Connect with us

آپارتمان مبله

اجاره روزانه خانه در تهران روشی راحت برای اقامت در این شهر

اگر قصد سفر به تهران جهت انجام امور اداری ، درمانی و .. اجاره روزانه خانه در تهران یا سوئیت مبله در تهران را دارید به چند نکته دقت کنید.

م . س

منتشر شده

در

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

برنامه ریزی سفر و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید، بهتر است برای سفرتان برنامه‌ ریزی کامل و بدون نقصی در نظر بگیرید تا بتوانید از تمام طول سفر لذت ببرید. یکی از مهمترین موارد اجاره روزانه خانه در تهران هست که با تمام شرایط و خواسته های شما مطابقت داشته و بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. اگر شما از طریق وب‌سایت‌ها و به‌ صورت آنلاین، سوئیت یا آپارتمان مبله در تهران یا هر شهر دیگر اجاره یا رزرو کنید، بی‌شک در وقت خود صرفه‌ جویی کرده‌اید؛ چراکه اگر اجاره روزانه آپارتمان مبله را همان زمان سفر انجام دهید، دقیقا چند ساعت یا حتی یکروز از سفر خود را از دست می‌دهید.

رزرو اقامتگاه مناسب قبل از سفرعلاوه‌ بر تأمین امنیت خاطر شما از محل اقامت، امکانات آسایشی شما را فراهم می‌کند. حالا اگر قصد سفر به تهران را دارید حتما قبل از سفر آپارتمان مبله یا سوئیت مبله اجاره کنید.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران


انتخاب وب سایت یا شخص مورد اعتماد جهت اجاره و رزرو خانه در تهران

بهترین راه برای اجاره کوتاه مدت خانه در تهران ، مراجعه به وب‌ سایت‌های معتبر آپارتمان مبله در تهران است. با مشاهده وب سایت های آپارتمان مبله یا سوئیت در تهران شما می توانید چند روز قبل از سفر آپارتمان یا سوئیت های مختلف را مشاهده و با مشاهده اطلاعاتی از قبیل قیمت ، امکانات رفاهی و سرگرمی ، دسترسی ها و عکس های موجود در سایت آپارتمان مبله یا سوئیت مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و بصورت آنلاین رزرو کنید و به‌ محض رسیدن، در آنجا مستقر می‌شوید.

البته انتخاب وب‌سایت مطمئن بسیار ضروری است، چراکه وب‌سایت‌های نامعتبر و همچنین برخی افراد سودجو که در سایت های آگهی رایگان آگهی ثبت کرده اند و با واریز وجه بحساب این افراد یا سایت ها ، علاوه‌ بر ضرر و زیان مالی، حلاوت و شیرینی سفرتان به خاطرات تلخ تبدیل می‌شود.

نکاتی که قبل از رزرو باید در نظر بگیرید

انتخاب موقعیت آپارتمان یا سوئیت

در نظر بگیرید که شما برای مسافرت ، کار اداری ، شرکت در نمایشگاه یا برای انجام خدمات درمانی به تهران سفر می کنید ؛ در این حالت بهتر است شما خانه‌ای را اجاره کنید که در نزدیکی محلی باشد که قصد رفتن به آن را دارید.

مشاهده خانه های مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه در تهران


قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله

هزینه اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بستگی به موقیعت ، متراژ ، سال ساخت ، امکانات و اینکه برای چند روز و یا ماهانه قیمت اجاره هر شب خانه مبله در تهران از 120000 تومان تا 2000000 تومان متغییر هست.
به راحتی میتوانید در سایت املاک باشی با هر بودجه ای که دارید اقامتگاه مناسب خود را پیدا کنید و رزرو کنید.


روش رزرو آپارتمان مبله در تهران

با مراجعه به سایت املاک باشی، خانه مبله های متعددی که جهت اجاره روزانه ثبت شده اند را ببینید و آنها را مقایسه کنید. بعد با توجه خواسته های شما از آپارتمان مبله یا سوئیت مبله و با توجه به بودجه‌ ای که برای اجاره آپارتمان مبله یا سوئیت در‌نظر گرفته‌اید، آپارتمان مبله تهران یا سوئیت در تهران دلخواه تان را انتخاب کنید. مراحل رزرو را انجام دهید بعد از رزرو ، اطلاعات تماس میزبان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که شما مبلغ را بحساب سایت واریز می نمایی و سایت املاک باشی 24 ساعت پس از تحویل ملک توسط شما با میزبان تسویه حساب را انجام می دهد ، از این جهت امنیت مبلغ واریزی شما 100% تضمین شده هست .

در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده در سایت با اقامتگاه کل مبلغ به شما عودت داده می شود.

مشاهده خانه های مبله جهت رزرو در تهران

آموزش ثبت درخواست رزرو در املاک باشی

آموزش ثبت اقامتگاه در سایت املاک باشی

اجاره روزانه خانه در کدام مناطق تهران وجود دارد؟

آیا خانه جهت اجاره روزانه در شمال تهران وجود دارد؟

اگر قصد رزرو اقامتگاه در شمال تهران را دارید میتوانید به اجاره روزانه خانه در مناطق فرشته ، الهیه ،جردن ، پاسدارن ، درکه ، نیاوران ،تجریش ، ازگل ، دروس و … در سایت املاک باشی اقدام نمایید.

آیا خانه جهت رزرو روزانه در غرب تهران وجود دارد؟

در سایت املاک باشی تعداد زیادی سوئیت و آپارتمان مبله برای اجاره روزانه در مناطق پونک، اشرفی اصفهانی، صادقیه ، آریا شهر ، مرزداران ، باغ فیض ، بلوار فردوس و… وجود دارد که براحتی میتوانید اقدام به رزرو نمایید.

آیا خانه جهت اجاره روزانه در شرق تهران وجود دارد؟

اجاره روزانه خانه در مناطق تهرانپارس، نارمک ،تهران نو ،علم و صعت، فرجام ، نیرو هوایی و … در سایت املاک باشی به راحتی امکان پذیر است.

آیا خانه جهت اجاره روزانه در مرکز تهران وجود دارد؟

در مناطق یوسف آباد، گیشا ، جهان آرا، میدان انقلاب ، جمهوری ، اسکندری، آذربایجان ، کارگر و … واحد های متعددی در سایت املاک باشی ثبت شده است که به صورت روزانه،هفتگی و ماهانه

آیا خانه جهت اجاره روزانه در جنوب تهران وجود دارد؟

اجاره روزانه خانه در مناطق امیریه، مولوی و مناطق جنوب شهر در سایت املاک باشی امکان پذیر است.

https://www.instagram.com/p/BysRyjiBOG5/

آپارتمان مبله

اجاره روزانه خانه تهران؛ به همین سادگی هاست

رایا

منتشر شده

در

توسط

اجاره روزانه خانه تهران

اجاره روزانه خانه تهران؛ به همین سادگی هاست


اجاره روزانه خانه تهران: در عصر حاضر با گسترش شهرنشینی، امکانات زندگی هم روز به روز در حال افزایش است. دیگر زمان اینکه برای سفر به جایی دنبال خانه دوست و فامیل و یا نهایتا هتل و مسافرخانه باشید به پایان رسیده است.

حالا دیگر این شما هستید که انتخاب می کنید در سفر چه مکانی برای شما راحت تر و دلپذیر تر است.سفر به تهران چهارمین پایتخت بزرگ دنیا این روزها به دلیل ارتباطات شهرنشینی بسیار زیاد شده است. در مسیر انتخابتان ما هم با شما همراه شده ایم تا بگوییم حتی اجاره روزانه خانه در تهران هم این روزها امکان پذیر است.

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که وقتی برای سفرهای بزینسی، دانشگاهی و یا در مانی و به هر دلیل دیگری که به تهران سفر می کنید، حتی اگر برای یک روز باشد، بتوانید یک جای دنج را اجاره کنید.

ما خانه های مبله ای را به شما ارائه می دهیم که همه امکانات زندگی را دارند حتی می توانید پارکینگ، سونا و جکوزی و.. را هم در اختیار داشته باشید.

اجاره روزانه خانه تهران را چطور انجام دهم؟

شما می توانید به سادگی چند کلیک، وارد سایت املاک باشی شوید و از موردهای فراوان اجاره روزانه خانه تهران با عکس تمام امکانات و شرایط دیدن کنید.

اجاره روزانه خانه تهران

پیش از اینکه خانه مورد نظر را رزرو کنید همه جوانب خانه را در نظر بگیرید؛ مثلا دسترسی آن به محل هایی که شما در سفر به آن نیاز دارید .

اگر سفر شما به قصد گردشگری و تهرانگردی است به دسترسی آن به بوستان ها، برج میلاد، موزه ها و… توجه کنید هرچند که یک خانه نمیتواند به همه تفریحگاههایی که شما در نظر دارید نزدیک باشد شما باید مهم ترین های آن را در نظر بگیرید.

مسئله بعدی که باید توجه کنید این است که شما خانه را برای چه تعداد افراد رزرو می کنید . اگر می خواهید در آن آپارتمان میزبان مهمانان تان باشید، باید فضای بزرگ تری را انتخاب کنید.

تیم سایت املاک باشی سعی کرده است بهترین موارد اجاره خانه روزانه تهران و آپارتمان مبله در تهران را در مناطق خوش آب و هوا و دنج برای میزبانی مسافران عزیز در نظر بگیرد. این خانه ها در همه مناطق تهران پراکنده اند و به خواسته های همه افراد پاسخ می دهند. همچنین شما هر بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته باشید می توانید حداقل روی اجاره روزانه خانه تهران حساب کنید.

اجاره خانه روزانه تهران در سایت املاک باشی

سایت املاک باشی در واقع مکانی است برای کسانی که نیاز به اجاره و اقامت کوتاه مدت در تهران دارند.

خانه های مبله با تمام امکانات رفاهی و یا اجاره خانه بصورت هفتگی و ماهانه در سایت ارائه شده است. همچنین اجاره آپارتمانهای مبله و سوئیت و آپارتمان های لوکس در شمال تهران با امکانات رفاهی کامل، تخصص تیم سایت املاک باشی می باشد.

هر زمانی که قصد سفر به تهران را دارید، پیش از سفرتان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین موارد را به شما معرفی کنند. ما از 9 صبح تا 12 شب آماده ایم تا پاسخگوی سوالات شما برای اجاره ویلا ،آپارتمان و سوئیت مورد نظر شما باشیم.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار و ….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما یک خانه را برای اقامت انتخاب میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین اجاره روزانه خانه مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای گردش در پایتخت

با اجاره روزانه آپارتمان در تهران زمانی کافی برای لذت بردن از تمامی مکان های دیدنی این شهر خواهید داشت. می توانید برای چند روز هم که شده تجربه ی زندگی در شلوغ ترین شهر ایران را بدست آورید. شهری با هزاران رنگ و هزاران فرهنگ، که پایتخت ایران است.

leilafarhangian

منتشر شده

در

اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای گردش در پایتخت

تهران پایتخت ایران مکان های دیدنی و زیبایی دارد. می توان برای گذراندن اوقات فراغت و یا حتی اخر هفته های خود به این شهر بزرگ سفر کنید. با اجاره روزانه آپارتمان در تهران به راحتی می توانید یک روز عالی را در این شهر بزرگ بگذرانید. 

مکان های دیدنی تهران برای کسانی که در این شهر زندگی نمی کنند، می تواند بسیار جذاب باشد. مثلا با مسافرت به پایتخت می توان از نزدیک شاهد برج آزادی بود. برج بلند و قدیمی در این شهر. کافیست اقدام به رزرو یا اجاره روزانه خانه در تهران یا نمایید پس از آن خودتان را برای سفر به این شهر بزرگ آماده کنید. 

میدانستید برج آزادی در زمان خود شهیاد نامیده می شده  است؟ باید به این شهر سفر کنید تا در مورد تاریخچه تمامی مکان های دیدنی از اطلاعات بدست بیاورید. برای این کار نیاز به مکانی برای اقامت خواهید داشت. می توانید با اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک روز هم که شده به پایتخت سفر کرده و از زیبایی های آن استفاده کنید.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای بازدید از پل طبیعت

اجاره روزانه آپارتمان در تهران به آسانترین روش ممکن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توانید در هر کجای ایران که باشید، اقدام به رزرو یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران کنید. کافیست به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید، پس از آن وارد سایت املاک باشی شده و به راحتی اقدام به اجاره آپارتمان در تهران نمایید. 

شما حتی می توانید در هر کجای ایران نیز آپارتمان، ویلا و یا سوئیت های زیبایی از طریق سایت ما اجاره و رزرو نمایید. دیگر سفر کردن به شهرهای مختلف کشور کار مشکلی نیست.

کافیست خودتان را برای یک اقامت چند روزه در پایتخت اماده نمایید. پس از آن با روش دیگری همچون نصب اپلیکیشن املاک باشی بر روی گوشی های هوشمند خود نیز می توانید اقدام به رزرو یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران نمایید. 

اجاره روزانه آپارتمان در تهران و بازدید از میدان آزادی

بازدید از مکان های دیدنی شهر تهران

با اجاره روزانه آپارتمان در تهران می توانید از مکان های دیدنی بسیاری بازدید نمایید. از جمله مکان های خاص و تفریحی این شهر می توانیم به خانه موزه مقدم، عمارت مسعودیه، باغ موزه نگارستان، کاروانسرای خانات، باغ موزه قصر، مدرسه دارالفنون، خانه دکتر مصدق، و …. اشاره نماییم. 

به یاد داشته باشید که تهران پایتخت ایران است. پس مسلما مکان های تاریخی از جمله بناها و کاخ های متعددی در این شهر می توانید بیابید. پس سفر چند روزه به این شهر خالی از لطف نخواهد بود. کافیست اقدام به رزرو یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران نمایید. پس از آن  با خیال راحت خودتان را برای گردش در این شهر اماده کنید. 

حتی می توانید با سفر به تهران و بازدید از مناطق مرفه نشین همچون زعفرانیه، فرمانیه، شمیرانات و… سبک زندگی اروپایی را در ایران شاهد باشید. با اجاره سوئیت در تهران فرصت کافی خواهید داشت تا تمام این مکان های خاص و منحصر به فرد تهران را از نزدیک شاهد باشید. 

سفری لذت بخش و مرفه در انتظار شماست. فقط باید برنامه ریزی دقیقی برای این تفریح در دست داشته باشید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار و ….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما یک خانه را برای اقامت انتخاب میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین اجاره روزانه خانه مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان روزانه در تهران از کدام سایت بگیرم؟

رایا

منتشر شده

در

توسط

اجاره آپارتمان روزانه در تهران

اجاره آپارتمان روزانه در تهران از کدام سایت بگیرم؟

اجاره آپارتمان روزانه در تهران: آیا تابحال به این فکر کرده اید که یک آپارتمان مبله با تمام امکانات رفاهی در تهران داشته باشید که تا مدت معینی شما صاحب آن هستید؟

چه اتفاقی می تواند بهتر از این باشد که زندگی در یکی از بهترین محله های تهران را تجربه کنید؟

این روزها با پیشرفت های زندگی دیگر هر خواسته ای برآورده می شود تنها کافی ست که شما بخواهید.

سایت املاک باشی همراه شماست تا برای سفر تان به تهران بهترین پیشنهاد اجاره آپارتمان روزانه در تهران را ارائه دهد.

چرا اجاره روزانه آپارتمان در تهران؟

کافی ست کلاهتان را قاضی کنید و با یک دو دو تا چهار تای ساده حساب کنید که اگر یک اتاق در هتل رزرو کنید بازای خودتان و همراهانتان چقدر باید بپردازید.

حتما می دانید که هتل ها برای کوچکترین خدماتی که ارائه می دهند از شما هزینه دریافت می کنند.

حالا اجاره روزانه آپارتمان در تهران را در نظر بگیرید ، چقدر حاضرید بپردازید تا یک آپارتمان مبله با تمام امکانات رفاهی از وسایل آشپزخانه و یخچال و لباسشویی گرفته تا پارکینگ و استخر و غیره را در اختیار داشته باشید؟

تنها کاری که می کنید بعد از یک روز سخت کاری، روی کاناپه زیر هوای خنک اسپیلت لم می دهید.
شما حتی می توانید دوستان و مهمانانتان را هم به این آپارتمان دعوت کنید.

آپارتمان هایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم در ارتباط مستقیم با مالک است و با عقد قرارداد رسمی اجاره می شود.

این شما هستید که انتخاب می کنید کدام محله تهران برای اسکان شما لذت بخش تر است.البته کارشناسان ما در تیم املاک باشی از صفر تا صد اجاره آپارتمان روزانه در تهران در کنار شما هستند و تنهایتان نمیگذارند.

می توانید با مشورت کارشناسان بهترین مکان را که دسترسی های مناسب به محل موردنظرتان برای فعالیت های کاری یا دانشگاهی و… دارند را انتخاب کنید.

شما می توانید این آپارتمان ها را حتی برای سفرهای تجاری یک روزه خود رزرو کنید .

توجه داشته باشید که حتما پیش از سفرتان به تهران از طریق سایت املاک باشی آپارتمان موردنظرتان را رزرو کنید تا به محض ورود، در آن مستقر شوید .

اجاره آپارتمان روزانه در تهران

مزیت های اجاره روزانه آپارتمان در تهران

یکی از مزیت های اجاره روزانه آپارتمان در تهران این است که این آپارتمان ها مانند هتل ها در یک جا متمرکز نیستند و در نقاط مختلف شهر پراکنده اند.بنابراین برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو و بی آر تی و تاکسی ها دسترسی بهتری دارند.

این روزها دستیابی به آرامش و سکوت به کیمیا تبدیل شده است. مسافرانی که روزهای شلوغ و پر دغدغه ای دارند ترجیح می دهند شبها را در یک آپارتمان خلوت در یک محل دنج و سرسبز بگذرانند.

آپارتمان های مبله بزرگ، وسیع و دل باز هستند؛ حتی در مواردی دارای تراس های بزرگ و سرسبز و حیاط می باشند.

شما می توانید به سایت املاک باشی مراجعه کنید و از میان انواع موردها یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران ، با سلیقه خود هر خانه ای را که می خواهید انتخاب کنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار و ….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما یک خانه را برای اقامت انتخاب میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین اجاره روزانه خانه مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان مبله مقرون به صرفه و زیبا برای سفر

همیشه راحتی در سفر از فاکتور های مهمی است که باید به آن توجه داشته باشیم. به همین دلیل اجاره آپارتمان مبله می تواند به میزان قابل توجهی برای برخی از مسافران مهم باشد. در منزل بنشینید و پیش از سفر تمامی تدارکات لازم را ببینید. تا دیگر در طول سفر استرس محل اسکان نداشته باشید.

leilafarhangian

منتشر شده

در

اجاره آپارتمان مبله شمال

سفر همیشه حال انسان را خوب می کند. این که کجا احساس آرامش بیشتری دارید، بسته به سلیقه افراد مختلف دارد. اما همه مردم ایران شهرهای شمالی را برای سفر بهترین انتخاب می دانند. از این رو با اجاره آپارتمان مبله یا ویلا خودشان را برای سفر به این شهر رویایی و سرسبز آماده می کنند. 

بدون شک شما هم همیشه اولین انتخابتان برای سفر شهرهای شمالی است. مخصوصا در ایام نوروز، زیرا تعطیلات نوروزی از جمله زمان های خاصی است که همه خانواده بدون هیچ دغدغه ای از نظر شغلی، می توانند سفر روند. یا نیمه اول تعطیلات یا نیمه دوم تعطیلات. اما در کل سفر در این ایام انتخاب بیشتر مردم کشور است. 

اولین مسئله ای که همیشه با آن درگیر خواهیم بود، محل اسکان و رزرو ویلا یا اجاره آپارتمان مبله در شهرهای زیبا و دیدنی شمال است. کسانی که به دنبال کاهش هزینه های سفر خود هستند بیشتر به دنبال اجاره سوئیت یا آپارتمان مبله هستند تا ویلا ، می دانیم که در برخی از فصل ها این شهر ها پذیرای بیشترین مسافر هستند. پس باید پیش از حرکت به شمال، از محل اقامت و اسکان موقت خود اطمینان حاصل نماییم. 

اجاره آپارتمان مبله در شمال

بهترین شهر برای سفر و اجاره آپارتمان مبله کجاست؟

یکی از مهمترین سوالاتی که همه ما با آن درگیر می شویم، شهری است که قصد سفر به آنجا را داریم. اصولا تمامی شهرهای شمالی دارای زیبایی و آب و هوای دلپذیر هستند. اما برخی از این شهرها به شکل جذاب و زیبایی خاص بوده و انسان را برای اجاره آپارتمان مبله و اقامت چند روزه ترغیب می کنند. 

استان هایی که می توانیم به عنوان شهرهای شمالی در نظر بگیریم، استانهای مازندران، گلستان و گیلان هستند. این استان ها در سراسر ایران و جهان معروف بوده و برخی از شهرهای خاص در این استانها، به عنوان جاذبه های تاریخی به شمار می روند. 

برای این که شما از دوراهی خلاص شوید، و بدون هیچ نگرانی به سفر بروید، ما در این مطلب برای شما زیباترین شهرهای شمالی را معرفی خواهیم نمود. می توانید با اجاره آپارتمان مبله یا رزرو سوئیت اجاره ای و خانه مبله به راحتی این شهرهای دیدنی را برای تفریح انتخاب کنید. 

رامسر عروس شهرهای شمال

رامسر در استان مازندران واقع شده است و به شکل فوق العاده خاصی از طبیعت بی نظیر برخوردار است. به دلیل همین زیبایی و جذابیتی که شهر رامسر دارد، به عروس شهرهای شمالی معروف شده است. برای بازدید از تمامی زیبایی های این شهر کافیست اقدام به رزرو سوئیت یا اجاره آپارتمان مبله نمایید. 

می توانید به این شهر سفر نموده و چند روزی را در آن اقامت موقتی داشته باشید. زمان کافی خواهید داشت تا از قلعه مارکوه، روستای جواهرده، موزه تماشاگه خزر، بوستان جنگلی صفارود، تله کابین رامسر و … دیدن نمایید. برای بازدید از تمامی این مناطق دیدنی نیاز به محلی برای اسکان خواهید داشت. پس با اجاره آپارتمان مبله از طریق وب سایت املاک باشی، پیش از حرکت از محل اقامت خود مطمئن شوید. 

بندر زیبای انزلی در گیلان

بندری زیبا در استان گیلان که در سال های گذشته از آن به نام بندر پهلوی یاد می شده است. این بندر تجاری و اقتصادی، از زیباترین شهرهای شمالی به شمار می رود، که هر ساله گردشگران و مسافران بسیاری را به سمت خود جذب می نماید. می توان با اجاره آپارتمان مبله از بلند ترین نقاط، این شهر رویایی را تماشا کرد.

بندر انزلی از آب و هوای بسیار معتدل و مرطوبی برخوردار است. به همین دلیل این شهر همیشه سرسبز و زیبا، انسان را به آرامشی عمیق می کشاند. می توانید در روزهای گرم تابستان به انزلی سفرکنید و از دیدنی های این منطقه لذت ببرید. اما اولین قدم برای آغاز سفر، بدون شک محلی برای اسکان و اجاره سوئیت است.

برای این عمل نیز کافیست وارد اپلیکیشن املاک باشی شوید، و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اجاره آپارتمان مبله با قیمتی مقرون به صرفه نمایید. اقامت چند روزه در این شهر بدون شک می تواند روحیه ای عالی را در شما زنده کند.

آپارتمانی جذاب رو به دریای خزر

شهرک توریستی نمک آبرود

یکی دیگر از دیدنی ترین مناطقی که می توانید با سفر به شمال از آن بازدید نمایید، شهرک توریستی نمک آبرود است. این شهرک جذاب هم گردشگر خارجی و هم گردشگر داخلی دارد. به همین دلیل بهتر است پیش از حرکت به سمت نمک آبرود، حتما از اجاره آپارتمان مبله خود با هزینه مقرون به صرفه نسبت به ویلاهای اجاره ای، اطمینان حاصل نمایید. 

می توانید در این منطقه به سراغ تله کابین در ارتفاع 970 متری رفته و خودتان را معلق در میان آسمان و زمین احساس کنید. از سوی دیگر می توانید با مراجعه به باشگاه تیر اندازی، دریاچه مصنوعی با پدالو و .. نیز از تفریح های خاص دیگر لذت ببرید.

آسان ترین روش اجاره آپارتمان برای سفر نوروزی

همیشه اجاره یا رزرو سوئیت و آپارتمان به صرفه برای همه دردسر ساز بوده است. اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های هوشمند، منجر شده است تا دیگر نگران اجاره آپارتمان مبله برای سفر نباشید. با مراجعه به وب سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی می توانید زیباترین ویلا، سوئیت و آپارتمان را اجاره یا رزرو نمایید. 

در سایت ما شما با انواع ویلا، سوئیت و آپارتمان مواجه خواهید شد، که همگی دارای ویژگی های خاصی هستند. می توانید با هر امکاناتی که بخواهید اقدام به اجاره آپارتمان مبله نمایید. اگر از آپارتمان هایی با نمای جنگل لذت می برید، یه ترجیح می دهید آپارتمانی به سمت دریا داشته باشید، کافیست به وب سایت املاک باشی مراجعه کنید. 

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار و ….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا و سوئیت چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما یک خانه را برای اقامت انتخاب میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین اجاره روزانه خانه مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

مزایای اجاره آپارتمان یا رزرو سوئیت شیراز چیست؟

اگر با مزایای رزرو سوئیت شیراز یا اجاره آپارتمان مبله شیراز آشنایی ندارید، این مطلب برای شما تهیه شده است. بسیاری از خانواده ها قبل از انجام سفر برای تصمیم گیری در مورد اجاره سوئیت شیراز یا آپارتمان کمی دو دل هستند..

leilafarhangian

منتشر شده

در

آرامگاه مشاهیر شیراز

اگر با مزایای رزرو سوئیت شیراز یا اجاره آپارتمان مبله شیراز آشنایی ندارید، این مطلب برای شما تهیه شده است. بسیاری از خانواده ها قبل از انجام سفر برای تصمیم گیری در مورد اجاره سوئیت شیراز یا آپارتمان کمی دو دل هستند. البته این موضوع کمی طبیعی است. بسیاری از مسافران با عدم شناخت کافی در مورد مکان های اقامتی شیراز و موقعیت های خاص شهری آن، نمی دانند که دقیقا کدام مجموعه انتخاب ها می تواند برای اقامت مناسب باشد.

رزرو سوئیت شیراز

مزایای رزرو سوئیت شیراز

اگر نگاهی به لیست سوئیت های موجود در شهر شیراز در سایت املاک باشی بیندازید، به خوبی متوجه وجود طیف وسیعی از آنها می شود که هرکدام ظاهر و امکانات مختلفی دارند. اکثر این سوئیت ها مبله بوده و ظرفیت افراد زیادی  در حد 4 الی 6 نفر و یا بیشتر را دارا می باشند که به متراژ و تعداد اتاق خواب بستگی دارد . شما با رزرو سوئیت چیزی کمتر از رزرو یک خانه مستقل ندارید. برخی از این سوئیت ها در شیراز یک الی دو خواب دارند و برخی دیگر شامل اتاق خواب نمی شوند.

اگر به این موضوع در زمان رزرو سوئیت شیراز اهمیت می دهید و جمعیت بالایی دارید، حتما سوئیت های یک یا دو خوابه را انتخاب کنید. به طبع رزرو سوئیت شیراز بدون اتاق هزینه کمتری دارد و شما ملزم به پرداخت هزینه بیشتر براساس متراژ سوئیت نیز نخواهید بود. در سایت املاک باشی ریز هزینه ها به همراه امکانات ارائه شده جهت رزرو سوئیت شیراز به صورت جداگانه آورده شده است که این موضوع، روند کار را برایتان کمی آسان تر خواهد کرد.

مزایای رزرو و اجاره آپارتمان مبله شیراز

مورد بعدی جهت اقامت در شیراز در کنار بررسی رزرو سوئیت شیراز، اجاره آپارتمان مبله در این شهر است. همانطور که از نام این مکان اقامتی پیداست، شما امکانات و شرایط یک آپارتمان مستقل را بعد از ورود به آن تجربه خواهید کرد و حتماً از مزایای وجود اتاق و امکانات ویژه یک آپارتمان بهره مند خواهید شد.

رزرو و اجاره آپارتمان مبله شیراز در دسته بندی های مختلف متوسط تا لوکس قرار می گیرند. ظاهر بعضی از این آپارتمان ها کاملاً امروزی بوده و هزینه پرداختی شما کمی بیشتر از رزرو یک آپارتمان معمولی و متوسط خواهد بود.  برای بسیاری از افراد، لوکس بودن مکان اقامتی فارغ از رزرو سوئیت شیراز یا اجاره آپارتمان مبله مدرن و امروزی بودن آن است. در سایت و اپلیکیشن املاک باشی، شما به آسانی می توانید موارد متعددی را بیابید که دسته بندی های ذکر شده جای می گیرند.

اجاره آپارتمان مبله شیراز

مزایای اجاره روزانه خانه شیراز

بسیاری از خانه ها جهت اجاره روزانه خانه شیراز داخل مناطق نزدیک به مرکز شهر یا مراکز مهم مانند آرامگاه سعدی و حافظ جای گرفته اند و می توانند برای دسترسی شما به این مناطق مفید واقع شوند. شما با بررسی موقعیت قرار گیری آنها در این شهر و هدف خود از سفر می توانید بهترین مورد را انتخاب کنید. خیلی از این خانه ها دارای پارکینگ، امکان به همراه بردن نفر اضافه به همراه تخت و اجازه بردن حیوانات خانگی هستند.

تک تک مزایای گفته شده در مورد رزرو سوئیت شیراز یا آپارتمان و خانه در داخل سایت املاک باشی به آسانی قابل بررسی هستند؛ تا پس از رزرو و ورود به مکان اقامتی مورد نظر دچار مشکل نشوید. نمونه مشابه خارجی مناسب این مورد را می توانید با مراجعه به سایت (www.airbnb.com) مشاهده نمایید.

اجاره سوئیت شیراز برای نوروز

نوروز یکی از مهم ترین مناسبت ها برای رزرو سوئیت شیراز و یا آپارتمان است که هرساله مشتاقان خاص خود را دارد. سایت املاک باشی با ایجاد بستر آنلاین جهت رزرو آسان و بدون دردسر امکانی را فراهم کرده است تا شما به آسانی بتوانید سوئیت، آپارتمان یا منزل مورد نظر خود را بیابید و قبل از شروع تایم نوروز یا به صورت اجاره روزانه خانه شیراز بدون محدودیت اقدام به رزرو نمایید. برای انجام این کار تنها کافیست که به سایت املاک باشی سر بزنید یا از اپلیکیشن آن استفاده کنید.

با استفاده از این سایت به راحتی می توانید مزایای رزرو سوئیت شیراز، یا آپارتمان و حتی منزل را با یکدیگر مقایسه کنید، قیمت ها را بررسی کنید و در صورت یافتن بهترین قیمت مورد نظرتان، با میزبان مورد نظر براساس قوانین و شرایط استاندارد سایت ارتباط برقرار کنید.

اجاره روزانه خانه شیراز

چرا سایت آنلاین املاک باشی را انتخاب کنیم؟

آیا تا به حال به طور سنتی اقدام به رزرو سوئیت شیراز یا آپارتمان کرده اید؟ حتی تجربه رزرو مکان اقامتی در شهری غیر از شیراز را داشته اید؟ برخی از تجربیات مشتریان پس از اتمام سفر با رزرو و اجاره سنتی که در گذشته رواج داشته است چندان رضایت بخش نبوده است. می توان این نوع انتخاب را یک انتخاب چشم بسته دانست که نهایتا بعد از بررسی چند مورد کوتاه تصمیم می گیرید به یک گزینه نزدیک به هدف رضایت دهید و در آن اقامت داشته باشید.

این در حالیست که امکان رزرو سوئیت شیراز آنلاین یا آپارتمان در سایت املاک باشی، انواع و اقسام مکان های اقامتی را به همراه شرایط و امکانات موجود در آنها در اختیارتان قرار می دهد و شما عملا نیاز ندارید تا خانه مورد نظر را به طور فیزیکی بررسی نمایید و خستگی های مرتبط با آن را تجربه نمایید.

سوالات متداول

برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 02632565304 و 02632565296 و 09360263804 آماده پاسخگویی به شماست.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله در شیراز چقدر است؟

اجاره روزانه آپارتمان مبله در شیراز با توجه به منطقه، متراژ و امکانات از شبی حداقل 85,000 تومان تا 1,400,000 تومان متغیر است.

برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در شیراز چه مدارکی لازم است ؟

از آنجا که اقامتگاه بصورت مبله با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ارائه حداقل یک مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی یا شناسنامه در هنگام دریافت کلید الزامی است. با این حال میتوانید با میزبان در این مورد توافق کنید.

چگونه در شیراز به صورت آنلاین آپارتمان مبله رزرو کنم ؟

وارد سایت املاک باشی شوید، شهر شیراز را انتخاب کنید، کلیه اقامتگاه های شهر شیراز (بیش از 150 مورد) به همراه قیمت و تصاویر با امکان فیلتر کردن برای شما نمایش داده میشود، اقامتگاه مورد نظر را انتخاب و پس از مشاهده جزئیات و اطمینان از شرایط ملک بر روی دکمه ‘درخواست رزرو’ کلیک کنید. درخواست رزرو ثبت کنید منتظر بمانید تا میزبان پاسخ دهد از قسمت چت می توانید سوالات خود را با میزبان مطرح کنید. همچنین در تمامی مراحل پشتیبانها همراه شما و اماده خدمات رسانی به شما هستند

ادامه مطلب

آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه هم امکان پذیر است

leilafarhangian

منتشر شده

در

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه : این روزها با پیشرفت های تکنولوژی و ارتقا سطح و مدل زندگی ها ی جدید، کسب و کارها هم شکل دیگری به خود گرفته اند.ممکن است بخاطر شرایط کاری مجبور باشیم مدتی محل زندگی خود را ترک کنیم و برای یک ماموریت کاری و تجاری به تهران بیاییم.

بنابراین باید برای مدت اقامت خود در تهران به فکر محلی برای اسکان باشیم. اجاره آپارتمان درتهران برای یک ماه می تواند راهکار خوبی برای کاهش هزینه ها باشد.

ممکن است به هر دلیل دیگری به غیر از دلایل کاری هم نیاز به اقامت کوتاه مدت در تهران داشته باشید. گاهی ناگزیر بخاطر پیگیری روند درمان ، گذراندن یک دوره آموزشی ویژه یا حتی زندگی کوتاه مدت در تهران بطور آزمایشی به منظور تصمیم برای مهاجرت،سفر می کنید. بهرحال در همه این موارد شما باید مکانی امن و آرام برای زندگی داشته باشید.

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه

چرا اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه مناسب است؟

فرض کنید قرار است برای یک ماه در تهران اقامت داشته باشید، با یک محاسبه سرانگشتی متوجه می شوید که هزینه های هتل برای این مدت سرسام آور است و کمتر کسی پیدا می شود که بتواند از پس این هزینه ها برآید.

اکنون فکر کنید آپارتمانی با تمام امکانات رفاهی زندگی، مانند وسایل آشپزخانه، شوفاژ، گاز ، اسپیلت و مبلمان در اختیار شما قرار می گیرد و مهم تر از آن اینکه منطقه جغرافیایی آن در تهران را هم خودتان انتخاب می کنید. در قبال همه اینها تنها باید یک هزینه کلی بعنوان اجاره ماهانه پرداخت کنید،نظرتان چیست؟ معلوم است بهتر از این نمی شود.

رزرو آنلاین اجاره آپارتمان در تهران

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با چند کلیک ساده وارد سایت املاک باشی شوید و از میان سیلی از موارد اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه مورد مناسب بودجه و شرایط خود را انتخاب کنید و پس از اطمینان کامل، بصورت آنلاین آن را رزرو کنید، به همین راحتی!

پس از آن نوبت ماست که در این مسیر همراه شما باشیم و از صفر تا صد مراحل اقامت شما در آپارتمان را پیگیری کنیم.ما حتی تا زمان پایان اقامت و تحویل واحد به مالک، پیگیر امور شما خواهیم بود .

لازم است یادآوری کنیم که پیش از سفر خود برای رزرو اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه اقدام کنید تا به محض ورود به تهران کلید آپارتمان را تحویل بگیرید.

در اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه شما زندگی در یکی از محله های اصیل تهران هرچند به مدت کوتاهرا تجربه می کنید. می توانید هر غذایی را که می خواهید برای خود تدارک ببینید چرا که آشپزخانه با وسایل آشپزی را در اختیار دارید. ما حتی به فکر آسایش شما برای خرید هم بوده ایم و این آپارتمان ها را در محدوده مراکز خرید، فروشگاه ها و سوپر مارکت در نظر گرفته ایم.

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه

خبر خوش برای اهالی محترم شهر تهران

خبر خوش اینکه اهالی محترم شهر تهران هم می توانند از این موقعیت استثنایی بهره مند شوند.
در برخی مواقع مانند بازسازی ورنگ آمیزی واحد مسکونی افراد مستاصل می شوند که در مدت تعمیرات کجا اقامت داشته باشند.

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه بهترین گزینه برای اقامت های کوتاه مدت در شرایط ویژه است. تهرانی ها حتی می توانند برای برگزاری مراسم بزم و شادی و پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی خود از این آپارتمان های مبله استفاده کنند.

سوالات متداول

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 02632565304 و 02632565296 و 09360263804 آماده پاسخگویی به شماست.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران چقدر است؟

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران با توجه به منطقه، متراژ و امکانات از شبی حداقل 90,000 تومان تا 3,500,000 تومان متغیر است.

در سایت املاک باشی در کدام مناطق تهران میتوانم بصورت روزانه آپارتمان مبله کرایه کنم ؟

بیش از 700 سوئیت مبله ، اپارتمان مبله، خانه، ویلا و اقامتگاه برای اجاره روزانه در تهران وجود دارد، مناطقی همچون پونک, سعادت آباد, جردن, پاسداران, جنت آباد, تهرانپارس, شریعتی, نارمک, قیطریه, گاندی, مرزداران, اشرفی اصفهانی, شهرک غرب, نواب, ونک, بلوار فردوس, میرداماد, نیاوران, انقلاب, تجریش و ده ها منطقه دیگر تهران

مدارک لازم برای اجاره آپارتمان مبله در تهران چیست؟

از آنجا که اقامتگاه بصورت مبله با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ارائه حداقل یک مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی یا شناسنامه در هنگام دریافت کلید الزامی است. با این حال میتوانید با میزبان در این مورد توافق کنید.

چگونه در تهران به صورت آنلاین آپارتمان مبله رزرو کنم ؟

وارد سایت املاک باشی شوید، شهر تهران را انتخاب کنید، کلیه اقامتگاه های شهر تهران (بیش از 700 مورد) به همراه قیمت و تصاویر با امکان فیلتر کردن برای شما نمایش داده میشود، اقامتگاه مورد نظر را انتخاب و پس از مشاهده جزئیات و اطمینان از شرایط ملک بر روی دکمه ‘درخواست رزرو’ کلیک کنید. درخواست رزرو ثبت کنید منتظر بمانید تا میزبان پاسخ دهد از قسمت چت می توانید سوالات خود را با میزبان مطرح کنید. همچنین در تمامی مراحل پشتیبانها همراه شما و اماده خدمات رسانی به شما هستند

ادامه مطلب

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

اجاره روزانه آپارتمان در تهران
آپارتمان مبله2 ماه قبل

اجاره روزانه خانه در تهران روشی راحت برای اقامت در این شهر

پارک نهج البلاغه پونک
اجاره سوئیت4 ماه قبل

اجاره آپارتمان مبله در پونک و معرفی پونک و جاذبه های گردشگری آن

اجاره ویلا رامسر
اجاره سوئیت4 ماه قبل

سفر به عروس شهرهای شمال با اجاره ویلا در رامسر

ویلا اجاره ای لاویج
اجاره روزانه3 ماه قبل

ویلا اجاره ای لاویج و طبیعت زیبای آن

آبشار دو قلوی زمرد
جاذبه های گردشگری4 ماه قبل

آبشار دوقلو زمرد در استان گیلان

شمال
اجاره روزانه4 ماه قبل

اجاره ی ویلا در شمال برای داشتن سفری خاطره انگیز

اجاره ویلا اطراف کرج
اجاره روزانه4 ماه قبل

اجاره ویلا اطراف کرج با قیمت ارزان و مناسب

آبشار زرده لیمه
جاذبه های گردشگری4 ماه قبل

جاذبه های گردشگری استان چهارمحال و بختیاری

جاذبه های گردشگری گیلان
اجاره ویلا2 ماه قبل

جاذبه های گردشگری گیلان از منظر تاریخی و طبیعت گردی

جاذبه های گردشگری شمال
جاذبه های گردشگری3 ماه قبل

معرفی چند نمونه از زیباترین جاذبه های گردشگری شمال به تفکیک استان

اجاره سوئیت ارزان
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

اجاره ویلا روزانه کردان
اجاره روزانه3 ماه قبل

با اجاره ویلا روزانه کردان آخر هفته های خوبی را سپری نمائید

اجاره ویلا در ماسال
اجاره روزانه4 هفته قبل

اجاره ویلا در ماسال ، تنها یک رویا نیست

اجاره ویلا در لاهیجان
اجاره روزانه3 ماه قبل

اجاره ویلا در لاهیجان عروس شهرهای گیلان

جاذبه های گردشگری شیراز
جاذبه های گردشگری4 ماه قبل

دیدنی ترین جاذبه های گردشگری شیراز

استان یزد
جاذبه های گردشگری2 ماه قبل

استان یزد؛ دیار قنات و قنوت و قناعت

اجاره ویلا دماوند
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا دماوند با سایت املاک باشی ارزان تر است

اقامتگاه بوم گردی ایران
بوم گردی2 ماه قبل

آشنایی با اقامتگاه بوم گردی ایران

سیاهکل
اجاره روزانه3 ماه قبل

شهر سیاهکل و طبیعت بکر و دست نخورده اش

جاذبه های گردشگری کرج
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا برای سفری مهیج، در دل جاذبه های گردشگری کرج

رزرو ویلا کردان
اجاره روزانه2 ماه قبل

با رزرو ویلا کردان تعطیلات رویایی داشته باشید

اجاره ویلا فشم
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا فشم ، اجاره تکه ای از بهشت روی زمین

اجاره روزانه2 ماه قبل

ویلا اجاره ای در شمال استان های مازندران ، گیلان و گلستان

اجاره منزل در تهران
اجاره روزانه3 روز قبل

اجاره خانه کوتاه مدت در تهران یا هتل؟

جاذبه های گردشگری مشهد
جاذبه های گردشگری3 ماه قبل

آشنایی با جاذبه های گردشگری مشهد و اجاره آپارتمان مبله مشهد

آپارتمان مبله4 ماه قبل

اجاره آپارتمان مبله تهران

جاذبه گردشگری اصفهان
اصفهان2 ماه قبل

شرح کامل از جاذبه گردشگری اصفهان

اجاره ویلا شهریار
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا شهریار در چند دقیقه!

اجاره ویلا کردان
اجاره روزانه3 ماه قبل

اجاره ویلا کردان بهشتی در نزدیکی تهران

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه
آپارتمان مبله1 ماه قبل

اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه هم امکان پذیر است

سوئیت تهران روزانه
اجاره روزانه4 روز قبل

سوئیت تهران روزانه را چطور انتخاب کنم؟

شهر رشت
اجاره روزانه2 ماه قبل

شهر رشت یکی از قدیمی ترین و زیباترین شهرهای ایران

اجاره ویلا در بندر انزلی
اجاره روزانه3 هفته قبل

با اجاره ویلا در بندر انزلی سفری رویایی بسازید

اقامتگاه-بوم-گردی.jpg-3
اجاره روزانه2 ماه قبل

اقامتگاه بوم گردی اصفهان با دیوارهای گلی و پنجره‌های رنگی

اجاره ویلا در چالوس
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا در چالوس را به ما بسپارید

اجاره سوئیت لوکس روزانه در تهران
اجاره روزانه1 ماه قبل

با اجاره سوئیت لوکس روزانه در تهران ، تجربه ای خاص داشته باشید

اجاره منزل اصفهان
آپارتمان مبله3 ماه قبل

اجاره منزل اصفهان نزدیک مکان های تاریخی

سوئیت روزانه تهران
اجاره روزانه3 ماه قبل

برای اجاره سوئیت روزانه تهران حتما این مطلب را بخوانید!

اجاره ویلا در نوشهر
اجاره روزانه2 ماه قبل

اجاره ویلا در نوشهر؛ به همین راحتی

اجاره سوئیت در تهران
اجاره روزانه3 روز قبل

چرا اجاره سوئیت در تهران بهتر است؟

اجاره آپارتمان روزانه در تهران
آپارتمان مبله4 روز قبل

اجاره آپارتمان روزانه در تهران از کدام سایت بگیرم؟

روستای کجور
اجاره روزانه2 ماه قبل

روستای کجور سلطان روستاهای مازندران

دیدنی های چابهار
اجاره روزانه2 ماه قبل

دیدنی های چابهار؛ شهر همیشه بهار

اجاره خانه روزانه تهران
آپارتمان مبله2 ماه قبل

اجاره خانه روزانه در تهران چه مزیتی دارد؟

اجاره سوئیت در تهران
اجاره روزانه2 ماه قبل

آیا اجاره سوئیت در تهران روزانه مناسب است؟

اجاره روزانه خانه تهران
آپارتمان مبله3 روز قبل

اجاره روزانه خانه تهران؛ به همین سادگی هاست

رزرو سوئیت در تهران
اجاره روزانه4 روز قبل

رزرو سوئیت در تهران

رزرو اقامتگاه در کیش
اجاره روزانه3 ماه قبل

رزرو سوئیت در کیش ؛ مرواریدی در خلیج فارس

آپارتمان مبله اصفهان
آپارتمان مبله4 ماه قبل

آپارتمان مبله اصفهان، زیبا و راحت

مکانهای تاریخی یزد
اجاره روزانه3 ماه قبل

اجاره سوئیت و بازدید از مکانهای تاریخی یزد را از دست ندهید

خانه اجاره ای در شیراز
اجاره روزانه2 ماه قبل

زیباترین خانه اجاره ای در شیراز برای اسکان موقت

اجاره ساعتی خانه
آپارتمان مبله6 ماه قبل

املاک باشی اجاره خانه ساعتی ندارد فقط اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه

اجاره خانه مبله شیراز
اجاره روزانه3 ماه قبل

اجاره خانه مبله شیراز با قیمت کم برای سفر در دل تاریخ

اجاره خانه روستایی ماسوله شهر پلکانی
اجاره روزانه7 ماه قبل

اجاره خانه روستایی ماسوله شهر پلکانی

اجاره کلبه جنگلی شیرگاه شهر پل های تاریخی
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره کلبه جنگلی شیرگاه شهر پل های تاریخی

اجاره کلبه جنگلی در گرگان؛ شهر سرسبز و رویایی
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره کلبه جنگلی در گرگان؛ شهر سرسبز و رویایی

اجاره سوئیت در واجارگاه شهر چای سبز ایرانی
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت در واجارگاه شهر چای سبز ایرانی

خانه اجاره ای در کجور؛ روستایی دیدنی در نوشهر مازندران
اجاره روزانه5 ماه قبل

خانه اجاره ای در کجور؛ روستایی دیدنی در نوشهر مازندران

رزرو ویلا روزانه در فومن شهر مجسمه ها
اجاره روزانه7 ماه قبل

رزرو ویلا روزانه در فومن شهر مجسمه ها

اجاره خانه در رستم آباد گیلان؛ شهر قصه ها
آپارتمان مبله6 ماه قبل

اجاره خانه در رستم آباد گیلان؛ شهر قصه ها

اجاره سوئیت در سیاهکل شهر جنگل های سرسبز
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت در سیاهکل شهر جنگل های سرسبز

رزرو سوئیت اردبیل شهر پر از سبزه و سنبل
آپارتمان مبله7 ماه قبل

رزرو سوئیت اردبیل شهر پر از سبزه و سنبل

اجاره سوئیت در نیشابور؛ شهر تاریخ ساز ایران
اجاره روزانه4 ماه قبل

اجاره سوئیت در نیشابور؛ شهر تاریخ ساز ایران

رزرو ویلا در بابلسر برای آغاز سفری خاطره انگیز
اجاره روزانه6 ماه قبل

رزرو ویلا در بابلسر برای آغاز سفری خاطره انگیز

خانه اجاره ای در گلوگاه؛ شهر ییلاقی مازندران
اجاره روزانه5 ماه قبل

خانه اجاره ای در گلوگاه؛ شهر ییلاقی مازندران

خانه اجاره ای کلارآباد شهری با روستاهای گردشگری
اجاره روزانه5 ماه قبل

خانه اجاره ای کلارآباد شهری با روستاهای گردشگری

اجاره ویلا رودبار شهر زیتون های سبز
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره ویلا رودبار شهر زیتون های سبز

رزرو سوئیت در رشت خطه سرسبز ایران
اجاره سوئیت6 ماه قبل

رزرو سوئیت در رشت خطه سرسبز ایران

خانه اجاره ای در رویان شهر ساحلی مازندران
اجاره روزانه6 ماه قبل

خانه اجاره ای در رویان شهر ساحلی مازندران

اجاره ویلا در شهریار یک روزه برای بازدید و تفریح آخر هفته ای
اجاره روزانه4 ماه قبل

اجاره ویلا در شهریار یک روزه برای بازدید و تفریح آخر هفته ای

اجاره سوئیت کلاچای و سفر به شهر رودخانه های خروشان
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت کلاچای و سفر به شهر رودخانه های خروشان

اجاره روزانه ویلا آستانه اشرفیه شهر دیدنی گیلان
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا آستانه اشرفیه شهر دیدنی گیلان

اجاره ویلا چابکسر برای آغاز سفری خاطره انگیز
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره ویلا چابکسر برای آغاز سفری خاطره انگیز

رزرو ویلا در آستارا شهر بامهای سفالی
اجاره روزانه7 ماه قبل

رزرو ویلا در آستارا شهر بامهای سفالی

رمز پویا چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟
گردشگری3 ماه قبل

رمز پویا چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟

اجاره ویلا در مرزیکلا شهر کلبه های چوبی
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره ویلا در مرزیکلا شهر کلبه های چوبی

اجاره روزانه ویلا در ساری شهر دریاچه ها
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا در ساری شهر دریاچه ها

اجاره روزانه ویلا در بهشهر مازندران
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا در بهشهر مازندران

اجاره ویلا در لنگرود شهر سواحل بی نظیر
اجاره روزانه7 ماه قبل

اجاره ویلا در لنگرود شهر سواحل بی نظیر

سفر خاطره انگیز با اجاره ویلا ساحلی رودسر
اجاره روزانه6 ماه قبل

سفری خاطره انگیز با اجاره ویلا ساحلی رودسر

اجاره خانه در بندر کیاشهر و آغاز سفری هیجان انگیز
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره خانه در بندر کیاشهر و آغاز سفری هیجان انگیز

اجاره سوئیت در نشتارود شهر سرسبز و دیدنی
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت در نشتارود شهر سرسبز و دیدنی

اجاره سوئیت در لاریجان مازندران؛ شهر سرد و کوهستانی
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره سوئیت در لاریجان مازندران؛ شهر سرد و کوهستانی

رزرو آپارتمان مبله برای آغاز سفری خاطره انگیز
آپارتمان مبله4 ماه قبل

رزرو آپارتمان مبله برای آغاز سفری خاطره انگیز

رزرو ویلا عباس آباد شهر جنگل های زیبا
اجاره روزانه6 ماه قبل

رزرو ویلا عباس آباد شهر جنگل های زیبا

آغاز سفری لذت بخش به اصفهان و اجاره آپارتمان در شاهین شهر
آپارتمان مبله4 ماه قبل

آغاز سفری لذت بخش به اصفهان و اجاره آپارتمان در شاهین شهر

اجاره ویلا قائم شهر زیباترین خاطره زندگی
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره ویلا قائم شهر زیباترین خاطره زندگی

اجاره سوئیت در آمل شهر جنگل های بکر
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت در آمل شهر جنگل های بکر

اجاره خانه در بابل؛ شهر جنگل های سرسبز
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره خانه در بابل؛ شهر جنگل های سرسبز

رزرو ویلا در کتالم؛ شهر ساحلی و زیبا
اجاره روزانه5 ماه قبل

رزرو ویلا در کتالم؛ شهر ساحلی و زیبا

اجاره ویلا در چمستان؛ شهر عاشقان
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره ویلا در چمستان؛ شهر عاشقان

اجاره روزانه ویلا در پره سر؛ شهر سرسبز گیلان
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا در پره سر؛ شهر سرسبز گیلان

رزرو ویلا رحیم آباد و آغاز سفر خاطره انگیز
اجاره روزانه6 ماه قبل

رزرو ویلا رحیم آباد و آغاز سفر خاطره انگیز

رزرو سوئیت بندر ترکمن برای گردش در این شهر زیبا
اجاره روزانه5 ماه قبل

رزرو سوئیت بندر ترکمن برای گردش در این شهر زیبا

اجاره سوئیت ارزان در ایلام
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره سوئیت ارزان در ایلام؛ شهر دیدنی و بی نظیر

اجاره ویلا چمخاله؛ شهر جزیره ای گیلان
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره ویلا چمخاله؛ شهر جزیره ای گیلان

اجاره ویلا خزرشهر؛ شهرکی لوکس و منحصر به فرد
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره ویلا خزرشهر؛ شهرکی لوکس و منحصر به فرد

ویلا اجاره ای سنگر و آغاز سفری لذت بخش به این خطه
اجاره روزانه6 ماه قبل

ویلا اجاره ای سنگر و آغاز سفری لذت بخش به این خطه

اجاره ویلا سادات شهر؛ شهر سعادت
اجاره روزانه5 ماه قبل

اجاره ویلا سادات شهر، شهر سعادت

اجاره سوئیت خمام شهر توریستی با طبیعتی بکر
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره سوئیت خمام شهر توریستی با طبیعتی بکر

اجاره ویلا و سوئیت ارزان در دیلمان؛ شهر دشت های رویایی
اجاره سوئیت4 ماه قبل

اجاره ویلا و سوئیت ارزان در دیلمان؛ شهر دشت های رویایی

اجاره روزانه ویلا در کرج برای استراحتی کوتاه مدت
اجاره روزانه4 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا در کرج برای استراحتی کوتاه مدت

اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای گردش در پایتخت
آپارتمان مبله4 روز قبل

اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای گردش در پایتخت

اجاره روزانه ویلا در زیباکنار برای آغاز سفری توریستی
اجاره روزانه6 ماه قبل

اجاره روزانه ویلا در زیباکنار برای آغاز سفری توریستی