Connect with us

درباره املاک باشی

سایت املاک باشی در سال 94 با هدف ارائه خدمات در زمینه املاک و مصالح و خدمات ساخنمانی فعالیت خود را آغازکرد .

در پایان سال 96 با توجه به نزدیک بودن به عید نوروز و نیاز مردم به اجاره روزانه و یا چند روزه ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله تصمیم بر آن شد که بخشی بنام اجاره روزانه به بخش سایت املاک باشی اضافه شود.

در این بخش میزبانان ملک خود را برای ارائه به مهمانان در سایت املاک باشی ثبت میکردند و مهمان هم با تماس مستقیم با خود میزبان جهت اجاره اقدام می کردند.

ولی با توجه به اینکه استقبال زیادی از بخش اجاره روزانه شد ما تصمیم گرفتیم که تمام فعالیت سایت املاک باشی را در بخش اجاره روزانه معطوف کنیم .

در مهر ماه سال 1397 سایت بطور رسمی فعالیت خود را بصورت رزرو آنلاین در زمینه اجاره ویلا ، اجاره سوئیت و آپارتمان مبله آغاز کرد.
تا تاریخ  1398/3/22  بیش از 2500 اقامتگاه در شهر های مختلف ایران از قبیل تهران ، شمال مازندران ، شمال  گیلان ، شمال  گلستان ، مشهد ، اصفهان ، یزد ، شیراز ، کیش ، قشم ، کرج ، کردان و سایر شهرهای توریستی ایران سایت املاک باشی جهت رزرو آنلاین ثبت شد است .

شما می توانید با فیلتر کردن استان ، شهر ، منطقه و همچنین امکانات اقامتگاه و مشاهده تصاویر موارد دلخواه خودتان را انتخاب و درخواست رزرو ثبت نمایید بعد از بررسی خالی بودن  و تایید درخواست رزرو از طرف میزبان ، پرداخت را نجام داده و با اطمینان خاطر سفر خود را شروع کنید.
مبلغ واریز شده توسط شما به سایت ، حداقل تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن واحد توسط شما از میزبان نزد ما بصورت امانت باقی خواهد ماند تا از صحت مطالب ذکر شده اطمینان حاصل شود بعد با میزبان تسویه خواهد شد.
نکته : در صورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید و با پشتیبان املاک باشی تماس بگیرید .

آموزش ثبت درخواست در سایت املاک باشی

قوانین و مقرارت ثبت درخواست رزرو در سایت املاک باشی

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله