرهای خشتی جهان را در بر گرفته است. استان یزد با وسعتی در حدود 72156 کیلومتر مربع یکی از وسیع ترین استانهای ایران است که از شمال و غرب به استان اصفهان متصل شده و از شمال شرقی به استان خراسان ارتباط دارد.

این استان از جنوب غربی به استان فارس و از جنوب شرقی به کرمان متصل است. مرکز این استان شهر باستانی یزد است که به دلیل معماری ارزشمند و بافت تاریخی دست نخورده اش نام آن به عنوان  بیست و دومین اثر تاریخی ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو خودنمایی می کند.

آب و هوای استان یزد

آب و هوای استان یزد در قلمرو آفتاب است. این منطقه کویری آب و هوایی گرم و خشک دارد. زمستانهای آن سرد و تابستان هایش  بسیار گرم است.
آب و هوای گرم و خشک، میزان بارش کم باران، کمبود منابع آبی و پدیده کویرزایی موجب شده بخش قابل توجهی از این استان قابل بهره برداری اقتصادی نباشد.
اما در مقابل، این استان به لحاظ زمین شناختی بسیار غنی بوده و معادن مهمی چون مرمر بورق، سرب کوتک، سنگ متسکانه و آهن چغارت نقش بسیار پررنگی در اقتصاد این استان ایفا می کنند.

نگاهی به وجه تسمیه و پیشینه تاریخی یزد

نام یزد ریشه در، یسن و یزت داشته و معانی زیبایی چون ایزد، ستایش و نیایش از آن برداشت می شود. یشت نیز نام یکی از فصول پنچ گانه اوستاست که نام یزد از آن ریشه گرفته است.
این منطقه در طول تاریخ فراز و فرودهای بسیاری را پشت سر نهاده است. در زمان یزدگرد اول در عصر ساسانی در این منطقه شهری بنا شد که نام آن را «یزدان گرد» نهادند.
پس از ورود اسلام، نام دارالعباده برای این منطقه برگزیده شد زیرا علاءالدوله کالنجار این مکان را به عنوان عبادتگاه برگزیده بود. درالعلم، حسینیه ایران، شهر دوچرخه ها و بسیاری القاب دیگر نامهایی است که هویت و ویژگیهای این منطقه را به نمایش می گذارند.

جاذبه های استان یزد

استان تاریخی و کهنسال یزد به دلیل داشتن قدمت و بافت تاریخی، آثار ارزشمندی را در دل خود جای داده و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در ایران و جهان محسوب می شود. وجود بادگیر، ساباط، آب انبار، کاروانسرا و خانه های خشتی مجموعه ای بی نظیر از فرهنگ و تاریخ را در این خطه از خاک ایران پدید آورده است و با توجه به جهانی شدن نام شهر، هر ساله هزاران گردشگر را به سوی خود می کشاند.
این استان از غنای بالایی در حوزه آثار تاریخی برخوردار است که در ذیل با برخی از این آثار آشنا می شویم.

مسجد جامع یزد

یکی از درخشان ترین آثار استان یزد مسجد جامع شهر یزد است که با سردر و مناره های رفیع، خوابیدگی گنبد و کاشی کاری های منحصر به فردش هوش از سر هر بیننده ای می پراند. این بنا در کنار آتشکده ای زرتشتی بنا شد و پیشینه آن به پیش از اسلام بازمی گردد.
در هر دوره تاریخی در این مسجد یادگاری به جای مانده است. بر اساس کتیبه های موجود بنای فعلی در دوره تیموری بنا شده است. بنای گنبد خانه در دوره ایلخانی و سر در باشکوه آن را به زمان شاهرخ تیموری نسبت می دهند. این شاهکار زیبا در سال 1313 در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت رسیده است.

میدان امیر چخماق

شاید به جرات بتوان یکی از زیباترین جلوه های معماری را در میدان امیر چخماق شهر یزد دید. این میدان زیبا که مجموعه ای از آثار ارزنده تاریخی چون بازار، آب انبار، مسجد و تکیه اطراف آن را احاطه کرده به عنوان نماد شهر زیبای یزد شناخته شده است.
میدان امیر چخماق یادگاری از حکومت تیموریان است که در طول تاریخ حماسه های بسیاری با نام آن گره خورده است. این اثر زیبا در میان شهر یزد جا خوش کرده و به گرمی از حضور گردشگران استقبال می کند.

سرو ابرکوه
استان یزد

یکی از کهنسال ترین موجودات زنده دنیا سرو زیبای ابرکوه است. این سرو با قدمتی در حدود 4000 سال یکی از جاذبه های ارزشمند استان یزد است. روایات و افسانه های موجود، کاشتن این سرو را به زرتشت پیامبر نسبت داده و برخی نیز آن را محصول دستان یافث، پسر نوح می دانند. محیط تنه این پیر سبز یازده و نیم متر و ارتفاع آن را حدود 28 متر تخمین زده اند. این اثر زیبا درمسیر ثبت جهانی قرار دارد.

پیر چک چک

یکی از مکانهای رازآلود و زیبای استان یزد زیارتگاه پیر چک چک در شهر اردکان است این زیارتگاه با فضای معنوی خود یکی از مقدس ترین زیارتگاههای زرتشتیان محسوب می شود. پیر چک چک در میان شکافی در دل کوه آرام گرفته و حکایت عجیبی از پنهان شدن دختر یزدگرد سوم در مورد آن نقل می شود.
بر اساس روایات، همزمان با کشته شدن آخرین پادشاه ساسانی، کشور دچار هرج و مرج می شود و فرزندانش برای حفظ جان خود به گوشه ای از اطراف شهر یزد می گریزند. در این میان نیک بانو یکی از دختران یزدگرد به این مکان پناه آورده و از اهورامزدا کمک می طلبد.

پس از آن دهانه کوه باز شده و نیک بانو را در برمیگیرد اما قسمتی از چوب دستی وی بیرون از غار می ماند. بر اساس افسانه ها این چوبدستی امروزه به درخت تنومندی تبدیل شده  است. از بالای این کوه نیز قطراتی آب به صورت دائم می چکد. بسیاری از زائران بر این باورند که این آبها قطرات اشک نیک بانوست و آن را متبرک می دانند، از همین رو نام این مکان را پیر چک چک گذاردند. این مکان در 43 کیلومتری شرق اردکان و در میان کوههای انجیر قرار دارد.

دیگر جاذبه های استان یزد

این استان از جاذبه های بیشماری برخوردار است،  حمام خان، کبوترخانه میبد، روستای خرانق، زندان اسکندر، خانه لاری ها، میدان ساعت، آتشکده ورهرام، ساباط و بادگیرها، برج خاموشان، کاروانسرای شاه عباسی، موزه آیینه و روشنایی، نارین قلعه میبد، مسجد جامع فهرج، آبشار دره گاهان، روستای طرزجان و باغ پهلوانپور تعدادی از آثار این استان زیباست که معرفی همه آنها در این مقال نمی گنجد.

سوغات و صنایع دستی استان یزد

هنگام سفر به استان یزد حتما سری به بازار ترمه فروشان این شهر بزنید. ترمه یکی از زیباترین صنایع دستی این شهر است که سوغاتی نفیسی محسوب می شود. گل شاه عباسی، بته جقه، اژدری، گلزار و بته سروی از نقش و نگارهای رایج و اصیل در ترمه های ایرانی است. زری، مخمل، شمد، چادر شب، دستمال یزدی و زیلو از دیگر صنایع دستی این استان است.
اما یکی از مهمترین سوغات شهر یزد شیرینی های بنام و مشهور آن است. باقلوا، کیک یزدی، حاجی بادام، قطاب، پشمک، سوهان آردی، و حلوا ارده از محبوب ترین سوغاتی های این استان است که ظاهر جذاب و عطر و بوی آنها پای هر گردشگری را حتما به شیرینی فروشیهای استان یزد باز خواهد کرد.

استان یزد

آشنایی با مراکز خرید یزد

یکی از بخشهای دلچسب و خاطره انگیز سفر گشت و گذار در میان بازارها و مراکز خرید آن منطقه است. استان یزد نیز علاوه بر جاذبه های طبیعی و تاریخی دارای مراکز خرید سنتی و مدرن بسیاری است که گردش در آنها می تواند اوقاتی دلپذیر برای گردشگران رقم بزند. در زیر به معرفی تعدادی از این جاذبه های تفریحی می پردازیم.

بازار تاریخی حاجی قنبر

این بازار یکی از قدیمی ترین قسمتهای میدان امیر چخماق است که در قرن نهم هجری قمری به دستور نظام‌الدین خواجه قنبر جهانشاهی و با هدف رونق صنایع دستی بنا شد. دراین بازار کارگاههای تبدیل کنجد به ارده و کارگاههای رنگرزی فعالیت دارند.

بازار زرگرها

بازار زرگری یکی دیگر از بازارهای سنتی شهر است که تاریخ احداث آن به قرون 12 و 13 هجری قمری بازمی گردد. این بازار با داشتن طلاهای مشهور یزدی یکی از پرطرفدارترین بازارهای شهر است.

بازار قیصریه

اگر علاقه مند به خرید پارچه های یزدی هستید حتما سری به بازار قیصریه بزنید. این بازار با معماری زیبای خود توانسته خود را در لیست یکی از پنج بازار معروف ایران جای دهد.

مجتمع تجاری آریا

آریا یکی از مراکز خرید مدرن در شهر یزد است که از ساختمانی پنج طبقه تشکیل شده است. در این بازار، محصولات گوناگونی چون پوشاک، لوازم آشپزخانه، اسباب بازی، مصنوعات چرمی و بسیاری محصولات دیگر به فروش می رسد.

مجتمع تجاری ستاره یزد

مجتمع تجاری ستاره یزد یکی از پاساژهای بزرگ شهر یزد است که علاوه بر فروشگاه بخشی از آن نیز به فضای بازی و تفریح اختصاص دارد. وجود وسایل بازی مدرن و مجهز، سالنهای بیلیارد، بدنسازی و کافی شاپ این مجتمع را به یکی از مجهزترین فروشگاههای تجاری و تفریحی استان یزد بدل کرده است.
مجتمع تجاری شهاب، پاساژ کویتی ها، بازار سنتی پنجه علی، مرکز خرید صدف و پاساژ علاءالدین تعدادی دیگر از مراکز سنتی و مدرن یزد است که  گردش در آنها اوقات خوشی را برای مسافران این استان رقم خواهد زد.

کویر گردی در استان یزد

گشت و گذار در پهنه های وسیع کویر و دیدن آسمان پرستاره یکی از تفریحاتی است که گردشگران بسیاری را راهی مناطق کویری ایران می کند.
کویر کاراکال در حوالی شهر بافق، کویر ریگ زرین در حوالی اردکان، کویر هفت سنگ در نزدیکی شهر یزد و کویر عقدا در اردکان تعدادی از پهنه های کویری استان یزد هستند که هر کدام از امکانات مناسبی برخوردارند.
برپایی کمپ، شتر سواری، زیپ لاین، پاراگلایدر، سافاری و گردش با موتور چهار چرخ به همراه کویر نوردی، لذت سکوت و دیدن آسمان پرستاره شب تجربه های دلپذیری است که در مناطق کویری استان یزد می توان آن را تجربه کرد.

استان یزد

بهترین فصل سفر به استان یزد

اگر قصد سفر به این استان کهن را دارید، اوایل اسفند تا اواسط بهار بهترین زمان سفر به این منطقه است زیرا از آب و هوایی نسبتا معتدل برخوردار است. برای افرادی که تحت هیچ شرایطی تاب گرمای کویر را ندارند نیز بهترین گزینه فصل پاییز است.
اما اگر خواهان شرکت در رویدادهای فرهنگی این استان هستید در 19 تیر (سالگرد ثبت جهانی یزد)، آیین نخل گردانی در ماه محرم، دهم بهمن ماه مصادف با جشن سده، و نهم آذرماه (جشن آذرگان) به این استان سفر کنید و خاطره ای زیبا از این استان برای خود به جای بگذارید.

اقامت

محل اقامت یکی از اصلی ترین گزینه های سفر است.
در این استان اقامتگاههای متنوعی برای هر سلیقه و مطابق با بودجه مسافران وجود دارد. اقامتگاه سنتی اوروزا، اقامتگاه خانه خشتی، اقامتگاه بومگردی باران، هتل پارسیان، هتل باغ مشیرالممالک و بسیاری از مکانهای سنتی و مدرن، با امکانات متنوع آماده خدمت رسانی به مسافران این استان کهنسال هستند.
پیشنهاد ما به شما برای داشتن اقامتی دلچسب و خاطره انگیز، کمک گرفتن از سایت املاک باشی است. با کمک املاک باشی می توانید آپارتمانهای مبله و یا اقامتگاههای بومگردی مورد علاقه خود را با امکانات مورد نیاز انتخاب کرده و برای مدت مورد نظر رزرو نمایید.

ادامه مطلب
اضافه کردن دیدگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

اجاره روزانه

اجاره روزانه سوئیت در همدان شهر دیدنی و ناب

می دانید شهر همدان چه مکان های دیدنی را در خود جای داده است. پس بهتر است پیش از آنکه دیر شود اقدام به رزرو یا اجاره روزانه سوئیت در همدان نمایید، و برای سفر به این شهر آماده شوید. می توانید از جاذبه های دیدنی و تفریحی آن لذت ببرید.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره روزانه سوئیت در همدان شهر دیدنی و ناب

شهر همدان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران به شمار می رود. در زمان های قدیم به نام های مختلفی شناخته شده است و اولین پایتخت حکومت ماد این شهر بوده است. اجاره روزانه سوئیت در همدان بهترین و عالی ترین انتخاب برای سفر به شهر تاریخی همدان است. 

جاذبه های طبیعی که در این شهر قرار دارد، منجر شده است تا مسافران زیادی هر ساله همدان را برای سفر خود انتخاب کنند. از این رو همگی اقدام به رزرو و اجاره روزانه سوئیت در همدان می نمایند. تا در طول اقامت چند روزه خود در این شهر، محلی برای اسکان داشته باشند. 

شما هم میتوانید آخر هفته خود را برای سفر به این شهر انتخاب کنید. می توانید ساعت ها و روزها زمان بگذارید و مکان های تاریخی این شهر را بازدید نمایید. با اجاره روزانه سوئیت در همدان فرصت خواهید داشت تا از غار علیصدر در این شهر دیدن کنید. 

این غار دیدنی و مرموز از سالهای گذشته در همدان به جای مانده است. امروزه به عنوان یکی از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری در همدان به شمار می رود. بیشتر افرادی که برای اخر هفته های خود اقدام به رزرو و سوئیت در همدان می نمایند، قصدشان دیدن این غار زیبا و جذاب است. 

برخی دیگر از افراد نیز با اجاره روزانه سوئیت در همدان می خواهند به بارگاه بوعلی سینا سفر نموده و آخر هفته ی خوشی را در این محل سپری کنند. می توانیم مرقد بوعلی سینا را نیز به عنوان یکی دیگر از دیدنی های شهر همدان به شمار آوریم.

اجاره روزانه سوئیت در همدان

اجاره روزانه سوئیت در همدان برای سپری کردن اخر هفته ای جذاب

اگر قصد دارید برای مدتی کوتاه هم که شده است از منزل خود خارج شوید، یا این که به شهر همسایه سفر کنید، بهتر است به وب سایت املاک باشی مراجعه نمایید. می توانید در این وب سایت با لوکس ترین، و شیک ترین سوئیت های اجاره ای برخورد نمایید.

با رزرو اقامتگاه در همدان برای خودتان روزی خاطره انگیز را بیافرینید. شاید یک روز برای گردش در همدان زمانی کوتاه باشد. اما میتوانید آخر هفته خاطره انگیزی را برای خود به وجود آورید. این شهر دیدنی در هر زمان مناسب برای سفر است. 

پس با اطمینان خاطر چمدان سفرتان را آماده کنید. زمانی که به همدان رسیدید و در خانه اجاره ای خود به استراحت پرداختید، بهتر است گردشتان را در این شهر آغاز کنید. به باغ ایرانی همدان رفته و از دیدنی این مکان زیبا به آرامش برسید. کافیست اقدام به رزرو یا اجاره روزانه سوئیت در همدان نمایید تا فرصتی عالی برای گردش در این شهر بدست آورید. 

می توانید علاوه بر وب سایت از طریق اپلیکیشن املاک باشی نیز بهترین و زیباترین سوئیت را در همدان رزرو نمایید. پس از آن خودتان را برای بازدید از دره مرادبیگ آماده کنید. این دره حقیقتا طبیعتی دیدنی و خاص دارد. انسان برای دیدن این زیبایی تحریک می شود تا به اجاره سوئیت در همدان اقدام نماید. 

پس بهتر است آخر هفته خودتان را در منزل نگذرانید. برخیزید و روزی خاطره انگیز را برای خودتان تدارک ببینید. 

سوئیت های لاکچری همدان

ادامه مطلب

اجاره روزانه

اجاره سوئیت ارزان در ایلام؛ شهر دیدنی و بی نظیر

شهر ایلام که به عروس زاگرس شهرت دارد، منطقه ای دیدنی وزیبا است که می توانید برای سفر انتخاب کنید. با اجاره سوئیت ارزان در ایلام تدارک یک سفر خانوادگی و خاطره انگیز را ببینید. می توانید در این شهر زیبا مکان های تاریخی و دیدنی بسیاری را شاهد باشید.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره سوئیت ارزان در ایلام

یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی ایران شهر ایلام است. این شهر در بخش غربی کشور واقع شده است، طبیعت و منظره های فوق العاده بی نظیری دارد. اجاره سوئیت ارزان در ایلام این امکان را برای شما فراهم می کند تا از این شهر تاریخی و طبیعت خاص ان دیدن نمایید. 

جاذبه های گردشگری بسیاری که در این شهر قرار دارد، منجر شده است تا افراد زیادی ایلام را به عنوان محلی زیبا و دیدنی برای سفر انتخاب کنند. بسیاری از مردم این شهر را به دلیل زیبایی خاص ان عروس زاگرس می نامند. رزرو اقامتگاه در ایلام شما را به شهری با مکان های دیدنی بسیار راهنمایی می کند. 

می توانید با اقات چند روزه در این شهر از کوه قلاقیران با چشم انداز رویایی اش دیدن نمایید. این کوه در سالهای پیش از انقلاب به سینمای ایران نیز راه یافته است. فقط به خاطر زیبایی و جذابیتش در ایلام به منطقه ای گردشگری تبدیل شده است. اگر شما هم اقدام به اجاره سوئیت ارزان در ایلام نمایید، فرصتی خواهید داشت تا در پای این کوه بلند به تفریح بپردازید. 

علاوه بر آن می توانید به راحتی از منطقه جنگلی ششدار شهر ایلام نیز بازدید نمایید. بهترین زمان برای سفر به ایلام بهار و تابستان است. می توانید در این فصل جنگلی سرسبز را در جنگل ششدار شاهد باشید. درختانی که به صورت پراکنده در یک محوطه بزرگ قرار گرفته اند و سر تا سر آن را سبزه های رویایی فرا گرفته است.

شهر دیدنی ایلام

رزرو و اجاره سوئیت ارزان در ایلام با روشی ساده و کم هزینه

اگر تصمیم خود را گرفته اید که ایلام را برای تعطیلات خود انتخاب نمایید، کافیست به وب سایت املاک باشی مراجعه کنید. پیش از این که زمان بگذرد اقدام به اجاره سوئیت در ایلام نمایید. سفر به این شهر و دیدن مردم خونگرم ترک زبان می تواند برای شما لذت بخش باشد. 

می توانید با فرهنگ مردم این شهر آشنا شوید، از مکان های دیدنی و طبیعت زیبای ایلام استفاده نمایید، و به آرامشی که انتظارش را داشته اید دست یابید. اجاره سوئیت ارزان در ایلام اولین قدم برای آغاز سفر به عروس زاگرس ایران خواهد بود. 

شما می توانید حتی با نصب اپلیکیشن املاک باشی بر روی گوشی های خود در زمانی کوتاه به سوئیت مورد نظر خود دست یابید. پس از آن خودتان را برای آغاز سفری لذت بخش آماده نمایید. 

زمانی که به این شهر سفر کردید و به اجاره سوئیت ارزان در ایلام اقدام نمودید، خودتان را در یک محدوده حبس نکنید. می توانید از روستاهای شهر ایلام نیز دیدن نمایید. روستاهای این شهر نیز از نظر طبیعت و زیبایی از شهرهای دیگر شمال ایران ذره ای کم ندارند. 

دره ای تماشایی در این شهر قرار دارد که به دره ارغوان شهرت دارد. زمانی که وارد این دره می شوید خودتان را در میان انبوهی از گل های بابونه، گل های اشک مریم قرمز، آلاله های سرخ و لاله های واژگون می یابید. این زیبایی قابل وصف نیست و باید خودتان از نزدیک شاهد آن باشید. پس پیش از آنکه دیر شود اقدام به رزرو یا اجاره سوئیت ارزان در ایلام نموده و به این شهر دیدنی سفر کنید. 

اجاره سوئیت ارزان در ایلام

ادامه مطلب

اجاره روزانه

اجاره سوئیت در سیاهکل شهر جنگل های سرسبز

اولین قدم برای آغاز سفری خاطره انگیز، اجاره سوئیت در سیاهکل است. می توانید خودتان را به این شهر رویایی دعوت نمایید و از طبیعت بکر آن لذت ببرید. جنگل های سرسبز و جذاب سیاهکل از یک سو، و جاذبه های تاریخی آن از سوی دیگر، سفر را برای شما متفاوت خواهد نمود.

leilafarhangian

منتشر شده

در

توسط

اجاره سوئیت در سیاهکل شهر جنگل های سرسبز

یکی از شهرهای بی نظیر و دیدنی استان گیلان سیاهکل است. این شهر سراسر پوشیده از جنگل های انبوه بوده و به همین دلیل طبیعت سرسبز آن روح آدمی را نوازش می دهد. با اجاره سوئیت در سیاهکل فرصت خواهید داشت در طبیعت بکر این شهر به تفریح و استراحت بپردازید.

همه میدانیم که دور شدن از شهرهای بزرگ تا چه حد می تواند انسان را به آرامش برساند. اما این که از شلوغی و آلودگی هوا به کجا پناه ببریم مسئله ای دیگر است. رزرو یا اجاره سوئیت در سیاهکل می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای رهایی از این شلوغی ها و آلودگی ها باشد. 

با این که انسان در سفربه این شهر دیگر قصد بازگشت نخواهد داشت. اما می تواند با اقامت چند روزه در این شهر برای مدتی کوتاه، انرژی بدست آورد. اگر تعطیلات پیش رو دارید، بهتر است بدون هیچ فکر اضافه ای اقدام به اجاره سوئیت در سیاهکل نمایید، و خودتان را برای سفری خاطره انگیز اماده کنید. 

سیاهکل از جمله شهرهای خوش آب و هوای استان گیلان به شمار می رود. از این رو هر ساله به نوبه خود گردشگران و مسافران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. طبیعت سرسبز سیاهکل باعث شده است تا افراد از خانه های خود بیرون بزنند و به این طبیعت روح نواز پناه ببرند.

اجاره سوئیت در سیاهکل

اجاره سوئیت در سیاهکل با روشی آسان برای گردشی چند روزه

اگر تصمیم گرفته اید تعطیلات پیش روی خودتان را به سفر بروید، ما به شما شهر زیبای سیاهکل را معرفی می کنیم. می توانید در کمترین زمان ممکن با مراجعه به وب سایت املاک باشی، اقدام به رزرو سوئیت در سیاهکل نمایید. 

در این سایت شما با زیباترین خانه ها، ویلاها، سوئیت ها، خانه های جنگلی و… رو به رو می شوید، که همگی در شهر سیاهکل ساخته شده اند. می تواند هر کدام را بر حسب سلیقه خودتان رزرو یا اجاره نمایید. پس از آن تدارک یک سفر دوستانه و خانوادگی را بچینید. اجاره سوئیت در سیاهکل از طریق این وب سایت هیچ هزینه دیگری برای شما در بر نخواهد داشت. 

می توانید با سفر به این شهر و اجاره سوئیت در سیاهکل از مکان های دیدنی آن لذت ببرید. یکی از مکان های تاریخی و دیدنی سیاهکل، کاروانسرای تی تی است. این کاروانسرا متعلق به دوران صفویه می باشد. که بر روی تپه ای بلند و زیبا بنا شده است. 

یکی دیگر از روش های رزرو یا اجاره سوئیت در سیاهکل استفاده از اپلیکیشن املاک باشی است. می توانید این اپلیکیشن را از سایت ما دانلود نموده و بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کنید. دیگر در هر کجای ایران که باشید قادر خواهید بود برای سفرتان برنامه ریزی نمایید.

زیرا مهمترین مسئله در آغاز سفر، محل اقامت است. که با داشتن سایت ما ان مشکل نیز حل شده به حساب می آید. با اجاره سوئیت در سیاهکل خودتان را به سفری ارامش بخش و خاطره انگیز دعوت کنید. اجازه دهید روح شما نیز به استراحت بپردازد. انسان نیاز دارد گاهی از همه مردم شهر دور شود، تا به نوعی انرژی تحلیل رفته خود را باز گرداند. سفر به سیاهکل بی تردید روحیه شما را تقویت خواهد نمود. 

سوئیت جنگلی سیاهکل

ادامه مطلب

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

Trending