Connect with us

اجاره روزانه

سادات شهر، شهر سعادت و زیبایی

سادات شهر در استان مازندران یکی از زیباترین مناطق دیدنی و گردشگری این منطقه به شمار می رود. این شهر در منطقه رامسر است. مردم این شهرستان بسیار خونگرم هستند.

م . س

منتشر شده

در

سادات شهر، شهر سعادت و زیبایی 

شهرهای سادات شهر و کتالم را می توانیم از جمله شهرهای خاص و زیبای استان مازندران به شمار آوریم. این شهرها در بخش مرکزی شهرستان رامسر واقع شده اند. نام قدیمی این شهرستان در قدیم به سادات محله شهرت داشته است. 

با این که این شهرستان از توابع استان مازندران است، اما مردم محلی سادات شهر، به زبان گیلکی صحبت می کنند. می توانیم مردم این منطقه را به تالش، گیلک و مازندران تقسیم نماییم. از این رو بیشتر مردم به زبان های گیلکی صحبت می کنند. 

نزدیکی سادات شهر به شهرهای زیبای تنکابن و رامسر، باعث شده است تا این منطقه نیز همچون مناطق دیگر، گردشگر پذیر باشد. با سفر به این منطقه می توانید از هرج و مرج شهرها دور شوید، ساعات خوشی را در این شهرستان به سر ببرید. 

به صراحت می توانیم بگوییم که سادات شهر نیز همچون دیگر شهرهای شمالی از جاذبه های طبیعی بسیاری برخوردار است. این شهرستان از سمت جنوب به کوه های زیبای لیماک، لرسانور و… متصل شده است. از سمت شمال به دریای خزر راه دارد.

شرق شهرستان سادات شهر به رودخانه نیسارود و غرب این شهرستان به تلخ آب رود منتهی می شود. به همین دلیل از هر طرف زیبایی های ناب و خاصی دارد. می توانید سفری خاطره انگیز به این منطقه داشته باشید.

جاذبه های دیدنی و گردشگری زیبا

شهرستان سادات شهر یکی از مناطق دیدنی و زیبای استان مازندران، منبعی از آب گرم است. چشمه های آب گرم در این منطقه زیبایی خاصی دارند. علاوه بر آن می توانید در این منطقه به تفریح بپردازید. 

چشمه های آب گرم:

ارتفاعات ییلاقی این شهرستان دارای چشمه های زیبای آب گرم است. این آبهای گرم دارای مواد مغذی و معدنی بسیاری است. مردم این مناطق اکثرا به دامداری و باغداری شهرت دارد. با سفر به این شهرستان و بازدید از چشمه های آب گرم، می توانید لذتی عالی را تجربه کنید.

ساحل زیبای کتالم:

نزدیکی سادات شهر و کتالم به یکدیگر باعث شده است، زیبایی های طبیعی این شهرستان ها از جمله مناطق دیدنی و گردشگری به شمار روند. با سفر به این منطقه می توانید از منطقه ساحلی کتالم نیز دیدن نمایید. 

قلعه جذاب مارکوه:

این قلعه که در منطقه سادات شهر واقع شده است، یکی دیگر از مناطق دیدنی و گردشگری به شمار می رود. مساحت این قلعه 600 متر است و ارتفاع بلند ان، جذابیتی عالی به طبیعت این شهرستان بخشیده است. 

بازار های محلی و سوغات های زیبا

چهارشنبه بازارهای شهرستان سادات شهر از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. مردم این منطقه اکثرا دامدار و باغدار هستند. از این رو می توانید سوغات های عالی همچون چای ایرانی اعلا، مرکبات خوشمزه و زیبا، انواع ترشی ها و… را خریداری نمایید.

اقامتگاه و محل اسکان های عالی سادات شهر

املاک باشی در وب سایت خود زیباترین ویلاهای اجاره ای را برای مسافرین ارائه نموده است. می توانید با مراجعه به سایت املاک باشی یا با نصب اپلیکیشن املاک باشی اقدام به اجاره ویلا شمال نمایید. زیبایی های شهرهای شمالی همیشه باعث سفر مسافرین و گردشگران به این منطقه شده است. 

می توانید با اجاره ویلا در سادات شهر، سفری خاطره انگیز را برای خود و خانواده خود تدارک ببیند. علاوه بر آن اجاره سوئیت در سادات شهر، از طریق وب سایت املاک باشی مقرون به صرفه و آسان است. سفری خاطره انگیز را برای خود و خانوادتان تدارک ببیند. 

ادامه مطلب
اضافه کردن دیدگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =

اجاره روزانه

کتالم شهر زیبا و ساحلی

شهر زیبای کتالم یکی دیگر از مکان های دیدنی و گردشگری در میان شهرهای شمالی به شمار می رود. کتالم و سادات شهر به یکدیگر نزدیک هستند.

م . س

منتشر شده

در

توسط

کتالم

کتالم شهر زیبا و ساحلی

شهری در بخش جنوبی رامسر که تنهای 4 کیلومتر با این شهر فاصله دارد. زیبایی شهر کتالم می تواند شما را به هیجان آورد. شهرهای شمال همگی زیبا هستند. اما برخی از شهرها جذابیت منحصر به فردی دارند. این دسته از شهرهای انسان را به شمال علاقه مند می کنند.

با سفر به کتالم این شهر توریستی می توانید از جاذبه های طبیعی ان استفاده نمایید. ساحل زیبای دریا خزر در این منطقه رنگ دیگری دارد. علاوه بر آن تمام ارتفاعات این شهر پوشیده از درختان سربه فلک کشیده ای جنگلیست. سرسبزی و طراوت را در هر گوشه و کنار این شهر می توانید حس کنید.

مردم محلی کتالم به زبان مازندرانی و گیلانی صحبت می کنند. هرساله مسافرین بسیاری برای تفریح و گردش به این شهر زیبا سفر می کنند. اگر به دنبال کشف دنیایی جدید هستید می توانید به رامسر سفر کنید. شهرهای این منطقه دنیای رویایی را برای انسان تداعی می کنند.

مکان های گردشگری و جاذبه های دیدنی 

شمال ایران همیشه به دلیل طبیعت و ساحل زیبایش مورد پسند افراد بسیاری بوده است. اما این شهرهای زیبا تنها مکان های دیدنی و جذاب شان ساحل و جنگل نیست. می توانید با سفر به کتالم مکان های دیگری را نیز ببینید و لذت ببرید. 

چشمه آب گرم سادات شهر:

یکی از جاذبه های دیدنی شهر کتالم چشمه ی آبگرم سادات شهر است. سادات شهر بسیار به این شهر نزدیک است. از این رو تمام مناطق دیدنی این دو شهر جزو جاذبه های گردشگری به شمار می روند. این چشمه های آب گرم دارای املاح و مواد معدنی بسیار زیادی هستند.

ساحل جذاب کتالم

ساحل رویایی کتالم:

ساحل دریای خزر در این شهر بی نظیر است. گویی یکی از کشورهای اروپایی در ایران متولد شده است. جذابیت و طبیعت فوق العاده ای که سرتاسر کتالم را در بر گرفته است، این ساحل را به رویایی ترین منطقه رامسر تبدیل نموده است. 

با سفر به این شهر زیبا می توانید چشم اندازی وسیع از دریا را شاهد باشید. تپه های بلند و سرسبز، که همگی با درختان بلوط، شمشاد و ازگیل پوشیده شده اند. همگی زیبایی کتالم را چندین برابر کرده اند. با سفر به این شهر دنیایی رویایی را در پیش روی خود خواهید دید.

بازار های هفتگی و سوغات های محلی کتالم

این شهر در روزهای دوشنبه رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. دوشنبه بازار های کتالم محلی مناسب برای تجربه همزیستی به شمار می رود. می توانید در این بازار علاوه بر خرید محصولات محلی آن هم بی واسطه، شور و هیجان را در میان مردم شاهد باشید. 

بازار های هفتگی همیشه محلی مناسب برای خرید سوغات بوده اند. مسافرین اکثرا در این محیط ها اقدام به خرید سوغات ها و صنایع دستی محلی می کنند. فراموش نکنید در سفر به شهرهای شمال، از بازار های محلی آن نیز دیدن نمایید.

قلعه ای مارکو در کتالم

اقامتگاه و ویلا در کتالم

سفر به کتالم همیشه نیاز به محلی برای استقامت دارد. زمانی که به شهرهای زیبای شمال سفر می کنیم باید محلی برای استراحت داشته باشیم. اجاره ویلا شمال از طریق وب سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی بسیار آسان و مقرون به صرفه است.

با مراجعه به وب سایت ما می توانید، انواع ویلاها و سوئیت های بینظیر با تمام امکانات را در شمال مشاهده نمایید. اجاره سوئیت در کتالم همانقدر اسان و راحت است که اجاره ویلا در کتالم. پس بدون هیچ نگرانی و با صرف کمترین زمان به این شهر سفر کنید.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

سرزمین گلاب و آدینه، گلوگاه

گلوگاه در دل مازندران. می توانید برای استراحت و یا حتی تخلیه انرژی به این منطقه سفر کنید.این شهر بی نظیر با عطری از گلاب است.

م . س

منتشر شده

در

توسط

گلوگاه

سرزمین گلاب و آدینه، گلوگاه

شهری با تاریخی غنی و پیشینه ای کهن در دل مازندران. گلوگاه این شهر گلاب و آدینه زیبایی های بی نظیر و بی مانندش را به رخ میکشد. مردم محلی این شهرستان، شهر خود را شهر گلاب می نامند. از این رو می توانیم بگوییم عطر گلاب در سرتاسر این شهر پیچیده است.

در زمان حمله مغول ها به ایران این سرزمین رویایی از بین رفت. اما پس از چند سال مجددا سر بر افراشت و امروزه به عنوان یکی از مناطق دیدنی در استان مازندران به شمار می رود. مردم این شهر به زبان ترکی صحبت می کنند. اهالی گلوگاه از طایفه های گلو و کلبادی ها می باشند.

بهترین زمان برای سفر به این شهر فصل بهار و تابستان می باشد. در فصل های سرد سال مسافرت به این منطقه می تواند خطرناک باشد. گلوگاه تنها 5 کیلومتر از دریا فاصله دارد و از شمال به کوه های سرسبز البرز، و از جنوب به دریا متصل است. می توانید از سمت بهشهر به این شهرستان زیبا سفر کنید. 

جاذبه های دیدنی و گردشگری 

این شهر نیز همچون دیگر شهرهای شمال از جذابیت های دیدنی بسیاری برخوردار است. می توانید با سفر به گلوگاه از مکان های زیر دیدن نمایید.

ارتفاعات گلوگاه

منطقه توسکا چشمه:

این منطقه زیبا که در بخش جنوبی شهر گلوگاه قرار گرفته است، از طبیعت زیبا برخوردار می باشد. می توانید در این منطقه درختان زیبای توسکا را از نزدیک مشاهده نمایید. خنک بودن طبیعت توسکا در هوای گرم تابستان می تواند مکانی مناسب برای تفریح باشد.

اسکله آشوراده:

آشوراده در نزدیکی بندر ترکمن قرار دارد اما از سمت گلوگاه نیز 37 کیلومتر فاصله دارد. می توانید با سفر به این شهر از اسکله ی زیبای آشوراده نیز دیدن نمایید. تا بتوانید صنایع دستی و سوغاتی های زیبایی را برای خود تهیه نمایید. آشوراده یکی از زیباترین جزیره های ایران به شمار می رود.

روستای آغوز دره:

این روستا که در ارتفاعی بلند واقع شده است، منظره ای زیبا و جذاب را برای گردشگران به نمایش گذاشته است. می توانید با سفر به آغوز دره جاذبه ای دیدنی را تجربه نمایید. این روستای عالی در دل کوه های سرسبز مازندران و 45 کیلومتری شهرستان گلوگاه واقع شده است.

طبیعت گلوگاه

گورستان سفید چاه: 

این گورستان بعد از گورستان خالد نبی، عجیب ترین گورستان در ایران به شمار می رود. می توانید بر روی هر یک از این قبر ها طراحی های عجیبی را مشاهده نمایید. قدمت گورستان سفید چاه به 1200 سال پیش باز می گردد. حکایت ها و داستان های جالبی در مورد این گورستان بیان می کنند. می توانید با سفر به گلوگاه از نزدیک شاهد این منطقه عجیب باشید.

ساحل زیبای دریا:

یکی دیگر از جاذبه های شهرستان گلوگاه، ساحل دریای خزر است. کسانی که برای سفر به شهرهای شمالی می روند، همیشه به دنبال ساحل و دریا و جنگل هستند. می توانید هر سه این زیبایی ها را در این شهرستان بدست آورید.

محل اسکان و اقامت در شهر گلوگاه

سفر همیشه برای انسان ها خستگی در بر دارد. زیرا هیجاناتی که در سفر تجربه می کنیم، در زندگی روزمره تجربه نخواهیم کرد. به همین دلیل انرژی زیادی را برای لذت بردن از این تفریحات صرف می کنیم. وب سایت املاک باشی زیباترین و خاص ترین مکان های اسکان و استراحت را به شما معرفی می کند. 

می توانید برای اجاره ویلا شمال به سایت املاک باشی یا به اپلیکیشن املاک باشی مراجعه نمایید. تا بتوانید پس از یک روز خسته کننده و پر از هیجان در ویلایی استراحت کنید. اجاره ویلا در گلوگاه و اجاره سوئیت در گلوگاه از طریق املاک باشی میسر شده است. کافیست کمی زمان بگذارید و اقدام به اجاره و یا رزرو ویلا نمایید.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

خزرشهر شهرک ساحلی و جذاب

خرزشهر جذابیت ظاهری و ساحل زیبای این شهرک خود به تنهایی این منطقه را دیدنی و جذاب نموده است. می توانید سفری لاکچری را در این شهرک تجربه نمایید.

م . س

منتشر شده

در

توسط

خزرشهر

خزرشهر شهرک ساحلی و جذاب

شهرک خزرشهر در استان مازندران واقع شده است. گرانترین و شیک ترین ویلاهای ساحلی در این محل ساخته شده اند. این شهر در حد فاصل بابلسر و فریدونکنار قرار دارد. ویلاهای این شهر زیبا از نظر قیمت بالا بیست میلیار تومان هستند.

یکی از لاکچری ترین مناطق مازندران شهرک خزرشهر به شمار می رود. این شهرک به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. ویلاهایی که در منطقه شمالی قرار دارند، به سمت دریا بوده و ویلاهایی که به سمت جنوب ساخته شده اند، به بابلسر متصل هستند.

می توانید جذاب ترین سفری که تاکنون تجربه نموده اید را، در خزرشهر تجربه نمایید. این شهرک عالی و توریستی معمولا پذیرای افراد بلند پایه می باشد. اما به راحتی می توان با اجاره ویلا شمال در این شهرک، تجربه ی ناب یک زندگی لاکچری را تجربه نمود.

جاهای دیدنی و زیبا شهرک خزرشهر

این شهرک خود به تنهایی می تواند یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری به شمار رود. اما نزدیکی شهرک به شهر های فریدونکنار و بابلسر، باعث شده است تا مسافرین و گردشگران از جاذبه های این مناطق دیدن نمایند. با سفر به خزرشهر می توان از طبیعت دل انگیز، دریای پاک و تمیز، هوای فوق العاده و ساحل زیبای آن لذت برد.

از یک طرف ساحل و دریا، از یک طرف طبیعت بکر و زیبا. هر دوی این منطقه می تواند برای بیننده جذابیت ویژه ای داشته باشد. کسانی که به دنبال محلی مناسب برای استراحت هستند، در تمام فصل های سال، به شهرک خزرشهر سفر می کنند. 

این شهرک در تمام ایام سال پذیرای مسافر است. به دلیل امنیت و آرامشی که دارد، محلی مناسب برای تفریح به شمار می رود. علاوه بر آن رستوران های سنتی و قدیمی، ساحل زیبای سی ساید، کافی شاپ های لوکس و مدرن و… همگی به عنوان مکان های دیدنی و تفریحی خزرشهر به شمار می رود.

شهرک خزرشهر

محدودیت ورود به شهرک و قوانین آن

شهرک خزرشهر جزو معدود شهرک هایی به شمار می رود که ورود افراد عادی به آن ممنوع است. برای این که وارد این شهرک زیبا شوید باید حتما کارت ورود داشته باشید. ماشین های آخرین مدلی که به این شهرک رفت و آمد می کنند، باعث شده است تا این شهرک را به عنوان محلی برای نمایش ماشین های آخرین مدل به شمار آورد.

در این شهرک فقط تفریحات ساحلی و دریای وجود دارد. کسانی که می خواهند از طبیعت لذت ببرند معمولا به خزرشهر سفر می کنند. 

محل اسکان و اقامتگاه در شهرک خزرشهر

تمام خانه های ویلایی که در این محل ساخته شده است، برای اجاره نیستند. اما در املاک باشی برخی از ویلاهای خاص که در این شهرک برای اجاره تعبیه شده اند را در معرض دید شما قرار داده است. می توانید با مراجعه به وب سایت ما و انتخاب ویلای مورد نظر اقدام به اجاره نمایید.

با تمام توضیحاتی که در مورد شهرک خزرشهر بیان کردیم، اجاره ویلا در شمال و سوئیت در این شهرک کار آسانی نیست.

پس تجربه تفریح در شهرک زیبای شمال، با اجاره ویلا در خزرشهر و اجاره سوئیت در خزرشهر برای همه میسر شده است. 

ویلاهای لاکچری خزرشهر

ادامه مطلب

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

Trending