Connect with us

اجاره روزانه

بهشهر مرواریدی در دل استان مازندران

یکی دیگر از شهرهای زیبای استان مازندران بهشهر است. این شهرستان به دلیل نزدیکی به دریا و جنگل از هر دو ناحیه مناطق دیدنی و خاصی دارد. به همین دلیل می توانیم بگوییم همچون مرواریدی در دل شهرهای شمالی می ماند. جاذبه های تاریخی این شهرستان نیز بسیار زیاد است.

م . س

منتشر شده

در

بهشهر

بهشهر مرواریدی در دل استان مازندران

یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای شمال ایران، به خصوص استان مازندران، شهرستان بهشهر است. این شهرستان بی نظیر تقریبا در قسمت شرقی استان مازندران واقع شده است. به دلیل زیبایی های خاصی که دارد هر ساله گردشگران و مسافرین زیادی را به سمت خود میکشاند. 

می توانید با سفر به این شهرستان قدیمی و پر از تاریخ، از جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید. نام بهشهر در زمان صفویه انتخاب شده ایت. بعنی بهترین و شریف ترین شهر، از این رو می توانیم تخمین بزنیم که مردمی عالی و شریف دارد این شهر رویایی. 

طبیعت بکر و زیبای آن، جنگل های سرسبز و منحصر به فردش، چشمه ها، غارها، ساحل زیبای دریای خزر، همه و همه بهشهر را به مرواریدی در دل شمال مانند کرده است. می توانید به این منطقه سفر کنید تا از نزدیک تمام زیبایی های آن را با چشم خود ببینید.

جاذبه های دیدنی و مناطق گردشگری 

برای سفر به بهشهر برنامه ریزی کنید. تابستان بهترین فصل برای سفر به این منطقه است. می توانید از مکان های دیدنی و خاص این منطقه دیدن نمایید. یک سفر خاطره انگیز و رویایی را در کنار خانواده خود به این شهر تجربه کنید.

باغ چهلستون اشرف:

این باغ تاریخی و زیبا همچون باغ های چهل ستون اصفهان و قزوین، منحصر به فرد و خاص است. عمارتی چندصد ساله در این منطقه بنا شده است که می توانیم آن را از جمله آثار تاریخی بهشهر به شمار آوریم. باغ چهلستون اشرف در زمان شاهان صفویه بنا شده است.

از یک طرف چشم اندازی آبی دارد و از یک طرف چشم اندازی سبز. جنگل و دریا را در روبرو و پشت سر خود به تماشای زیبایی خود نشانده است. 

باغ بهشهر

قبرستان سفید چاه:

این قبرستان تاریخی را می توانیم به عنوان اولین قبرستان مسلمانان در زمان تیموریان به شمار آوریم. گورستان سپید، به طرز جالبی از پوسیدگی مردگان خود جلوگیری می نماید. می توایند به بهشهر سفر نموده و از گورستان سپید دیدن نمایید.

کاخ صفی آباد:

کاخی با قدمت چند صد ساله که به دوران شاه عباس اول باز می گردد. این کاخ که در بهشهر واقع شده است، به عنوان یکی از مکان های دیدنی و تاریخی این منطقه به شمار می رود. می توانید با سفر این شهرستان از کاخ صفی آباد دیدن نمایید. یک کاخ باشکوه و زیبا.

تالاب میانکاله: 

تالاب های مازندران از شهرت بالایی برخوردار هستند. می توانید با سفر به شهرستان بهشهر از تالاب میانکاله دیدن نمایید. این تالاب حدود 100 هزار هکتار مساحت دارد و بیش از 40 نوع پرنده در این منطقه سکونت دارند. تالابی که متاسفانه در حال خشک شدن است.

آبشار زیبای اسپه او:

این آبشار فوق العاده عالی 30 کیلومتر از شهرستان بهشهر فاصله دارد. می توانید در اطراف این آبشار درختان زیبا و کهنسالی را مشاهده نمایید. چشمه ای زیبا که از دل سنگ های کوهستانی سر برآورده است، محیطی جذاب و زیبا را برای بیننده به نمایش گذاشته است. 

دریاچه چهار فصل بهشهر:

دریاچه ای که در کنار تالاب میانکاله قرار دارد، به عنوان یکی دیگر از جاذبه های گردشگری به شمار می رود. می توانید با سفر به این دریاچه از رستوران و قهوه خانه های سنتی آن دیدن نموده و روزی لذت بخش را با خانواده ی خود سپری نمایید. 

دریاچه ای آرام و ساکن که در تمام فصل ها زیباست. دریاچه ی چهار فصل منطقه ای دیدنی و خاص در شهرستان بهشهر به شمار می رود.

غار زیبا و باستانی هوتو:

غار هوتو که از جاذبه های باستانی و گردشگری شهرستان بهشهر به شمار می رود، بیش از 7000 سال قدمت دارد. می توانیم به صراحت بیان کنیم که این غار به انسان های اولیه باز می گردد. با سفر به دهکده تریجان می توانید از غار هوتو دیدن نمایید.

آبشار بهشهر

سوغات ها و صنایع دستی در بازار های محلی بهشهر

این شهرستان نیز مانند دیگر شهرستان های شمال چهار شنبه بازار های عالی دارد. می توانید در این بازارها انواع صنایع دستی فوق العاده همچون جوراب بافی، نساجی، سفالگری، صنایع چوب و… را دیدن نموده و خریداری نمایید.

علاوه بر آن در بازارهای محلی بهشهر می توانید، انواع نان های محلی، مربا، شربت، و… را نیز خریداری و به عنوان سوغات با خود ببرید. 

اقامتگاه و محل اسکان منحصر به فرد

این شهرستان به دلیل زیبایی های خاصی که دارد، هر ساله گردشگران زیادی برای سفر به این منطقه مسافرت می کنند. اجاره ویلا شمال در این منطقه اسان است. می توانید به وب سایت املاک باشی مراجعه کنید یا اپلیکیشن املاک باشی را نصب کنید و در کمترین زمان ممکن اقدام به اجاره ویلا در بهشهر نمایید.

علاوه بر آن انواع سوئیت های زیبا و خاص که در این شهرستان وجود دارد، نیز می تواند محلی مناسب برای اسکان شما باشد. با املاک باشی زیباترین سوئیت در بهشهر را اجاره و یا رزرو نمایید.

ادامه مطلب
اضافه کردن دیدگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

اجاره روزانه

سرزمین گلاب و آدینه، گلوگاه

گلوگاه در دل مازندران. می توانید برای استراحت و یا حتی تخلیه انرژی به این منطقه سفر کنید.این شهر بی نظیر با عطری از گلاب است.

م . س

منتشر شده

در

توسط

گلوگاه

سرزمین گلاب و آدینه، گلوگاه

شهری با تاریخی غنی و پیشینه ای کهن در دل مازندران. گلوگاه این شهر گلاب و آدینه زیبایی های بی نظیر و بی مانندش را به رخ میکشد. مردم محلی این شهرستان، شهر خود را شهر گلاب می نامند. از این رو می توانیم بگوییم عطر گلاب در سرتاسر این شهر پیچیده است.

در زمان حمله مغول ها به ایران این سرزمین رویایی از بین رفت. اما پس از چند سال مجددا سر بر افراشت و امروزه به عنوان یکی از مناطق دیدنی در استان مازندران به شمار می رود. مردم این شهر به زبان ترکی صحبت می کنند. اهالی گلوگاه از طایفه های گلو و کلبادی ها می باشند.

بهترین زمان برای سفر به این شهر فصل بهار و تابستان می باشد. در فصل های سرد سال مسافرت به این منطقه می تواند خطرناک باشد. گلوگاه تنها 5 کیلومتر از دریا فاصله دارد و از شمال به کوه های سرسبز البرز، و از جنوب به دریا متصل است. می توانید از سمت بهشهر به این شهرستان زیبا سفر کنید. 

جاذبه های دیدنی و گردشگری 

این شهر نیز همچون دیگر شهرهای شمال از جذابیت های دیدنی بسیاری برخوردار است. می توانید با سفر به گلوگاه از مکان های زیر دیدن نمایید.

ارتفاعات گلوگاه

منطقه توسکا چشمه:

این منطقه زیبا که در بخش جنوبی شهر گلوگاه قرار گرفته است، از طبیعت زیبا برخوردار می باشد. می توانید در این منطقه درختان زیبای توسکا را از نزدیک مشاهده نمایید. خنک بودن طبیعت توسکا در هوای گرم تابستان می تواند مکانی مناسب برای تفریح باشد.

اسکله آشوراده:

آشوراده در نزدیکی بندر ترکمن قرار دارد اما از سمت گلوگاه نیز 37 کیلومتر فاصله دارد. می توانید با سفر به این شهر از اسکله ی زیبای آشوراده نیز دیدن نمایید. تا بتوانید صنایع دستی و سوغاتی های زیبایی را برای خود تهیه نمایید. آشوراده یکی از زیباترین جزیره های ایران به شمار می رود.

روستای آغوز دره:

این روستا که در ارتفاعی بلند واقع شده است، منظره ای زیبا و جذاب را برای گردشگران به نمایش گذاشته است. می توانید با سفر به آغوز دره جاذبه ای دیدنی را تجربه نمایید. این روستای عالی در دل کوه های سرسبز مازندران و 45 کیلومتری شهرستان گلوگاه واقع شده است.

طبیعت گلوگاه

گورستان سفید چاه: 

این گورستان بعد از گورستان خالد نبی، عجیب ترین گورستان در ایران به شمار می رود. می توانید بر روی هر یک از این قبر ها طراحی های عجیبی را مشاهده نمایید. قدمت گورستان سفید چاه به 1200 سال پیش باز می گردد. حکایت ها و داستان های جالبی در مورد این گورستان بیان می کنند. می توانید با سفر به گلوگاه از نزدیک شاهد این منطقه عجیب باشید.

ساحل زیبای دریا:

یکی دیگر از جاذبه های شهرستان گلوگاه، ساحل دریای خزر است. کسانی که برای سفر به شهرهای شمالی می روند، همیشه به دنبال ساحل و دریا و جنگل هستند. می توانید هر سه این زیبایی ها را در این شهرستان بدست آورید.

محل اسکان و اقامت در شهر گلوگاه

سفر همیشه برای انسان ها خستگی در بر دارد. زیرا هیجاناتی که در سفر تجربه می کنیم، در زندگی روزمره تجربه نخواهیم کرد. به همین دلیل انرژی زیادی را برای لذت بردن از این تفریحات صرف می کنیم. وب سایت املاک باشی زیباترین و خاص ترین مکان های اسکان و استراحت را به شما معرفی می کند. 

می توانید برای اجاره ویلا شمال به سایت املاک باشی یا به اپلیکیشن املاک باشی مراجعه نمایید. تا بتوانید پس از یک روز خسته کننده و پر از هیجان در ویلایی استراحت کنید. اجاره ویلا در گلوگاه و اجاره سوئیت در گلوگاه از طریق املاک باشی میسر شده است. کافیست کمی زمان بگذارید و اقدام به اجاره و یا رزرو ویلا نمایید.

ادامه مطلب

اجاره روزانه

خزرشهر شهرک ساحلی و جذاب

خرزشهر جذابیت ظاهری و ساحل زیبای این شهرک خود به تنهایی این منطقه را دیدنی و جذاب نموده است. می توانید سفری لاکچری را در این شهرک تجربه نمایید.

م . س

منتشر شده

در

توسط

خزرشهر

خزرشهر شهرک ساحلی و جذاب

شهرک خزرشهر در استان مازندران واقع شده است. گرانترین و شیک ترین ویلاهای ساحلی در این محل ساخته شده اند. این شهر در حد فاصل بابلسر و فریدونکنار قرار دارد. ویلاهای این شهر زیبا از نظر قیمت بالا بیست میلیار تومان هستند.

یکی از لاکچری ترین مناطق مازندران شهرک خزرشهر به شمار می رود. این شهرک به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. ویلاهایی که در منطقه شمالی قرار دارند، به سمت دریا بوده و ویلاهایی که به سمت جنوب ساخته شده اند، به بابلسر متصل هستند.

می توانید جذاب ترین سفری که تاکنون تجربه نموده اید را، در خزرشهر تجربه نمایید. این شهرک عالی و توریستی معمولا پذیرای افراد بلند پایه می باشد. اما به راحتی می توان با اجاره ویلا شمال در این شهرک، تجربه ی ناب یک زندگی لاکچری را تجربه نمود.

جاهای دیدنی و زیبا شهرک خزرشهر

این شهرک خود به تنهایی می تواند یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری به شمار رود. اما نزدیکی شهرک به شهر های فریدونکنار و بابلسر، باعث شده است تا مسافرین و گردشگران از جاذبه های این مناطق دیدن نمایند. با سفر به خزرشهر می توان از طبیعت دل انگیز، دریای پاک و تمیز، هوای فوق العاده و ساحل زیبای آن لذت برد.

از یک طرف ساحل و دریا، از یک طرف طبیعت بکر و زیبا. هر دوی این منطقه می تواند برای بیننده جذابیت ویژه ای داشته باشد. کسانی که به دنبال محلی مناسب برای استراحت هستند، در تمام فصل های سال، به شهرک خزرشهر سفر می کنند. 

این شهرک در تمام ایام سال پذیرای مسافر است. به دلیل امنیت و آرامشی که دارد، محلی مناسب برای تفریح به شمار می رود. علاوه بر آن رستوران های سنتی و قدیمی، ساحل زیبای سی ساید، کافی شاپ های لوکس و مدرن و… همگی به عنوان مکان های دیدنی و تفریحی خزرشهر به شمار می رود.

شهرک خزرشهر

محدودیت ورود به شهرک و قوانین آن

شهرک خزرشهر جزو معدود شهرک هایی به شمار می رود که ورود افراد عادی به آن ممنوع است. برای این که وارد این شهرک زیبا شوید باید حتما کارت ورود داشته باشید. ماشین های آخرین مدلی که به این شهرک رفت و آمد می کنند، باعث شده است تا این شهرک را به عنوان محلی برای نمایش ماشین های آخرین مدل به شمار آورد.

در این شهرک فقط تفریحات ساحلی و دریای وجود دارد. کسانی که می خواهند از طبیعت لذت ببرند معمولا به خزرشهر سفر می کنند. 

محل اسکان و اقامتگاه در شهرک خزرشهر

تمام خانه های ویلایی که در این محل ساخته شده است، برای اجاره نیستند. اما در املاک باشی برخی از ویلاهای خاص که در این شهرک برای اجاره تعبیه شده اند را در معرض دید شما قرار داده است. می توانید با مراجعه به وب سایت ما و انتخاب ویلای مورد نظر اقدام به اجاره نمایید.

با تمام توضیحاتی که در مورد شهرک خزرشهر بیان کردیم، اجاره ویلا در شمال و سوئیت در این شهرک کار آسانی نیست.

پس تجربه تفریح در شهرک زیبای شمال، با اجاره ویلا در خزرشهر و اجاره سوئیت در خزرشهر برای همه میسر شده است. 

ویلاهای لاکچری خزرشهر

ادامه مطلب

اجاره روزانه

کیاسر نگینی در دل نوشهر

کیاسر بهشتی گم شده در میان انبوهی از کوه های سربه فلک کشیده. این شهر رویایی زمستان های سخت و سردی دارد. بهتر است به این شهردر فصل تابستان سفر کنید.

م . س

منتشر شده

در

توسط

کیاسر

کیاسر نگینی در دل نوشهر

حتما تاکنون بارها شنیده اید که نوشهر شهر بی همتایی است. درست است زیبایی های این منطقه نظیر و مانندی ندارد. اما شهر کیاسر در دل نوشهر، همچون نگینی می درخشد. قدرت جاذبه ای که این شهر دارد باعث شده تا در سال 1372 از روستا به شهر ارتقا یابد.

این شهر زیبا از هر طرف به کوه منتهی می شود. تنها راه ارتباطی شهر کیاسر با دیگر شهرها، سمت شمال غرب آن است که به دشت منتهی است. این شهر کوهستانی و بی نظیر از سمت شمال به کوه های اجیر لنگه، از سمت جنوب به کوه کل سر، از سمت غرب به شاهکوه و از سمت شرق به کوه کل پشت متصل است. 

به صراحت می توانیم بگوییم که اگر کیاسر این راه ارتباطی را نداشت، همچون بهشتی گم شده در دل کوه ها محصور باقی می ماند. منطقه ی کوهستانی این شهر باعث شده است تا کیاسر همیشه از رطوبت برخوردار باشد. زمستان های سرد و تابستان های خنک این شهر باعث شده تا مسافرین فقط فصل تابستان را برای سفر به این منطقه انتخاب کنند.

دیدنی ترین نقاط کوهستانی شهر کیاسر

کوهستان همیشه مهد پرورش چشمه ها و آبشارهای زیبا بوده است. حال تصور کنید شهری که از هر طرف توسط کوه های بلند احاطه شده است، چه مکان های دیدنی می تواند داشته باشد؟

کیاسر بهشت گم شده

آبشار بندگاه:

یکی از زیباترین و دیدنی ترین آبشارهای مازندران، در کیاسر واقع شده است. این آبشار زیبا در میان دره ای عمیق گرفتار شده است. اما از هر طرف پوشش سبز طبیعت منجر به ایجاد جاذبه ای خاص در این منطقه گردیده است. 

هتل هفت خال:

یکی دیگر از مکان های دیدنی و زیبای کیاسر، هتلی در دل کوه است. از چشم انداز های عالی و جذاب هتل هفت خان هرچه بگوییم کم است. می توانید در این هتل اقامت داشته و از دیدن جنگل های سرسبز کیاسر، دریاچه الندان، دریاچه چورت و… در برابر دیدگان خود لذت ببرید.

آبشار فوق العاده جذاب کارنام:

این آبشار همچون رویا می ماند. 40 متر ارتفاع دارد و به صورت پلکانی طراحی شده است. می توانید در دل جنگل های سبز کیاسر با دنیای دیگری روبه رو شوید. 

روستای وری:

یک روستای متفاوت در میان انبوهی از کوه های سبز. این روستا را اگر از نزدیک مشاهده نمایید هیچ شباهتی به روستاهای دیگر شهرهای شمالی ندارد. مردم این منطقه اکثرا به کشاورزی مشغول هستند. تفاوت سرزمینی خشک و سبز را می توانید در این منطقه کیاسر شاهد باشید.

آبشار نوک پشت:

این آبشار که در جنگل های کیاسر متولد شده است، دارای آب بسیار خنکی می باشد. گویی تمام برف کوه ها آب شده و یکجا به این آبشار سرازیر می شوند. طبیعت سرسبز اطراف این آبشار نیز می تواند برای طبیعت دوستان جذابیت زیادی داشته باشد.

اقامتگاه و محل اسکان در کیاسر بهشت گم شده

شهر کیاسر که در میان انبوهی از کوه احاطه شده است، مکانی مناسب برای استراحت به شمار می رود. می توان با اجاره ویلا شمال در این منطقه روزها و ساعت ها به استراحت بپردازید. 

املاک باشی بهترین وب سایت ارائه انواع ویلا ها و سوئیت های اجاره ای در ایران می باشد. می توانید با مراجعه به وب سایت املاک باشی در کمترین زمان ممکن اقدام به اجاره ویلا در کیاسر نمایید. ویلاهایی در دل کوه های سرسبز و زیبا.

علاوه بر آن سوئیت های اختصاصی با امکانات ویژه نیز در این شهر برای مسافرین آماده شده است. کافیست به املاک باشی مراجعه کنید یا اپلیکیشن املاک باشی را نصب کنید تا از دیدن این سوئیت ها لذت ببرید. پس از آن با انتخاب اسان یکی از این مکان ها، اجاره سوئیت در کیاسر را با مقرون به صرفه ترین هزینه انجام دهید.

ادامه مطلب

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

Trending